wmaraci reklam

Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Takipçi Satın Almayın!

33 Mesajlar 3.999 Okunma
wmaraci reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)

Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Takipçi Satın Almayın!
Bu şeylere artık son verin! Kimse kimseye zorla abone olmak veya takipçi olmak zorunda değil. Şuanda günümüzde bir çok insan beğenilerini arttırmak adına profillerine takipçi çekimi yaptırıyorlar fakat bunun hiç bir getirisi olmadığı gibi hiç bir yararı da bulunmuyor. Sadece görünüş itibariyle size takipçi olan kişiler siz paylaşım attıktan sonra birer birer hatta onar onar takipden çıkmaya başlıyorlar.

Takipçiler doğal olarak kazanılan bir şey. Bugün isterseniz facebook‘da isterseniz instagram’da veya twitter’da istediğiniz kadar parayla takipçi satın alın. Paranıza yazık olacağı için o takipçiler tamamen hesabınızdan silinecek yani verdiğiniz paranın hiç bir değeri kalmayacak. Bu takipçiler sizi takip ettiklerini gördükleri andan itibaren birer birer takipden çıkacaklar. Şöyle şimdi; ”Sizin profiliniz 100 bin takipçili diyelim siz gittiniz buna 500 bin takipçi satın aldınız.” Normalde 600 bin takipçisi bulunan bir kişinin en az alacağı beğeni 4 bin adettir. En fazla ise 15 bindir yani bu kullanıcılarınızın aktifliğine bağlı fakat sizin sadece 100 bin takipçiniz olduğu için bu 500 bin takipçi sizi hiç bir şekilde etkilemeyecek ve beğenilerinizi yükseltmeyecektir.

Eğer bunu sosyal medya uygulamaları görürse yani Instagram‘da takipçi satın aldığınızı düşünelim eğer bunu instagram yakalarsa sayfanızın kapanma ihtimali bile var. Bu yüzden bu tür hileli ve oyunlu şeylerden uzak durun. Size hiç bir şekilde yardımcı olmayacak ve size hiç bir şekilde bu tür şeylerin getirisi olmayacaktır. Bunların yerine doğal yollarla takipçi kasmayı deneyebilirsiniz fakat şuanda bu da çok zor. Bunun yerine şunu yapabilirsiniz; ”Diğer büyük sayfaların size referans olmasını ve sizi sayfalarında paylaşmasını isteyebilirsiniz.” İşte bunun adı doğal yol ile takipçi kasmadır. Birileri sizi öneriyor ve önerdiği için takipçileriniz artmaya başlıyor. Bu şekilde diğer büyük sayfalardan reklam alarak kendinizi hızlı bir şekilde büyütebilir üstelik beğenilerinizi de arttırabilirsiniz. Aynı zamanda bilindiği üzere son zamanlarda bu reklam olayları çok fazla dönmeye başladı. Bundan dolayı sizde takipçilerinizi arttırarak başka sayfaları önerebilir, takipçi kasabilirsiniz yani bunları kullanarak hem para kazanır hemde takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

KAYNAK : https://alihandro.com/sosyal-medya-hesaplariniz-icin-takipci-satin-almayin
pg13 EmreKRMN ilkanbalkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

osmanbaygutalp osmanbaygutalp WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek internet hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 14 / 64
  • Ticaret 32, (%100)
Milletin takipçi satın alması seni ne ilgilendiriyor dostum :) Ben şimdi senin işinle ilgili kategori'de gidipte konu açsam SEO ALMAYIN , TANITIM YAZISI almayın diye hoş olurmu dostum birde uraşıp konu açıyorsun çok ayıp. Herkes işine baksın ekmeğiyle uraşsın.
ByPowerfuL 3525 Ody

kişi bu mesajı beğendi.

intifada1453 intifada1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 15 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
Çok doğru bir yazı olmuş ama takipçi satışı yapanların bu yazı hoşuna gitmeyecektir :)
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

TurkBeyi TurkBeyi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilişim Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 492
  • Beğeniler 105 / 192
  • Ticaret 46, (%89)
Saçmalık, reklam verilen para ile organik takipçi alınır. 100k takipçi çekilir , ürün satışı falan genel kitleye hitap eden birşeyler var ise zaten %70i takipte kalır bu da 70k demektir. Aynı şekilde facebookta falan 70k takipçi gelmesi için kaç tl reklam vermeniz gerekiyor bir bakın derim.
Yavaş ve düzenli bir şekilde de takipçi alırsanız hesabınız kapanmaz.
Boşa bir konu olmuş.
osmanbaygutalp

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)
gereksiz bir konu
osmanbaygutalp

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
osmanbaygutalp ciko TürkBeyi

Fikirlerinize sonuna kadar saygı duyuyorum ben sadece para ile alınan takipçilerin zararlarından bahsettim bu yazıyı yazarken milletin ekmeği ile oynamak gibi bir düşüncen olmadı ve hiç bir zaman olmayacakta ayrıca boş konu felan değil gayet doğru bir konu olduğunu düşünmekteyim dediğim gibi fikirlerinize sonsuz saygım var.

Ayrıca osmanbaygutalp -- > " Milletin takipçi satın alması seni ne ilgilendiriyor dostum " Ben kişisel blog'umda ön gördüğüm istediğim konuyu yazarım niye birisi kalkıp wordpress seo hatasını paylaşır bu hata sanane milletin hatasımı dersiniz ? İşte hep ötekileştirerek ve eleştirilere saygı göstermeyerek bu hale geldik isteyen istediğini yapar sende git benim yaptığım işle ilgili yap hiç sorun değil burada bir sürü wordpress hizmeti veren kişiler var ben neden onlara laf etmiyorum ozaman çünkü herkesin bir bilgisi olduğuna inanıyor ve değer veriyorum. Birazcık mantık ve emeğe saygı başka hiçbir şey değil kötü olabilir boş da olabilir fakat yazılan ve emek verilen birşey var saygı göstermenizi beklerdim. Yinede teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Ek Olarak: intifada1453 değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam.
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

Sock Sock Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 21 / 44
  • Ticaret 8, (%88)
Gecenin beşi yorumlara kahkaha attım ya :D
MehmetOYAMAK

kişi bu mesajı beğendi.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Bayiler, panel ve user sahipleri dökülüyor :)
Gayet mantıklı, yerinde bir öneri içeren yazı olmuş.
Eninde sonunda patlar hesaplar, zaten artık insanlar bakınca anlar oldu aktivite ve etkileşimden; ne kadar gerçek ne kadar sahte rakamlar diye..
Konu sahibi platforma verilen reklamdan (örn: facebook reklam) bahsetmiyor; eş dost gorum vs. dısardan alınan paralı üye, beğeni, takipçi faaliyetlerinden bahsediyor.
Oldukça da doğru söylüyor.
Eline sağlık, samimi ve bazılarını kışkırtan bir yazı.
Crewx dtmuratcan UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Sock Neden hocam ?

Ek Olarak: CenkOnsoy değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim hocam sağolasın.

Sock Sock Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 21 / 44
  • Ticaret 8, (%88)
Crewx Osmanın yorumu falan. Onun altındaki yorum. Senin savunman vs.

Çok seviyorum bir yerde tartışma oldu mu oturup izliyorum :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al