wmaraci reklam
lidertakipci

merhaba arkadaşlar

10 Mesajlar 1.129 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hsaim hsaim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 70 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
merhaba arkadaşlar ben bilgisayar mühendisliği okuyorum.Kendimi web te geliştirmek istiyorum. Sizlerinde bu konuda yardımını bekliyorum. ;)

http://www.yazilimgelistiricileri.com/
wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Bir yerden başlamak gerek, siz nereden başlamayı planlıyorsunuz ?

hsaim hsaim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 70 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
php öğreniyorum şu anda

http://www.yazilimgelistiricileri.com/

netpisiko netpisiko Güneşli Günler. Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 11 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim o zaman ilk önce bedava bir subdomain sitesinden başla.

BURADAN .weebly.com uzantılı subdomain kurabilirsin.

Bak http://netlen.weebly.com/ bu sitede benim subdomain sitem istersen bir incele

Ek Olarak: Şimdilik subdomain siteni geliştir Webmaster ve en önemlisi SEO hakkında tecrübe edin sonra kendi domain siteni yapabilirsin.Yada istersen weebly'den subdomain siteni yükseltebilirsin.Hem weebly sınırsız host servisi sağlamakta:)
hsaim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

legend196 legend196 Do you understand me ? Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Bence Hostingerden al ve wordpressi içine kur oradan daha fazla kodlu ogrenirsin webly görüntülü düzenlemedir fakat php ile urasıyorum dediğin için küçük bi tema yazıp kendini orada geliştirebilirsin Bede senin gibi bilgisayar bölümündeyim.
hsaim

kişi bu mesajı beğendi.

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 11 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Artık kodlamalar tarihe karıştı kardeşim

legend196 legend196 Do you understand me ? Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
weebly.com

sanki kod kullanılmadan yapıldı :) Güldürme beni
xGhos

kişi bu mesajı beğendi.

instagram.com/f.ratgok | https://www.youtube.com/channel/UCX0sqXpVPig93-JGCcEGeNQ

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

netpisiko adlı üyeden alıntı

Artık kodlamalar tarihe karıştı kardeşim

:D hangi kodlama tarihe karıştı ? madem kodlamalar tarihe karıştı bir boş coder aramayı denesene öyle asp falan da değil php bilen birini bulmayı denesene bir kaç gün sonrasına işe başlarım diyorlar.

1890 larda amerikalı müdürün patent kurumunu kapatalım artık bu saatten sonra icat olmaz herşey icat edildi sözü gibi olmuş bu söylediğin .

Zerre bilmediğim halde bu yaştan sonra ben bile vakit bulup kursa falan gidip öğrenme niyetindeyim paranla yaptıracak birilerini bile bulamıyorsun hem para verip hem yalvara yakara rica minnet iş yaptırmaya çalışıyorum ufacık şeyler için bile. Yani sırf kendi işlerimi halledebilmek kimseye gebe kalmamak için bile öğrenmeye değer. Zaten iş yapmaya kalksan boş da kalmazsın daha boş gezen php bilen birini göremedim. Boş geziyorsa da kendi iş yapmak istemediği için geziyordur. Bildiğin tüm mesleklerden daha geçerli şu anda bu işler. Üstelik yıllarca okumaya gerek yok iyi eğitimle 1 yılda çok iyi seviyelere yükselebilirsin. Hayal gücün kuvvetli pratik zekaya sahipsen kendin birşeyler yaparak zengin bile olabilirsin.

• Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 11 / 79
  • Ticaret 0, (%0)

LikeSend adlı üyeden alıntı

:D hangi kodlama tarihe karıştı ? madem kodlamalar tarihe karıştı bir boş coder aramayı denesene öyle asp falan da değil php bilen birini bulmayı denesene bir kaç gün sonrasına işe başlarım diyorlar.

1890 larda amerikalı müdürün patent kurumunu kapatalım artık bu saatten sonra icat olmaz herşey icat edildi sözü gibi olmuş bu söylediğin .

Zerre bilmediğim halde bu yaştan sonra ben bile vakit bulup kursa falan gidip öğrenme niyetindeyim paranla yaptıracak birilerini bile bulamıyorsun hem para verip hem yalvara yakara rica minnet iş yaptırmaya çalışıyorum ufacık şeyler için bile. Yani sırf kendi işlerimi halledebilmek kimseye gebe kalmamak için bile öğrenmeye değer. Zaten iş yapmaya kalksan boş da kalmazsın daha boş gezen php bilen birini göremedim. Boş geziyorsa da kendi iş yapmak istemediği için geziyordur. Bildiğin tüm mesleklerden daha geçerli şu anda bu işler. Üstelik yıllarca okumaya gerek yok iyi eğitimle 1 yılda çok iyi seviyelere yükselebilirsin. Hayal gücün kuvvetli pratik zekaya sahipsen kendin birşeyler yaparak zengin bile olabilirsin.

Bundan sonra tasarımlar görsel olarak yapılacak.Kodlar yine kullanılacaktır fakat eskisi kadar pek kullanılmayacak."Artık kodlamalar tarihe karıştı kardeşim" derken burada bir mübalağa sanatı yaptım ve sende dediğim anlamadın.

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam size ne güzel ASP öğretiyorlar, Java öğretiyorlar, C öğretiyorlar, Android programlama öğretiyorlar. Asıl senin kalkıp bize bişeyler öğretmen lazım :) Mühendislik fakültesinde öğretilenleri öğrenmek için millet burada yıllarca debeleniyor da zor öğreniyor.
Sen derslerini iyi dünle, ödevlerini projelerini güzelce yap. Başka neye ihtiyacın varki.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al