wmaraci reklam

Ücretsiz seo dersleri KANaLI AÇILDI

9 Mesajlar 1.013 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DenizCaglar DenizCaglar Danışman & Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webtasarım&Yazılım geliştirme&
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba forumdaşlarım;

Dün fikirlerinizi aldım bugunde kanalımı tanıtmaya geldi 3 ay önce genel içerikte açılan sitemizin youtube kanılı üzerinden webmaster katogoriside ilgimizi çektiği için bir çok seo bilgilerini internetten bulamayacağınız konusunda garanti verebilirim.Bunları sektorden cekildiğim için ücretsiz veriyorum.Amaç piyasada seo işi yapıyorum diyen gençleri türetmek değil.Amaç kurumsal site sahipleri ve blog sahiplerinin kendileri ücret ödemeden sıralamalara sitesini sokmasıdır.Bu konuda lütfen saçma yorumlar yapmayalım.

Bu arada kanalda webmaster konuları dışında değişik yemek tarifleri ingilice içerikte kendi ürettiğimiz videolarda olacak.Ben deniz çağlar olarak sadece webmaster videolarını paylaşacağım.kısa sürede bilinmeyen hızlı yükselinecek niş hiç duymadığınız kategorilerde olacak.mutlaka kanalımızı takip ediniz.

Slogandada olduğu gibi amaç kültür arttırmak her sektorden bilginiz olsun istiyoruz.

kanal:https://www.youtube.com/channel/UC8f61VTcb0eiCTi4qA1oTVA

Abone olarak takip edenlere teşekkür borç bilirim.Çünkü bu şekilde bizler sizi kendimize rakipte yapıyoruz aslında bu bilgileri veririken hepimiz kazanalım diye yapıyoruz.Sizde abone olarak yaptığım işi sevmeme bana sürekli çekim için şevk verebilirsiniz.webmaster lık ile alakalı 1000 video hedefliyorum.sonlara doğru ise dahada farklı asla bulunamayacak bilgileri paylaşacağım.Bu bilgiler kitap yazılabilecek değerli bilgilerdir.
SEO DERSLERİNİ SIRASI İLE İZLEMENİZ ÖNEMLİDİR
Navi1337 LastWebmaster Raxmw

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

emreaydinlik emreaydinlik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 13 / 57
  • Ticaret 2, (%100)
Abone oldum bir süre takip edeceğim sizi işinizde başarılar.Ek olarak keşke free intro ve direk para kazanmaya girmeseydiniz.
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

Loop Loop Loop . . .

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

emreaydinlik adlı üyeden alıntı

Abone oldum bir süre takip edeceğim sizi işinizde başarılar.Ek olarak keşke free intro ve direk para kazanmaya girmeseydiniz.

TEŞEKKÜRLER. internet problemi var biliyorsunuz genel olarak yeni ve önemli bir konu olan.etiket kullanımı ve seçimi olarak yeni video kısa sürede hızlı bir şekilde gelecek.Video hazır

Ek Olarak:

emreaydinlik adlı üyeden alıntı

Hocam ilk defa youtube da kanal açtım zamanla bunlar değişecek.Çok yeniyim.Para kazanma olarakta aranan bir bilgiyi kitap yapmak yerine ki yazsam 200 sayfalık kitap çıkarabilirim bu konuda.böyle yapmak yerine buradan paylaşıyorsam.Tabiki bi gelir kazanmalıyım ki buradan gelir diş kovuğunu doldurmaz :) haksızsam haksızsınız diyebilirsiniz yoruma açığım

millertekadam millertekadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 171 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
Abone oldum hocam başarılar dilerim.
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
abone oldum youtube da başarılar dilerim
kitap çıkarıp satsanız daha çok kazanırsınız youtube kitleniz küçük

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

millertekadam adlı üyeden alıntı

Abone oldum hocam başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim inşallah her videoda ezberleri bozacağız.

Ek Olarak:

Simurg adlı üyeden alıntı

abone oldum youtube da başarılar dilerim
kitap çıkarıp satsanız daha çok kazanırsınız youtube kitleniz küçük

Bunun farkındayım.Ama yazı ile etkili eğitim verilemiyor uda bir gerçek birde piyasada genelde heryerde yok tanıtım yazısı yok backlink konuları mevcut burda emin olun çok farklı şeyler var.Bu konu biryana

Youtube tan çok kazanamayabilirim.Ama Orada amaç sizlere destek olmak sizlere seo hizmeti sektorunu oğretmek değil.Kendi siteniz için başarı sağlamak.Piyasada güven duyulan bir sektor değil artık.Kanalımda sadece seo değil webmaster videoları artı genel bilgi içeren genel kültür videoları sağlayacak arkadaşlar var. bu şekilde farklı bir proje içindeyiz. Bir nevi altın yumurtlayan tavuğu kesiyorum şuan :)

Girişimcilik ile ilgili videolarla insanlar büyük şeyler kazandıracağım.Ama şunu unutmayın bir kişi çok başarılıdır. 500 tl ye iş alır bir kişi başarısızdır.5000 tl ye iş alır. her şey ikna ve konuşma kabiliyetine bağlı aslında. Konuyu çok uzattım kusura bakmayın.Bunlar ile alakalı videolarda gelecek.

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
hocam supersiniz takip ediyorum yorum da yaziyorum her videona da after effects veya sony vegas intro templateleri var onlardan kullansaniz bari daha guzel olur.
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

smtk adlı üyeden alıntı

hocam supersiniz takip ediyorum yorum da yaziyorum her videona da after effects veya sony vegas intro templateleri var onlardan kullansaniz bari daha guzel olur.

dikkate alacağım teşekkür ederim ilginiz için

SametTEKE SametTEKE WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 1524
  • Beğeniler 894 / 646
  • Ticaret 4, (%100)
hocam kanaliniza ne oldu artim kullanilamiyor diyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al