wmaraci reklam

Coin Borsası

11 Mesajlar 1.883 Okunma
wmaraci reklam

Snotrau Snotrau WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek S.E.M & S.E.O Expert
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar yine ben ve yine akıllara durgunluk verecek bir soru (!)

Kenarda köşede birikmiş biraz param var ve bunu nasıl değerlendirmem gerektiğine dair bir çok fikrim var fakat geçenlerde bir teklif aldım biliyorsunuz BTC yıllardır var olan ve son zamanlarda aşırı popüler olan bir sanal para birimi, bugünlerde btc fırlamış durumda 5.794$ 'ı gördü.

Arkadaşlar mining ile uğraşan ve borsadan bende ki paranın %10 ' u ile günde 300-400 TL kâr sağlayan bir arkadaşım var ve bana şöyle bir teklifde bulundu ;

Benim parayı bir borsa hesabına aktarıcaz ve tamamen kendisi ilgilenicek başında duracak her fırsatı değerlendirmeye çalışacak ve her gün en kötüsünden 200 TL kazanç elde edebileceğimi garanti ediyor bazı günler hiç kazanmasam bile önce ki gün o günü amorti edecek kadar çok kazanmış olabileceğimi söylüyor, sizce coin borsasına atılmak mantıklı mı ? Arkadaşımın 1.5 yıllık bir tecrübesi var mining & borsa ile uğraşıyor.

Fikirleriniz benim için çok önemlidir buraya kadar okuduysanız mutlaka bir yorum bırakırsanız sevinirim , konu ile ilgili yıllardır tecrübe edinmiş olan varsada farklı tekliflere ' de açığım.

Olmayacak diye birşey yoktur.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

zizanet zizanet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek güvenlikçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 159 / 159
  • Ticaret 3, (%100)
Arbitraj ile kar edebilir, mümkündür (çoğu coin kısa vadede zarar ediyor görünse de uzun vadede kazandırıyor)

Wiki tanım: Arbitraj; fiyat farklarından yararlanmak amacıyla para, kıymetli maden, tahvil ve hisse senedi alıp satma işlemidir. Farklı piyasalarda aynı menkul kıymetler için farklı denge fiyatları oluşmuş olması durumunda, menkul kıymetlerin ucuz olduğu piyasadan alınarak daha pahalı olduğu piyasada satılmasıdır.
Snotrau

kişi bu mesajı beğendi.

ziza.net | tennar.com | Türk Mantar mantarsatis.com | Gübre gubreler.com | Ziraat zirai.org

• Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)

zizanet adlı üyeden alıntı

Arbitraj ile kar edebilir, mümkündür (çoğu coin kısa vadede zarar ediyor görünse de uzun vadede kazandırıyor)

Wiki tanım: Arbitraj; fiyat farklarından yararlanmak amacıyla para, kıymetli maden, tahvil ve hisse senedi alıp satma işlemidir. Farklı piyasalarda aynı menkul kıymetler için farklı denge fiyatları oluşmuş olması durumunda, menkul kıymetlerin ucuz olduğu piyasadan alınarak daha pahalı olduğu piyasada satılmasıdır.

Bilgiler için teşekkürler hocam

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Şahsen kendi 2-3 yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum:

1) İmkanın varsa ant miner al ve herhangi özel bir arsada yenilenebilir enerji ile kendin kas ya ada
2) eobot.com'a yatırım yapıp geri dönüşümlü olarak alabilirsin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)

dump3cz adlı üyeden alıntı

Şahsen kendi 2-3 yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum:

1) İmkanın varsa ant miner al ve herhangi özel bir arsada yenilenebilir enerji ile kendin kas ya ada
2) eobot.com'a yatırım yapıp geri dönüşümlü olarak alabilirsin.

Hocam hazırda mining için sistem var onun dışında elimde ki parayı hızlı katlamak istiyorum

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Snotrau hocam skype varsa oradan konuşalım nickimden ekle

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
arkadaşın hesabında ne kadar var bu ciddi birşey kimi insanlar başka kişilerin parasını kullanmakdan çekinmez btc işi riskli şu şekilde borsada takılıcak ve alt coinleree yatırıcak ciddi karlar elde edebilir ama ciddi zararlarda söz konusu 3-5 yıllık adamlar gözümün önünde eridi gitti bu işler biraz şans işi.
BugraYellow

kişi bu mesajı beğendi.

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

• Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)

DesignTr adlı üyeden alıntı

arkadaşın hesabında ne kadar var bu ciddi birşey kimi insanlar başka kişilerin parasını kullanmakdan çekinmez btc işi riskli şu şekilde borsada takılıcak ve alt coinleree yatırıcak ciddi karlar elde edebilir ama ciddi zararlarda söz konusu 3-5 yıllık adamlar gözümün önünde eridi gitti bu işler biraz şans işi.

Kendi hesabımı açıcam ama parayı hiç edecek bir adam değil komisyon alıcak sonuçta alt coin değil only bitcoin hocam yani konuyu açtığım zamandan bu yana 300$ Artış sağladı bitcoin 1k çöpe gitti yani ki bu en geniş rakam her düşüşde satın alma her artışda satış yapsaydık bi 3.5- 4k çöpe gitti..

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
sen her artışı ve her düşüşü doğru tahmin edip alım satım yapacağına ve konuyu açtığın 1 gün içinde 4k kazandıracağına inanıyorsan hemen başla senin inancın arkadaşa değil burada bitcoine anlaşılan madem bu kadar heveslisin benim tavsiyem kendin başla adam sana günde 1k kazandıracaksa sen günde 0.1 k kazan ama kendin başla :)

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

• Üyelik 05.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 173
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 4, (%100)

DesignTr adlı üyeden alıntı

sen her artışı ve her düşüşü doğru tahmin edip alım satım yapacağına ve konuyu açtığın 1 gün içinde 4k kazandıracağına inanıyorsan hemen başla senin inancın arkadaşa değil burada bitcoine anlaşılan madem bu kadar heveslisin benim tavsiyem kendin başla adam sana günde 1k kazandıracaksa sen günde 0.1 k kazan ama kendin başla :)

Hocam o artışı azalışı yakalayamamak için kör olmak lazım en azından benim için öyle ama arkadaşıma da kazandırmak istiyorum kişisel sebeplerden ötürü tavsiyeniz için teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al