wmaraci reklam
lidertakipci

Sunucu Kurulum, Optimizasyon, Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri

160 Mesajlar 48.280 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cLoneX cLoneX profesyonel amele Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 34 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Mesaj silinebilir.

Bilgiye ulaşmanın en sade yolu...
wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
cLoneX

Ben sizinle 12 aylık sunucu anlaşması sağlamış ve önceden 12 aylık para almıştım. Fakat son aylarda sağlık sorunlarımla alakalı olarak hizmet vermeyeceğimi bildirmiştim. Yeniden uzatmak istiyordunuz. 12 ay tamamında siteleri taşıyabilirdiniz. Ben sadece size sunucu sağlıyordum. Geri kalan tüm işlemler size aittir.

Ek olarak: 12 ay bitiminden sonra ben minimum 3 ay kendim ödeme yaptım sunucular için. 12 ayın bittiğini biliyordunuz ve ödeme yapabilir, siteyi taşıyıp kapatabilirdiniz. Her iki site için sunucuları ücretsiz kurdum, ücretsiz panel lisansı sağladım ve destek verdim zaman zaman. Siteniz bir defasında zararlı kod tespitiyle askıya alınmıştı ve zararlı kodları temizleyerek yeniden aktif ettim. Son kez yeniden virüslü uyarı verdiği için ve sizden haber gelmediği için yedekleri alarak kapatmak mecburiyyetinde kaldım. Sitelerin kapandığı zamanda destek isteyebilir, yedeklerinizi talep edebilir veya yeniden sunucu uzatması için anlaşabilirdiniz. Sizden ödediğim 3 aylık parayı bile talep etmedim.

Ve son olarakta siteniz şuan bile kapalı durumdadır.

• Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 34 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Mesaj silinebilir.

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Sunucu bilgilerini tarafınıza göndermiştim. 12 ay tamamında doğrudur konuşma geçti aramızda. Fakat anlaşma yapılmadıysa sitelerinizi taşımalıydınız. 12 ay için önceden anlaşma yapmıştık. Sitenizde virüsün bulunması, temizlenmesi veya her hangi bir sunucu müdahelesi benim değil sizin tarafınızdan yapılmalıydı. Sunucuya erişim yoksa veya benzeri sunucu taraflı sorunlar varsa o zaman müdahele etmem gerekiyor. Sitenizin hitiyle alakalı bir bilgim yok ve 12 ay içerisinde sunucuda virüs veya site taraflı sorunlar olsa bile yardımcı oldum bir kaç defa. Sitenin virüslü olması, hit kaybınız ve benzeri sorunlar benim değil sizin tarafınızdan yapılmalıydı. Son olarak 15 aylık sunucu ve kapandıktan sonraki bir kaç ay toplamda yanlış hatırlamıyorsam 18 ay geçmiş. Şuan mesaj yazıp site taraflı ve benzer sorunları benim hatammış gibi gösteriyorsunuz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 34 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Mesaj silinebilir.

• Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Bakın konu başlığı ve yorumlar farklıdır. Konuda sizin almış olduğunuz sunucuyu yapılandırıp size veriyorum. Ama ben size sunucu sağladım. İlk işlemleri ücretsiz olarak yaptım, çünki sunucu satın almıştınız. Sonraki sunucu taraflı işlemler ise tatafınızca yapılmalıdır. Mesela digitalocean dan sunucu aldığınız zaman kurup veriyorlarmı? Hayır. Almış olduğunuz sunucuyu bana veya başkasına kurdurmanız gerekiyor. Konu içeriğindeki yorum ve işlemler bu tarzdadır. Konu baltalıyorsunuz düşünmedim hiç. Dileyen dilediği yorumu veya şikayeti yazabilir. Konuda yazılan 100 den yukarı tüm yorumlar gerçek ve müşteriler tarafından yapılmıştır.

semhbk semhbk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 20
  • Ticaret 13, (%100)
Sunucu kurulum ve optimizasyon hizmeti satın alındı. Ödemenin kendilerine ulaşması için 2 gün daha beklenmesi gerekirken iş kısa sürede tamamlandı ve tarafıma teslim edildi. Güvenebileceğiniz bir isim. Tekrar teşekkürler...

ArifMK ArifMK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Sunucu kurulumu ve optimizasyon işlemi kendisi tarafından sağlanmıştır. Tural Bey oldukça sitelerim için kendisi ile çalışmaya devam edeceğim.

mehmetcb mehmetcb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
scaleway'den vps alımında da yardımcı oldu. yapmış olduğu ayarlardan da gayet memnunum. ayrıca özel cache eklentisi de piyasadaki bir çok ücretli cache eklentilerinden daha performanslı çalışıyor. düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

emre577 emre577 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 68 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba işlemlere devam ediyor musunuz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al