wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook Hesabımı Kapattı Geri Vermiyor

10 Mesajlar 2.245 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Dün akşam sayfalarımdan yönetici ayarlaması yaparken facebook bir anda hesabı kapattı tüm çabalarıma rağmen açılmadı halen chekpoint sayfasında fotoğraflardan arkadaşlarını tanı olayını yaptım kimliğimi gönderdim ama yinede açılmıyor ne yapsam ne etsem iyice şaşkına döndüm acaba neden böyle yapıyor ?

Birde kimliğimi gönderdikten snra aşağıdaki gibi bir mail aldım bu yöntemlede kabul etmedi . . .

Merhaba Durdane Abdurrahim,

Kimliğinizi doğruladığınız için teşekkürler. Hesabınızı geri alma işlemini tamamlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

http://www.facebook.com/login/unlock.php?u=- - - -
Bunun yerine, https://www.facebook.com adresinden giriş yapabilir ve şifreniz olarak aşağıdaki kodu da kullanabilirsiniz:

- - - - - -

Başka bir hesap oluşturduysanız, hesapları birleştirmenizin veya birden fazla hesaba sahip olmanızın mümkün olmadığını lütfen unutmayın.

Fazla hesaplarınızı nasıl silebileceğinizi Yardım Merkezi'nden öğrenebilirsiniz:

wmaraci
reklam

Kaplan miranza Kaplan miranza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek ışıklandırma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bu dediğin olay banada oldu. Hesap kapatıldı onaylama için kimlik fotokopinizi yollayın diyordu.
Bende kimlik isteyerek insanların kişisel bilgilerini alıyorsunuz. İnsanların bilgilerini topluyorsunuz. Yasal yollardan bunun peşini bırakmayacağım diye mesaj attım. Tınlamadıklarını gösteren bir mail gönderdiler. Yine tehdit vari bir mesajla 2 gün sonra mahkemeye başvurucağımı söylemiştim. Kendileri açtılar hesabı özürfelan poker içinde biraz chip vermişlerdi
cenktolga

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

Kaplan miranza adlı üyeden alıntı

Bu dediğin olay banada oldu. Hesap kapatıldı onaylama için kimlik fotokopinizi yollayın diyordu.
Bende kimlik isteyerek insanların kişisel bilgilerini alıyorsunuz. İnsanların bilgilerini topluyorsunuz. Yasal yollardan bunun peşini bırakmayacağım diye mesaj attım. Tınlamadıklarını gösteren bir mail gönderdiler. Yine tehdit vari bir mesajla 2 gün sonra mahkemeye başvurucağımı söylemiştim. Kendileri açtılar hesabı özürfelan poker içinde biraz chip vermişlerdi

Peki bu adamlara nasıl ulaşacağım ben bir mail adresleri falan yokki bulamadım bi türlü.

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

apocanhi adlı üyeden alıntı

Peki bu adamlara nasıl ulaşacağım ben bir mail adresleri falan yokki bulamadım bi türlü.

https://www.facebook.com/facebook

https://www.facebook.com/help/community/?view=recent

Hocam mobil onayı yaptınızmı acaba siz ?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Mobil onayım vardı sanırım ama numara değiştirdim ayrıca telefon onayıda istemiyor içersinde kredi kartım bile kayıtlıydı reklamlar için.

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

apocanhi adlı üyeden alıntı

Mobil onayım vardı sanırım ama numara değiştirdim ayrıca telefon onayıda istemiyor içersinde kredi kartım bile kayıtlıydı reklamlar için.

Yeni numaranızıda keşke sisteme kayıt etseydiniz. Genelde numarası olmayan hesapları böyle aniden kapatıyorlar.

abuse@facebook.com adresine mail ile sorununuzu yazın. Geri dönüş yapacaklardır mutlaka.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

Freezby adlı üyeden alıntı

Yeni numaranızıda keşke sisteme kayıt etseydiniz. Genelde numarası olmayan hesapları böyle aniden kapatıyorlar.

abuse@facebook.com adresine mail ile sorununuzu yazın. Geri dönüş yapacaklardır mutlaka.

Hayırlısı olsun bakalım da inşAllah açarlar açmamaları içinbir neden yok ama açabilmemiz için çözüm de yok işin açığı saçma sapan birşeyler yapmışlar doğrulama ekranından herşeyi yapıyorum tekrar aynı yere gidiyor beyaz bir sayfa geliyor .

Kaplan miranza Kaplan miranza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek ışıklandırma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ben yardım bölümünden şikayet kısmından ulaşmıştım.
Bulabildiğiniz tüm yollardan mesaj atın zaten tek işlem merkezi tarafından bütn mesajlar kontrol ediliyor.
Sistem üstünden kredi kartınızla yaptığınız bir alış-verişin belgesini prent-sceen yapıp göndermeniz biraz daha etkili olur

Plain Plain Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 64 / 241
  • Ticaret 42, (%100)
Mailde yazan linke tıkladığınızda yeni şifre seçmenize izin vermedi mi?

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

deadhero adlı üyeden alıntı

Mailde yazan linke tıkladığınızda yeni şifre seçmenize izin vermedi mi?

Yeni Şifre giriyorumm rahat bir şekilde daha sonra boş bir beyaz ekrana geliyor anlamadığım olay bu zaten üstad facebook dalgamı geçiyor acaba benle :S

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al