wmaraci reklam

Sizin TEMANIZ, Bizim TEMAMIZ!

64 Mesajlar 17.203 Okunma
wmaraci reklam

MertTpz MertTpz merttopuz.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 94 / 93
  • Ticaret 23, (%100)

Bizim Hakkımızda WmAracı Ailesi Neler Düşünüyor?

FakirYazar adlı üyeden alıntı

Yabancı Dizi Öneri sayfamın temasını kodladığın için teşekkür ederim Mert Topuz güzel bir proje oldu. ;)

Emeğine Sağlık.

FakirYazar adlı üyeden alıntı

Mert Topuz ve Temanız.com'a Fakir Yazar Temasını yaptırdım. Alanında Son derece başarılı bir arkadaş Mübarek Ramazan ayında tüm isteklerimi geri çevirmeden özenle yaptı. Kesinlikle Tasarım ve kodlama konusunda tek başvuracağım kişidir. Mert Topuz.

Referee19 adlı üyeden alıntı

Sosyal medya tasarımı yapılmıştır. Çok ilgili arkadaş. Güvendiğim içinde kendisine iş ücretinin 10 katı kadar ücret yolladım havuzda dursun diye. Her ne kadar biz güvenilir birini arıyorsak karşı tarafında buna hakkı var. Kolay gelsin.

Panarogga adlı üyeden alıntı

konu tasarımı yaptırıldı çok güzel iş çıkardı eline sağlık

SunTeknoSistem adlı üyeden alıntı

Logo yaptırıldı işi bilen ilgili ve samimi bir arkadaş , tekrar çalışmak ümidiyle teşekkürler :)

ibrahimgun adlı üyeden alıntı

Kendisini (MertTpz) yıllardır tanırım işindeki ustalığını geçtim çok iyi bir insandır. Güvenilir bir arkadaşımız olmakla beraber forum ticaret etiğini iyi bilir. Tereddüt etmeden iş verebilirsiniz.

Shooter adlı üyeden alıntı

Logo + sosyal medya tasarımı yaptırılmıştı. İsteklerim hiç sorun çıkarılmadan yerine getirildi. Uzun vadede çalışmak dileğiyle hayırlı işler.

çerkezya adlı üyeden alıntı

Arkadaştan tema satın alındı, gayet güzel ve hızlı teslimat Başarılarınızın devamını dilerim.

webmaker adlı üyeden alıntı

Ticaret başarılı işini çok iyi yapıyorlar

Emre adlı üyeden alıntı

Şu ana kadar böyle bir hizmet aldığımı hatırlamıyorum. Hem uygun fiyata , hem de gerçekten profesyonel ve özgün bir şekilde tasarımıma sahip oldum. Ayrıca tasarımımı her güncellemede temaniz.com'dan gördüm , beğenmediğim yerleri reviz ettik. Arkadaş işinin ehli , bol kazançlar.

auakingboss adlı üyeden alıntı

Arkadaşla profil ve kapak fotoğrafı çalışması için anlaştık, öncelikle şunu söylemeliyim ki sabır taşı gibi, ne derseniz deyin yerine getiriyor ayrıca revize sınırı olmaması da çok büyük bir avantaj. Yaptığı çalışmalar da fevkalade.. İnşallah yeniden çalışırız :)

oguzhanincetas adlı üyeden alıntı

Arkadaşa Yazar Kasa Programımın Ara Yüzünü Tasarlattım Komple Yaptığı İş Gerçekten Kaliteli

Ariass adlı üyeden alıntı

Güzel çalışmalar için teşekkür ederim.

AliYmn adlı üyeden alıntı

MertTpz değerli arkadaşımız , ince işçilik ve hızlı teslimat sağladı çok mennum kaldım tavsiye ederim :)

BROTESS adlı üyeden alıntı

arkdaşla index psd çizildi ve kodlandı kendisine teşekkür ederim ciddi diyorum işinde en iyisi 1 günde teslim etti

leaderat adlı üyeden alıntı

Yaklasık 3 aydır calısıyoruz gercekten dürüst ve isinin ehli bi arkadaş tavsiye ederim

leaderat adlı üyeden alıntı

Arkadas ile iş konusunda anlasılmıstır dürüst ve hızlı bi arkadas tavsiye ederim

Bizim Hakkımızda Farklı Forumlarda Gelen Yorumlar

Boteks adlı üyeden alıntı

Ben bu kadar anlayıslı işini özenli ve severek yapan bir tasarımcı görmedim.Eline sağlık cok güzel iş çıkardın A++

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

leaderat leaderat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek internet proje
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadas ile iş konusunda anlasılmıstır dürüst ve hızlı bi arkadas tavsiye ederim
MertTpz

kişi bu mesajı beğendi.

BROTESS BROTESS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Elektrik Mühendislik Öğrencisi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 31 / 30
  • Ticaret 13, (%85)
arkdaşla index psd çizildi ve kodlandı kendisine teşekkür ederim ciddi diyorum işinde en iyisi 1 günde teslim etti
MertTpz

kişi bu mesajı beğendi.

Hayat Bir Gün Oda Bugün! - Hybridoto.com -  UYGUN FİYATLI HOSTİNG

AliYmn AliYmn Python Developer Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Kontrol ve Otomasyon Teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 120 / 131
  • Ticaret 19, (%100)
MertTpz değerli arkadaşımız , ince işçilik ve hızlı teslimat sağladı çok mennum kaldım tavsiye ederim :)
MertTpz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Ariass Ariass WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 14 / 58
  • Ticaret 10, (%100)
Güzel çalışmalar için teşekkür ederim.
MertTpz

kişi bu mesajı beğendi.

thanks god

• Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 94 / 93
  • Ticaret 23, (%100)
Merhabalar;
Ben Temaniz.com kurucusu Mert TOPUZ.

Sizlere Temaniz.com hakkındaki yeniliklerden, ekibimizden ve bununla birlikte bir takım bilgilendirmelerden bahsetmek istiyorum.

Ekibimiz
Temaniz.com ekibi, geçtiğimiz 1 ay içerisinde bir takım yeni kişileri ekibine alarak yavaş yavaş büyümeye başladı diyebiliriz. Bu büyüme esnasında hedeflediğimiz başlıca şey, sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede sunmaktır. Tabi bu sözü söylemesi kadar uygulamaya geçirmesi de apayrı bir iştir ki bunu yapacağımızı ve hatta yapmakta olduğumuzu altını çizerek söylemek istiyorum.

Web Sitemiz
Web sitemiz, geçtiğimiz hafta içerisinde beta sürümü ile kullanıcıların karşısına çıkarıldı. Bazı kişilerden bir takım geri dönüşler aldık ve bu geri dönüşleri ekip içerisinde değerlendirdikten sonra siteye uygulamaya karar verdik. Sitemizde şuan itibari ile bakıldığında referanslarımıza veya buna benzer bir takım bilgilere yer vermedik. İletişim adreslerimize ve forum linklerimize, yaptığımız işlere ve ekibimize değindiğimiz web sitemiz üzerinden yakın zamanda referanslarımıza ve bir takım blog yazıları ile birlikte videolara ulaşabileceksiniz.

Gelecek
Gelecekte olmasını planladığımız, üzerinde çalıştığımız bir çok proje vardı. Bu projelere el atarak Temaniz.com altında birleştirme kararı aldık. Hali hazırda bulunan HaberTec projesini elden geçirerek yeni halini hazırlama çalışmalarına giriştik. Akabinde gelecek olan 2 projemizde elimizde sizleri beklemekte! Kısa süre sonra tüm projelerimiz ile birlikte yanınızda dimdik durarak müşterilerinize en iyi site nasıl yapılırmış kanıtlamaya geleceğiz!

Bizlere lütfen geri dönüşlerde bulunun. Sitemiz, ekibimiz veya yaptığımız herhangi bir iş hakkında bizlere bilgiler verin, gelişmemize, ilerlememize yardımcı olun.

Herkese sonsuz teşekkürler.
Mert TOPUZ

Fince Fince WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;

Ben Temaniz kurucusu Furkan İnce.

Öncelikle bildiğiniz üzere Temaniz olarak bir süredir bu işin içindeydik fakat aldığımız ufak bir kararla kendi ekibimizi oluşturmaya karar verdik. Bu ekibin kuruluş amaçlarından en önemlisi aldığımız işin normalden daha hızlı bitirilip teslim edilmesine yöneliktir. Ekibimiz içinde yaptığımız görev dağılımı sayesinde aldığımız işin teslimatını en kısa sürede gerçekleştirebiliyoruz. Hızlı teslim dışında her işi kendi işimizmiş gibi sahiplenip en iyi şekilde yapıyoruz ana temamız bunun üstüne kurulu. Yaptığımız işleri yukarıdaki afişimizde rahatlıkla görebilirsiniz. Şuan için belkide iyi referanslara sahip olamasakta gelecekte bugünden daha iyi durumda olmak, hergün bir önceki günden bir adım ilerde olmak hedefimizin bir parçasıdır. Bizim için attığımız bir adım her zaman önemlidir. Ve bu adımda sizinde desteğinize ihtiyacımız var. Her işimizde hızlı teslim, uygun fiyat ve kaliteli iş garantisiyle Temaniz yanınızda.

İyi günler dileriz...
Furkan İnce

scrillo scrillo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ytu Bilgisayar Mühendisliği
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar;

Ben Temanız coder'ı Ömer Faruk Kaya.

Temanız ekibi olarak sizlere daha hızlı ulaştırabilmek adına iş paylaşımı yapıyoruz. Size kısa sürede ve profesyonel tasarımlar sunmak üzere birleştik. Sizin işlerinizi kendi işimizden farksız görüp tüm eforumuzu sizler için harcıyoruz. Sizler için kendi oluşturduğumuz alt yapımızla daha güvenli, daha hızlı, seo optimizasyonu yapılmış temalarımızı sizlere sunuyoruz. Sizi ön plana çıkaracak işler, hızlı teslimat, uygun fiyat, kaliteli iş ve maksimum performans için sizi bizle çalışmaya davet ediyoruz.

İyi günler dileriz...
Ömer Faruk Kaya

dusunenrobot.com

leaderat leaderat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek internet proje
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 16 / 11
  • Ticaret 7, (%100)
Yaklasık 3 aydır calısıyoruz gercekten dürüst ve isinin ehli bi arkadaş tavsiye ederim
MertTpz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 94 / 93
  • Ticaret 23, (%100)
İnşaAllah daha uzun süre çalışırız hocam leaderat :) Teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al