wmaraci reklam

Ne diyor bu Mark?

9 Mesajlar 1.217 Okunma
wmaraci reklam

ArtemisTr ArtemisTr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 929
  • Beğeniler 102 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
I'm excited to share the news that we've agreed to acquire Instagram and that their talented team will be joining Facebook.

For years, we've focused on building the best experience for sharing photos with your friends and family. Now, we'll be able to work even more closely with the Instagram team to also offer the best experiences for sharing beautiful mobile photos with people based on your interests.

We believe these are different experiences that complement each other. But in order to do this well, we need to be mindful about keeping and building on Instagram's strengths and features rather than just trying to integrate everything into Facebook.

That's why we're committed to building and growing Instagram independently. Millions of people around the world love the Instagram app and the brand associated with it, and our goal is to help spread this app and brand to even more people.

We think the fact that Instagram is connected to other services beyond Facebook is an important part of the experience. We plan on keeping features like the ability to post to other social networks, the ability to not share your Instagrams on Facebook if you want, and the ability to have followers and follow people separately from your friends on Facebook.

These and many other features are important parts of the Instagram experience and we understand that. We will try to learn from Instagram's experience to build similar features into our other products. At the same time, we will try to help Instagram continue to grow by using Facebook's strong engineering team and infrastructure.

This is an important milestone for Facebook because it's the first time we've ever acquired a product and company with so many users. We don't plan on doing many more of these, if any at all. But providing the best photo sharing experience is one reason why so many people love Facebook and we knew it would be worth bringing these two companies together.

We're looking forward to working with the Instagram team and to all of the great new experiences we're going to be able to build together.

Mark Zuckerberg bir durum atmış. İngilizcem yok bir arkadaş özetlerse iyi olur

wmaraci
reklam

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Instagram ekibi ile alınan bir karar sonucunda fotoğraf paylaşımında yenilik olacakmış. Daha sonra kendini övmüş durmuş. Yok efendim biz bütün sülalenizin fotoğraflarını düzgünce paylaşma olanağı sunduk vs. diye. Hızlıca okudum. Fazla detaya girmedim. Özet olarak bu. :D

Mark`ın ingilizcesinin benimkinden bile kötü olduğunu düşünüyorum. :D

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
Instagram 3.1Mgpx telefonla çekilmiş resmi 5Mgpx yapıyosa kullanalım :D Ehuehu :D

1337

• Üyelik 10.05.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Instagram ekibi ile alınan bir karar sonucunda fotoğraf paylaşımında yenilik olacakmış. Daha sonra kendini övmüş durmuş. Yok efendim biz bütün sülalenizin fotoğraflarını düzgünce paylaşma olanağı sunduk vs. diye. Hızlıca okudum. Fazla detaya girmedim. Özet olarak bu. :D

Mark`ın ingilizcesinin benimkinden bile kötü olduğunu düşünüyorum. :D

eğer bu yazıyorsa facebook hesabımı kapatıyorum :D

wmaraci
wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Mark bu bir cümlede söyleyebileceği şeyi tekrar ede ede 4-5 paragrafta söylemiş. :D
Gözünü sevdiğim Türkçe. :D

" Kankalarım, biz Instagram ekibi ile bir karar aldık. Artık ilgi alanınıza göre insanlarla mobil fotoğraf paylaşabileceksiniz. Beğenmeyen yol alır. " :D

Ugurcan Ugurcan , Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 13 / 213
  • Ticaret 4, (%100)
Translate:

Sanırım Instagram satın almaya karar ve yetenekli ekip Facebook katılmadan olacağını olduğunuz haberleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Yıldır, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmanız için en iyi deneyimi oluşturmaya odaklanan ettik. Şimdi, biz de ilgi alanlarınıza göre insanlarla güzel mobil fotoğraf paylaşımı için en iyi deneyimi sunmak için Instagram ekibi ile daha yakından çalışmak mümkün olacak.

Biz bu birbirlerini tamamlayıcı farklı deneyimler olduğuna inanıyorum. Ama iyi Bunu yapmak için, biz yerine sadece Facebook içine her şeyi entegre etmek için çalışırken daha Instagram güçlü ve özellikleri tutmak ve bina konusunda dikkatli olmak gerekir.

Biz bağımsız Instagram bina ve büyüyen adadık nedeni budur. Dünyada milyonlarca insan Instagram uygulaması ve buna bağlı marka seviyorum, ve amacımız daha fazla insana bu app ve marka yayılmasına yardımcı olmaktır.

Biz Instagram Facebook dışında diğer hizmetlerin bağlı olduğu gerçeği deneyiminin önemli bir parçası olduğunu düşünüyorum. Biz diğer sosyal ağlara gönderme yeteneği gibi özellikler tutarak planlıyorum yeteneğini isterseniz Facebook üzerinde Instagrams paylaşmak ve takipçileri var ve Facebook arkadaşlarınızı ayrı kişi takip yeteneği değil.

Bunlar ve diğer birçok özellik Instagram deneyimi önemli parçalarıdır ve biz anlıyoruz. Biz diğer ürünler haline benzer özellikler oluşturmak için Instagram deneyimi öğrenmek için çalışacağız. Aynı zamanda, biz Instagram Facebook güçlü mühendislik ekibi ve altyapısını kullanarak büyümeye devam yardımcı olmaya çalışacağız.

Biz bu kadar çok kullanıcı ile ürün ve şirket satın ettik ilk defa çünkü bu Facebook için önemli bir kilometre taşıdır. Hiç, varsa, biz bunların çok daha yapmayı planlıyor yoktur. Ama en iyi fotoğraf paylaşım deneyimi sunan çok kişi Facebook seviyoruz ve birlikte bu iki şirket getirerek değerinde olacağını biliyordum bir nedeni budur.

Biz Instagram ekibi ile ve birlikte inşa edebilmek için gidiyoruz büyük yeni deneyimler tüm çalışma için sabırsızlanıyoruz.

yemre yemre UI Designer and Front-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek UI Designer and Front-End Deve
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 34 / 80
  • Ticaret 6, (%100)
Kısaca diyor ki ; " Popülaritesi git gide artan ve facebook.com'a girmeden wmaracı.com'a giren üyelerin sayısı git gide çoğalıyor. Endişeyle durumu izlemekteyiz ve önüne geçmek için var gücümüzle çalışmaktayız. "

Saçma mı , gerçek mi ?
Riza msa52

kişi bu mesajı beğendi.

ExomyBilisim ExomyBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Hosting
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 15 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Instagram ile birlikte çalışmaya karar kılmışlar.Mobilden yüklemelerde Instagram kullanmaya zorlatıcaklar sanırsam.Ben kısa yoldan facebook kullanmıyorum.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Instagram artık benim diyor :D
http://wmaraci.com/forum/sosyal-aglar/facebook-instagram-i-1-dolara-satin-aldi-31170.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al