wmaraci reklam

Bir hoşgeldini çok görmeyin!

23 Mesajlar 3.017 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

RoboticProgram RoboticProgram WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
@worldww

Bende 8'de 3 iyi bir rakam :)

İlgi alanlarından yalnızca 1 tanesi bile uyuşması bilgi alışveriş trafiğimizin oluşmasına neden olabilir.

Teknoloji belki aşırı geniş olduğu için bunu es geçiyorum ancak yakında Seo hakkında püf noktaları konusunda kimsenin değinmediği alanlarda kendi deneme yanılma yöntemlerini bu forumda paylaşacağım.

İDDALIYIM. Özellikle tekrar söylüyorum. Kimsenin paylaşmadığı alanlarda yaptığım deneme yanılma yöntemiyle bulduğum isatatistiki verileri yayınlayacağım SEO konusunda.

Bunun dışında Wordpress konusunda yeni sayılırım. Her ne kadar 10 senedir aktif olarak kulalnıyor olsam da; Wordpress WooCommerce ile birlikte E-Ticaret sektöründe Wordpress ile de devam etmeyi uygun gördüm ve memnun da kaldım. Bu vesileyle Wordpress konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Mesela hemen bir soru sorabilirim bu konuda. :D

ParaKazan.com.tr - Ek iş yaparak para kazan ve yatırım araçları
wmaraci
reklam

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 721
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
Merhaba teorik fizik bölümünüz falan mı yoksa ilgi alanı mı sadece
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Ooo Python alırım bi dal
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Hoş geldiniz, iyi forumlar...
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ozan15 ozan15 Security Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 155 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Hoşgeldiniz
Python. 💗 :D
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Hoşgeldiniz.
Kripto paralar ileri derecede ilgi alanım. Beyin jimnastiği yapabiliriz
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

RoboticProgram adlı üyeden alıntı

@Korkmaz anladığım kadarıyla elektronik konusunda detaylı bir bilgi birikimine sahipsin. Veya en azından bu konuda bir hobin mevcut. Açıkçası Raspberry pi ve Arduino konusunda senin yazdığını gördükten sonra araştırma yaptım ve gördüğüm şeyler heyecan verici.

Şimdi benim şöyle bir olayım var.

Mesela bir ortak bulup bir projeye girdiğimde. O proje bir verim veriyorsa, bir fayda sağlıyor veya bir çözüm sağlıyorsa benim için doğru bir projedir. Mesela blockchain genellikle çoğu kişi için. Hatta %99 'u için bir yatırım aracı gibi duyuyor. Ancak yatırımın dışında çözüm getirebileceği bir çok nokta var. Mesela alternatif ödeme metodu olması gibi. Ve beni heyecanlandıran noktası burası. Henüz araştırmayı yüzeysel olarak yaptım ve sanıyorum Robotic olan nickimden olsa gerek bu ilgi alanlarını yazdın ve bundan çok memnun kaldım bu arada bunu da belirtiyim.

Benim aklıma şimdi şu anda gelen şöyle bir durum var lütfen gülmeyelim. Ben teknolojiyi, tüm işlerimizi kolaylaştırsın ve biz olabildiğince tembel olarak yaşabilelim. :)

Ya tembel kelimesinden kasıt aslında işleri kolaylaştırmak. Mesela ben bilgisayarımdan kalkıp 10 metre ötemdeki mutfağa gibip kahve makinesinde kahve yapmak istemiyorum. Bunun yerine bilgisayar başımda veya bir android uygulaması ile bir butona basarak işimi halledebileyim. Bu biraz da IOT'a giriyor. Bu konuda da ciddi bir hevesim var. Tabiki bu teknolojiler şu an için zaten mümkün olabilir ancak önemli olan bunları kendimiz yapıp doğaçlama olarak bir şeyler üretebilmek.

Konuyu biraz uzattım ve biraz da cümleleri karıştırdım çünkü söyleyebileceğim o kadar çok şey var ki. Özet niteliğinde ancak bu kadar olabiliyor. :)

Söylediğiniz telefonla kahve yapayım olayı. Fabrikalarda Endüstri 4.0 olarka geçiyor. :)
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

RoboticProgram RoboticProgram WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
@dogubaklaci İlgi alanım sadece. Bu konuda uzman değilim ama uzmanları olabildiğince takip etmeye çalışıyorum. Mete Atatüre'nin çalışmaları oldukça hoşuma gidiyor. Açıkçası bu konularda beyin fırtınası yapabilmek bile kolay iş değil. Daha doğrusu beyin fırtınası yapabileceğin insanları bulmak gerçekten çok zor. Bu ilgi alanı biraz nich diyebiliriz sanırım. Yok! ilgi alanı olan çok var ancak sadece belgesellerden öğrenen kişilerle de muhabbet 101 sınırından öteye gidemiyor. Ben bu konuda beyin fırtınası yapmaya sonuna kadar varım. Teorik fizikte de çok fazla dal var ancak parantez içerisinde kısmen genel başlıklarımı belirttim. Tabi o başlıkların dışında kalan herşeye de açığım.

@Mrtcn güzel bi arkadaşım daha oldu o zaman Python ilgi alanı olan. :)

@bekirbulut teşekkürler.

@ozan15 hoşbuldum. Güzell bir python'cu daha... Gittikçe çoğalıyoruz. Süper!

@Xdaapps teşekkürler hoşbuldum. Yakında dediğim gibi kriptoparalar konusunda detaylı anlatım sunacağım Youtube'da. Öncelikle blockchain'i anlatmayı düşünüyorum. Sonrasında diğer chain sistemlerini ve ico Erc20 Token'larını v.s işleyeceğim. Ancak bu video'nun hem kısa hem de blockchain'i 12 yaşındaki bir çocuğun anlayacağı dilde fakat aynı zamanda blockchain'i anlatırken ki kereken çalışma prensibini ve dolayısıyla çoğu insanın kafasını karıştıran terimleri de kullanmak istiyorum. Bu konuda bir önerin olur mu mesela? Eğer küçükte olsa bir cevap verirsen mini bir ayrıntıya gireceğim bu konuda ve olumlu olumsuz eleştirilerini isteyeceğim.

@Korkmaz fabrikalarda evet öyle. Biz de keyif 4.0'ı düşünüyoruz diyelim :D

ParaKazan.com.tr - Ek iş yaparak para kazan ve yatırım araçları

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Hoşgeldin :)
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Artik her cocuk seocu doguyor
RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

Deneme
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al