wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook dolandırıcılık yapıyor

7 Mesajlar 902 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

rohirrim rohirrim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** F**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 42 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Ben böyle saçma bir şey görmedim... Facebook sayfamın reklamını verdim, 500 kişi geldi... Gelen kişiler sonucta bilinçli gelmiş kişiler... yani paylaşımlarımızı görmek isteyen kişiler... Eeee ne oluyor? Sayfamızdan bir şey paylaşıyoruz... Hopppp iletinin ulaştığı kişi sayısı 1 Attığımız her ileti ya 1 ya da 2 kişiye iletiliyor... Yanına da utanmanda koymuşlar gönderinizi öne çıkarmak için ödeme yapın diye... Ulan ben zaten ödeme yapmış abone almışım... Yapılan tamamen sahtekarlık... eğer sen benim iletimi aboneler iletmiceksen ne diye abone beğendirmek için reklam veriyoruz sana...
Facebook sayfasına abone çekmek için reklam vermenin hiçbir mantığı yok gerçekten...
Artık başka platformlara yönelmek lazım...
Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Paylaştıgınız içerikde link varsa sorun yok 1-2 kişi görülmesi normal bir şey.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Link olsun yada olmasın, o an online olan tüm takipçilere göstermiyor. İlk paylaşım anından itibaren içeriğe ilgi gösteren kişi sayısına göre gösterilen kişi sayısı da değişiyor. Mesela paylaşılan bir içeriği en başta belli sayıda kişiye gösteriyor, eğer 10 kişi beğenirse daha fazla kişi görmeye başlıyor, ama 2 kişi beğenirse daha az kişi görmeye başlıyor. Böyle böyle ilgi gören içerikleri gören kişi sayısı gitgide artıyor.

Ek Olarak: Günlük reklam veriyordum, hemen reklamları durduruyorum. Gerçekten de para verip aldığımız takipçilere neden gösterilmez içerikler, bu derece geniş bir açıdan düşünmemiştim hiç. Cidden dolandırılıyoruz.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

• Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** F**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 42 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaslar bunla ilgili cok detayli bir video vardi. Ornegin facebook el altindan fake begeni sistemlerini destekliyor. Fake begeniler sayesinde takipci sayiniz artiyor ancak gonderileriniz ile etkilesim olmadigi icin iletilerinizin ulastigi kisi sayisi dusuyor. Boylece mejburen para vererek gonderinizi one cikarmak zorunda kaliyorsunuz. Hatta bu fake begeniler icin facebook singapur banglades gibi ulkerle calisiyor. Ornegin facebookun developer sayfasinda en cok begeni yapan ulke banglades youtube yine banglades google yine uzak dogulu bir ulkr adini hatirlayamadim. Kisacasi facebook fake uye cekimini destekleyrek gonderileri one cikar reklamlarini kullandirmak zorunda birakiyor.

wmaraci
wmaraci

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
Facebooka uçuk fiyatlara reklam vereceğinize hatrı sayılır güzel haber sitelerinin sayfalarına veya eğlence sayfalarına reklam verin. Emin olun daha iyi geri bildirim alırsınız.

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

rohirrim adlı üyeden alıntı

Arkadaslar bunla ilgili cok detayli bir video vardi. Ornegin facebook el altindan fake begeni sistemlerini destekliyor. Fake begeniler sayesinde takipci sayiniz artiyor ancak gonderileriniz ile etkilesim olmadigi icin iletilerinizin ulastigi kisi sayisi dusuyor. Boylece mejburen para vererek gonderinizi one cikarmak zorunda kaliyorsunuz. Hatta bu fake begeniler icin facebook singapur banglades gibi ulkerle calisiyor. Ornegin facebookun developer sayfasinda en cok begeni yapan ulke banglades youtube yine banglades google yine uzak dogulu bir ulkr adini hatirlayamadim. Kisacasi facebook fake uye cekimini destekleyrek gonderileri one cikar reklamlarini kullandirmak zorunda birakiyor.

O yüzdenmi fake beğeni ile kasılan tüm sayfaların beğenilerini düşürdü ve artık fake beğeni yapılmasını nerdeyse imkansız hala getirdi. Milyar dolarlık bir şirket böyle ufak işlerle uğraşmaz, dedikleriniz tamamen dedikodu.

Facebook'ta gönderi erişiminden bende şikayetçiyim maalesef buna yapcak bişey yok, adamlar insafa gelip gösterim oranlarını arttırmadıkça elden birşey gelmez. En büyük problem ise hala facebooka rakip olabilecek bir sosyal platform yok. Twitter vs hikaye, bu kadar düşük erişim vermesine rağmen hala hiçbir sosyal paylaşım sitesi facebook kadar geri dönüş veremiyor.
kohreg TrippleGece

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

• Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** F**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 42 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

O yüzdenmi fake beğeni ile kasılan tüm sayfaların beğenilerini düşürdü ve artık fake beğeni yapılmasını nerdeyse imkansız hala getirdi. Milyar dolarlık bir şirket böyle ufak işlerle uğraşmaz, dedikleriniz tamamen dedikodu.

Facebook'ta gönderi erişiminden bende şikayetçiyim maalesef buna yapcak bişey yok, adamlar insafa gelip gösterim oranlarını arttırmadıkça elden birşey gelmez. En büyük problem ise hala facebooka rakip olabilecek bir sosyal platform yok. Twitter vs hikaye, bu kadar düşük erişim vermesine rağmen hala hiçbir sosyal paylaşım sitesi facebook kadar geri dönüş veremiyor.

Eminin tam da bu yuzden boyle bir adim atti. Artik yaptigi dalacere ayyuka cikti. Sonra fake begeniler zirve yapinca sildi hepsini. Boylece insanlar sizin gibi dusunmeye basladi. Bak gorursun bir iki aya yone fake begeniler ucusur ortada. Madem facebook fake begenileri ayirt edebiliyor. Neden tek seferlik bit silme ya da donemsel bir silme yapiyor. Madem fake ayirimi yapabiliyor ki bunu son guncellemesinde gorduk o halde fakeleri gunu birlik silsin ole sen bir iki yil bekle sonra fake begenileri sil yaparsan iste bu senin dolandirici oldugunu gosterir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al