wmaraci reklam

Facebook hesaplarımı kapatıyor

171 Mesajlar 56.945 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kayrahan Kayrahan Atatürk Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, fake profil hesaplar oluşturup elimin altında site reklamları için tutuyorum. Şuan aktif kullandığım sadece 1 tane hesabım var 4.5k arkadaşlı 7k takipçili filan, zaten bu hesabım da yaklaşık 3-4 aylık hesap. Bunun haricinde 2. bir hesap açtığımda bir süre sonra 1 gün yada 2 gün sonra hesap direk kapatılıyor. Bu durum sizinde başınıza geliyor mu? Neye dayanarak hesaplar hiç bir politika ihlali, müstehcen paylaşım vs olmadan kapatılıyor. Günde 2 paylaşım yapıyorum profilim den o da güzel söz paylaşımı link vs değil. Nerede yanlış yapıyorum nasıl olmalı bilen birileri fikir verebilirse çok sevinirim. Hırs yaptım Facebook'u yeneceğim :)

Bir tanede dün akşam açtım hiç bir işlem yapmadım, gruplara paylaşım bile yapmadım, şimdi 2.kez gireyim dedim kapanmış hesabım.

wmaraci
reklam

RecepDemirel RecepDemirel www.demirelrecep.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 49 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam 2 haftadır biz de deniyoruz ama bulamadık bir yolunu. Hesaba günde sadece 5-10 kişi ekliyoruz yine kapatılıyor. Link paylaşımı vs hiç yapmadan gidiyor direk hesap

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Ben eklemede yapmadım hocam dün kapanan hesabımda. Gerçi 1100 takipçisi oldu ama yinede arkadaş filan da eklemedim. Diğer hesabımı sadece düzenleyip resim ekleyip hiç bir şey yapmadığım halde 24 saat olmadan kapamışlar. Nasıl bir politikaları var yada neyi yanlış algılıyorlar çözemedim. Vpn ile farklı ip ile girip kayıt ediyorum yine olmuyor, millet çatır çatır hesap satıyor, nasıl oluyor acaba :)

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)
eskisi gibi değil artık çok sıkıntılı, yaptığım yöntemi uygularsan biraz rahatlarsın, hesapları kendi adına aç doğum tarihi doğru olsun muhakkak, profilinde resminin olmasıda şart değil, dağ taş vs olur kapandığınde at kimliği açılsın, sonra ismi değişirsin

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MyErcanKIZILKOCA MyErcanKIZILKOCA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Expert, Web Design
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 0 / 107
  • Ticaret 19, (%89)
Daha dmin bendede aynı şekil oldu. İmzamdaki makaleleri okursanız anlarsınız sebebini :)

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
bu durum benim çok uzun süredir başıma geliyor. Şunu fark ettim, eski açılmış hesaplara fazla dokunmuyorlar. Ancak yeni açılan hesapların arkadaş sayısında çabuk yükselme oluyorsa, anında hesabı banlıyorlar.

birde, bu benim yürüttüğüm bir fikir, facebook, fake hesaplar ile orjinal hesapları birbirinden ayırt edebiliyor. Bir ip üzerinden sürekli fake hesap açıp, sürekli ban yiyorsanız ve aynı ip üzerinden hesap açmaya devam ettiğiniz taktirde, anında ban sebebiyeti çıkarıyor. Bu durumu deneme yanılma yöntemi ile fark ettim.

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)

sterkamed adlı üyeden alıntı

eskisi gibi değil artık çok sıkıntılı, yaptığım yöntemi uygularsan biraz rahatlarsın, hesapları kendi adına aç doğum tarihi doğru olsun muhakkak, profilinde resminin olmasıda şart değil, dağ taş vs olur kapandığınde at kimliği açılsın, sonra ismi değişirsin

Zaten açtığım hesapların her şeyi var hocam, kimlik onayı için kimlikte var. Fakat o aşamaya gelmeden direk giriş yaptığımda "Hesabınız Kapatıldı" diyor. Kimlik onayı vs aşamasına gelmiyor.

dargman69 adlı üyeden alıntı

bu durum benim çok uzun süredir başıma geliyor. Şunu fark ettim, eski açılmış hesaplara fazla dokunmuyorlar. Ancak yeni açılan hesapların arkadaş sayısında çabuk yükselme oluyorsa, anında hesabı banlıyorlar.

birde, bu benim yürüttüğüm bir fikir, facebook, fake hesaplar ile orjinal hesapları birbirinden ayırt edebiliyor. Bir ip üzerinden sürekli fake hesap açıp, sürekli ban yiyorsanız ve aynı ip üzerinden hesap açmaya devam ettiğiniz taktirde, anında ban sebebiyeti çıkarıyor. Bu durumu deneme yanılma yöntemi ile fark ettim.

Aynen hocam eski hesaplar daha uzun süre ban yemiyor. İp mantığında da katılıyorum size, lakin vpn ile ip değiştiriyorum + farklı tarayıcılardan açıyorum ve giriş yaparken de o vpn ve tarayıcı ile giriş yapıyorum. Ama yine de fayda etmiyor. Pc mac adresinden mi buluyorlar ne oluyorsa artık.

MyErcanKIZILKOCA adlı üyeden alıntı

Daha dmin bendede aynı şekil oldu. İmzamdaki makaleleri okursanız anlarsınız sebebini :)

İmzanız gözükmüyor hocam, makaleyi okumak isterim.

• Üyelik 31.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 0 / 107
  • Ticaret 19, (%89)
Profilime girin hocam kişisel blog imzama tıklayın burada link vermim ban yerim :)

• Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 69 / 117
  • Ticaret 1, (%100)
Tamam sitenize girdim hocam, yalnız profiliniz de ki link yapısı tuhaf yani sayfa açılmıyor % filan var. Goo.gl girince 404: Page not found yazıyor bilginize. MyErcanKIZILKOCA

• Üyelik 31.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 0 / 107
  • Ticaret 19, (%89)
Https olarak girin hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al