lostyazilim

WMARACI'nın en uygun tasarım konusu ✋ vehb grafik tasarım ✋ daha ileriye en iyiye!

13 Mesajlar 2.345 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)

talatk adlı üyeden alıntı

Amacınız nedir hocam baltalamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz da... Konunun nesi gıcığınıza gitti bir açıklayın da rahatlayalım isterseniz. Biz gönderdiğiniz linkteki dosyayı hangi programla açması gerektiğini dahi bilmeyen insanlara hizmet ediyoruz tasarımcılık konusunda yarışmak isterseniz bir iş paslamanız yeterli zira diğer türlüsü sadece zaman israfısınız.

Sizin bu yaptığınızı piyasadaki ölücüler yapıyor ve bunu 10tl ye yapıyor. Altı üstü 3 5 satır cümle için 200tl para istiyorsunuz. Üstelik her yerde karşılaşılabilir tasarımlar için...

wmaraci
reklam

talatk talatk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 2, (%100)

esrefyasa20 adlı üyeden alıntı

insanları enayi yerine koymaktan iyidir. Gerçek anlamda paranın hakkını verdiğin 1 tane bile logo referansı görseydim önünde şapka çıkarırdım..

Referanslar geliyor merak etmeyin. Siz hizmetin ne demek olduğunu anlamamışsınız. İster 500e ister 5e yaparım ama siz 20 liraya logo yapmaya devam.

talatk talatk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 2, (%100)

esrefyasa20 adlı üyeden alıntı

insanları enayi yerine koymaktan iyidir. Gerçek anlamda paranın hakkını verdiğin 1 tane bile logo referansı görseydim önünde şapka çıkarırdım..

Referanslar geliyor merak etmeyin. Siz hizmetin ne demek olduğunu anlamamışsınız. İster 500e ister 5e yaparım ama siz 20 liraya logo yapmaya devam.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al