wmaraci reklam

WMARACI'nın en uygun tasarım konusu ✋ vehb grafik tasarım ✋ daha ileriye en iyiye!

13 Mesajlar 2.001 Okunma
wmaraci reklam

talatk talatk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 2, (%100)

wmaraci
reklam

esrefyasa20 esrefyasa20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 56 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
200tl logo mu uygun hocam
kaJaMrSimple

kişi bu mesajı beğendi.

HuseyinKul HuseyinKul Juventus Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 3 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Üsteki arkadaş galiba 10-20tl 'ye yapılan berbat ve hazır logo yapan freelance çalışan arkadaşlara laf çarpıtmaya yönelik yazmıştır bu cevabı diye umuyorum. Zira 200tl fiyatı görünce baya şaşırdı.
Ne olacaktı? 20tl'ye logo mu yapılacaktı? Mesleği bu kadar ayaklar altına aldığınız için severek yaptığım işimden soğudum. Adam afedersiniz 20tl ye logo yaparım sınırsızda revizyon sunarım diyor. Bu nedir ya? 20tl olması batmadı da 200tl olması mı battı soruyorum size?
talatk

kişi bu mesajı beğendi.

Takımda sana ihtiyacımız var Andrea.

• Üyelik 21.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 56 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
üstteki arkadaşa ithafen yazıyorum, doların 6 olduğu zamanlarda insanlardan bir logoya 200tl vermesini bekleyemezsiniz. bende grafik tasarım işiyle uğraşıyorum, emeğin karşılığını almak tabiki de çok önemli ancak ülkenin hali ortada. Ayrıca profesyonel bir logoyu 80tlye bulabiliyorsunuz, bu konuda 200tl bir logo için fazla eğer kurumsal bir logo olmayacaksa. logo fiyatlarını çeşitlendirseniz daha iyi olur, profesyoneller böyle yapar. ayrıca bu kadar profesyonelsiniz hani Demolar nerde referanslar nerde? gelip biz profesyoneliz diyince maalesef profesyonel olmuyorsunuz. yurtdışında profesyonel logo satışlarında 150dolara bile satabilirsiniz, bu mümkün ancak bu ülkede mümkün değil. gelip burda 3 5 kükreyince insanların kafasını değiştiremiyorsun kusura bakma. Ülkenin şartları ortadayken hala böyle kuyruğu dik tutan arkadaşlara gülüyorum. Madem emeğinin karşılığını almak istiyorsun yurtdışına hizmet verebilirsin, profesyonelsin.
Private

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Ölücüler çıkabilir mi? Yukarıda bir paragraf var özeti bir cümle.

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
Gerçekden benzersiz tasarımlar hocam, üstte "benzersiz" adı altında verdiğiniz referans resmi tamamen aynı, Türkçe yazılar hariç. :P
https://brandpacks.com/free-vector-flyer-templates/
uguur HuseyinKul yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)

ErcanDinsel adlı üyeden alıntı

Gerçekden benzersiz tasarımlar hocam, üstte "benzersiz" adı altında verdiğiniz referans resmi tamamen aynı, Türkçe yazılar hariç. :P

Ahahaha bu çok iyiydi.

Uğur Gündüz Tasarım

• Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 3 / 4
  • Ticaret 2, (%100)

ErcanDinsel adlı üyeden alıntı

GerçekDEN benzersiz tasarımlar hocam, üstte "benzersiz" adı altında verdiğiniz referans resmi tamamen aynı, Türkçe yazılar hariç. :P

Amacınız nedir hocam baltalamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz da... Konunun nesi gıcığınıza gitti bir açıklayın da rahatlayalım isterseniz. Biz gönderdiğiniz linkteki dosyayı hangi programla açması gerektiğini dahi bilmeyen insanlara hizmet ediyoruz tasarımcılık konusunda yarışmak isterseniz bir iş paslamanız yeterli zira diğer türlüsü sadece zaman israfısınız.

• Üyelik 21.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 56 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

talatk adlı üyeden alıntı

Ölücüler çıkabilir mi? Yukarıda bir paragraf var özeti bir cümle.

insanları enayi yerine koymaktan iyidir. Gerçek anlamda paranın hakkını verdiğin 1 tane bile logo referansı görseydim önünde şapka çıkarırdım..

ErcanDinsel ErcanDinsel E' Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker. / ercandinsel.org
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 54 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

talatk adlı üyeden alıntı

Amacınız nedir hocam baltalamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz da... Konunun nesi gıcığınıza gitti bir açıklayın da rahatlayalım isterseniz. Biz gönderdiğiniz linkteki dosyayı hangi programla açması gerektiğini dahi bilmeyen insanlara hizmet ediyoruz tasarımcılık konusunda yarışmak isterseniz bir iş paslamanız yeterli zira diğer türlüsü sadece zaman israfısınız.

Amacım baltalamak değil, aynı mesleğe sahip olduğunu düşündüğüm bir insanın daha özgün çalışmalar yapmasını beklemek. Yaptığınız yorumla kısacası insanları enayi yerine koyuyorum diyorsunuz.Arama motorlarından birisine free banner psd türevleri şeyler yazarak bir takım dosyalar indiriyorsunuz ve bunları düzenleyip benzersiz banner tasarımı adı altında millete satıyorsunuz. Eğer burdaki satış konununuzun sekteye uğramasını istemiyorsanız ya "benzersiz" referans gösterin yada başlığızı "Photoshop kullanmayı bilmeyerenlere düzenlenmiş banner" olarak değiştirin. Yarışma olarak ne zaman isterseniz hazırım forumdakilerden birisi konu belirtsin ikimizde sıfırdan bir çizime başlayarak obs üzerinden yayın yapalım.
Private

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al