wmaraci reklam

TrendTopic Mantığı

20 Mesajlar 2.503 Okunma
smmexpress

patavatsiz patavatsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek inşaat teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
Arkadaşlar TT olayının mantığı nedir?
Fazla olmadı bir deneme yaptık, analizler aşagıdaki gibi bu veriler 10dk içinde olmuştur. Yinede TT olmadı neden olabilir?

starmetre analizi

1.TweetDeck %75
2.Twitter for Windows %13
3.Twitter Web Client %11

Tweet
5,900
ReTweet
1,908

wmaraci
reklam

limos3425 limos3425 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
bende çözemedim valla çok acayip

candede candede Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ünversite Öğrencisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
her panel her deck ile olmuyor TT
500 rt ile dünya gündemine 1.sıradan sokabiliyorum # siz şekilde
ihtiyacı olan arkadaşlar olursa 250 tl.

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)

candede adlı üyeden alıntı

her panel her deck ile olmuyor TT
500 rt ile dünya gündemine 1.sıradan sokabiliyorum # siz şekilde
ihtiyacı olan arkadaşlar olursa 250 tl.

balık satma bize balık tutmayı öğret :D konuyu boşa yazmadım, tt yi parayla yapan çok

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

patavatsiz adlı üyeden alıntı

balık satma bize balık tutmayı öğret :D konuyu boşa yazmadım, tt yi parayla yapan çok

hocam nickinizle aynı orantıdasınız:D neden öğretim elden ayaktan düştü gerçi 100 tl daha uyguna yapıyorum
milyonluk hesaplar örneğin sevimli hanim hesabı 30 hesabı var her biri minimum 100k takipcisi var 3 gündür uğraşıyorlar 1 saatten erken yapamıyorlar.adamlar en son tövbe etti yarışamıyorlar :D

BASocial BASocial WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Arnavutluk
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 101 / 35
  • Ticaret 2, (%100)

hocam nickinizle aynı orantıdasınız:D neden öğretim elden ayaktan düştü gerçi 100 tl daha uyguna yapıyorum
milyonluk hesaplar örneğin sevimli hanim hesabı 30 hesabı var her biri minimum 100k takipcisi var 3 gündür uğraşıyorlar 1 saatten erken yapamıyorlar.adamlar en son tövbe etti yarışamıyorlar :D

Kardeşim bende satış yapıyorum 250 tlden fakat bu işin mantığı değişik biraz.Mesela sabaha karşı 4 gibi 100 kullanıcı ile tt olunabilirken öğlen saatlerinde 5000 kişiyle zor giriyorsun ve altyapı sağlam olmadığı için en fazla 1 saat kalıyor eğer garanti veriyorsan 2-3 saat senden alalım :D
candede patavatsiz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

BASocial adlı üyeden alıntı

Kardeşim bende satış yapıyorum 250 tlden fakat bu işin mantığı değişik biraz.Mesela sabaha karşı 4 gibi 100 kullanıcı ile tt olunabilirken öğlen saatlerinde 5000 kişiyle zor giriyorsun ve altyapı sağlam olmadığı için en fazla 1 saat kalıyor eğer garanti veriyorsan 2-3 saat senden alalım :D

kendime güvenim tam 59.dakika düşerse afadersiniz kıvıracaksanız bu işe girmeyelim ama ben sözümün ardındayım 1 saat garantim var.Eğer boşuna yorum yazmadıysanız.

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)

mesela böyle ufak tefekde olsa bir bilgidir. mesela apiler konusunda ne dersiniz hocam? benim yaptıgım denemede 3 api var yinede olmadı. saat 2 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. saat 4 gibi yapsaydım olur muydu?

BASocial BASocial WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Arnavutluk
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 101 / 35
  • Ticaret 2, (%100)

kendime güvenim tam 59.dakika düşerse afadersiniz kıvıracaksanız bu işe girmeyelim ama ben sözümün ardındayım 1 saat garantim var.Eğer boşuna yorum yazmadıysanız.

Hocam yanlış anladınız kırıcı olmayın lütfen :) Bende 1 saat garanti veriyorum fakat bu işlerde herkes 1 saat veriyor çok sağlıklı bir durum değil yani 2-3 saat veriyorsanız sorun yok sizinle çalışırdım :)

Ek Olarak:

mesela böyle ufak tefekde olsa bir bilgidir. mesela apiler konusunda ne dersiniz hocam? benim yaptıgım denemede 3 api var yinede olmadı. saat 2 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. saat 4 gibi yapsaydım olur muydu?

Hocam o anki listenin durumu gündemin yoğunluğu vs vs bir sürü değişken mevcut :)
patavatsiz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)

bende şuan saat 02:30 olmasına rağmen cevap aldım bakalım ne olucak :) arkadaşa iade hakkını sordum bilerek geri cevap vermemiş. Telefonla konuştuk biraz önce dikdik konuşuyor, siz para verdiginizden size iyi konuşuyo demekki ben uslubumu bozmamak icin zor tuttum kendimi. Iade niye dusunuyomusum hizmet alcak olsam iade dusunmezmisim, hatta fransa lokasyonlu hostingi kaldircakmis bugun. Ben boyle musteriyle terbisyesizce konusan hosting firmasi gormedim. Fransa lokasyonlu ilk defa deneyecegimi ve sitem icin verimli calisacak mi bilmedigim icin iade hakki sordugumuda belirttim.

Hocam yanlış anladınız kırıcı olmayın lütfen :) Bende 1 saat garanti veriyorum fakat bu işlerde herkes 1 saat veriyor çok sağlıklı bir durum değil yani 2-3 saat veriyorsanız sorun yok sizinle çalışırdım :)

Ek Olarak:

Hocam o anki listenin durumu gündemin yoğunluğu vs vs bir sürü değişken mevcut :)

Hmm hmm tabi onlarda meslek sırrı diyosunuz :D

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al