freelance iş ilanları

Facebook yeni Tema

25 Mesajlar 3.008 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

muzo06 adlı üyeden alıntı

yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ben bunu

ben de daha yeni uygulamaya geçiyor geçmeyen bir çok daha arkadaş varmış :D

wmaraci
reklam

muzo06 muzo06 Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ticaret Erbabı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 8, (%100)

Ronins adlı üyeden alıntı

ben de daha yeni uygulamaya geçiyor geçmeyen bir çok daha arkadaş varmış :D

ben girdim ne yazıdğını okumadım evet dedim yeni halini aldı. İlk günlerde sevmesemde sonraları hosuma gitti bayadır kulanıyorum bir anda deil kitleler halinde değişiyor zaten. ben sanırsam test kitlesindeydim.

Esenlikle Kalın..

Xin Xin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 19 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Bana da henüz gelmedi güncel tema whatspapp'ı satın aldılar facebook da değişiklik yapıyorlar. Entegre'lik bir durum olucak mı acaba ?

Karacahan Karacahan Teknoloji Filozofu Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Ben yaklaşık 1 yıldır bu şekilde kullanıyorum Facebook'u! Kendi kendine geçti bu tasarıma. Memnunum da.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Xin adlı üyeden alıntı

Bana da henüz gelmedi güncel tema whatspapp'ı satın aldılar facebook da değişiklik yapıyorlar. Entegre'lik bir durum olucak mı acaba ?

uzun bi süredir varmış bu olay 1 yıldır kullanan arkadaşlarda varmı pek alakası olduğunud düşünmüyorum ama twitter face gibi de yapabilirler

• Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 19 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

uzun bi süredir varmış bu olay 1 yıldır kullanan arkadaşlarda varmı pek alakası olduğunud düşünmüyorum ama twitter face gibi de yapabilirler

Facebook Twitterlaşıyor , Twitter Facebook'laşıyor. Özgün olmaya çalışmalılar artık...

• Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Xin adlı üyeden alıntı

Facebook Twitterlaşıyor , Twitter Facebook'laşıyor. Özgün olmaya çalışmalılar artık...

evet diğer konularda gördüm twitterın yeni tasarımı facebook'un profil kısmı ile aynı olmuş hemen hemen neden böyle bir şey yapıyorlar anlayabıimiş değilim. bir de neden kısım kısım geliyor ki ?ya herkese aynan da yapsalar ya da kendi test hesaplarında uygulasalar yarım yamalak mahalle kaldırımı gibi ilginç

• Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 19 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

evet diğer konularda gördüm twitterın yeni tasarımı facebook'un profil kısmı ile aynı olmuş hemen hemen neden böyle bir şey yapıyorlar anlayabıimiş değilim. bir de neden kısım kısım geliyor ki ?ya herkese aynan da yapsalar ya da kendi test hesaplarında uygulasalar yarım yamalak mahalle kaldırımı gibi ilginç

Hocam test hesaplarında yapıyorlardır ama bir de belli bir kitlede hesaplara güncelleme yaparak tepki topluyorlar ve değerlendirmeye alıyor olabilirler. Mesela yeni bir güncelleme çıktığında mashable'da duyurulduğun da bir çok yorum geliyordur Ve bunları değerlendirdiklerini düşünüyorum. Mesela bir ara facebook son tema güncellemesini yapmadan önce bir çok kez değişime uğrattılar "Zaman Tüneli Pişmanlıktır." diyenler oldu beğenenler de oldu ama şuan herkes kullanıyor. Türkiye'de ki kullanıcıları çok dikkate almıyorlar ama Kendi vatandaşlarını çok dikkate aldıklarını düşünüyorum.

• Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Xin adlı üyeden alıntı

Hocam test hesaplarında yapıyorlardır ama bir de belli bir kitlede hesaplara güncelleme yaparak tepki topluyorlar ve değerlendirmeye alıyor olabilirler. Mesela yeni bir güncelleme çıktığında mashable'da duyurulduğun da bir çok yorum geliyordur Ve bunları değerlendirdiklerini düşünüyorum. Mesela bir ara facebook son tema güncellemesini yapmadan önce bir çok kez değişime uğrattılar "Zaman Tüneli Pişmanlıktır." diyenler oldu beğenenler de oldu ama şuan herkes kullanıyor. Türkiye'de ki kullanıcıları çok dikkate almıyorlar ama Kendi vatandaşlarını çok dikkate aldıklarını düşünüyorum.

Zaman tüneline isteyenlerin geçmemesi için imkan olanak sunmuşlardı ama belli bir zaman herkesi mecburen geçmek zorunda bıraktılar. Türkiye'den artık çok fazla gelir ve çok aktif kullanıcı olmaya başladı artık ciddiye alacaklarını düşünüyorum geçen yıl yardım panelinden bile faydalanamıyorduk ama artık şimdi baya yardımcı oluyorlar

GokuFTW GokuFTW GROVE4LİFE Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 53 / 39
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar bu yeni temadır önceki tasarım kaldırıldı bakın listeye katılmak için girdiğimiz bağlantıyı bile iptal etmişler.

https://www.facebook.com/about/newsfeed

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al