wmaraci reklam

150 TL ödüllü logo yarışması ✓ [ SONUÇLAR AÇIKLANDI ]

44 Mesajlar 11.441 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MUWWEN MUWWEN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front and Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 13 / 27
  • Ticaret 18, (%94)
Yarisma katilim suresi tamamlanmistir.

Sonuc 13 Eylul 2017 TARIHINDE aciklanacaktir.

wmaraci
reklam

• Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 13 / 27
  • Ticaret 18, (%94)
DumanAjans
bQnyy
fetiihh
scopewm
ruzgars
celikomer032
zaqturen
NovaCoding
selmanes240

Katılımlarınız için teşekkür ediyorum. BilgiAlani İsimli Logo Yarışmamız sonuçlanmıştır. Yarışmamızı rampesna isimli kullanıcının hazırlamış olduğu çalışma kazanmıştır.

Katılımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

Kazanan Çalışma;

https://i.hizliresim.com/ZO2mqG.png

Başka bir logo yarışmasında görüşmek üzere diliyorum.

Saygılarımla
MUWWEN Creative

rampesna rampesna Grafik / Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi / Grafiker
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 11, (%100)
Katılan herkese teşekkür ederim. Kazanmış olmak güzel bir mutluluk benim için.
MUWWEN

kişi bu mesajı beğendi.

fetiihh fetiihh adembozkurt.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mühendis, 2d-3d Designer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 13 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

rampesna adlı üyeden alıntı

Katılan herkese teşekkür ederim. Kazanmış olmak güzel bir mutluluk benim için.

Merhabalar genç arkadaşım, öncelikle tebrikler amacım sakın ola sakın baltalamak değil lütfen bu yazacağımı yanlışa çekmeyin. Ama yukarıda katılan arkadaşlar arasında ismim geçtiğinden bunu buraya yazma gereği duydum. Tekrar söylüyorum, yanlışa çekilmesin.

Yarışmayı düzenleyen arkadaşla daha önce görüştünüzmü bilmiyorum ama kazanan logo buradan alınmış;

https://www.dreamstime.com/stock-illustration-brain-idea-creative-concept-light-bulb-icon-vector-illustration-image43287633

Sonuçta tasarım işi yapıyorsun heralde genç arkadaşım, bak sana bu tavsiyem olsun. Yapılan logolardan esinlenmen normal birşey ama bir başkasının yaptığı logoyu veya herhangi bir eseri alıp, ben yaptım diye paylaşman hiç etik değil bu bilinmeli.

Tekrar söylüyorum, başkasından aldığınızı benim diye yayınlamayın, Hem bir tasarımcı için etik değil hemde telif hakkı tasarımcıya aittir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 13 / 27
  • Ticaret 18, (%94)
GEREKLİ İNCELEMELER YAPILIP DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.

Tüm katılımcılara tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

• Üyelik 28.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 11, (%100)
Konunun kirlenmemesi için mesajları temizledim. Rahatsız olanlardan özür dilerim...

• Üyelik 01.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 13 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
@rampesna Genç arkadaşım edit medit sen o sunulan logoyu commercial olarak yani ticari kullanamazsın çünkü o sana ait değil, Şurada oturup kaç saat şey yazmışın, bak genç arkadaşım daha kaç kişiye böyle logo sattığını veya yaptığını bilmiyorum.

Ama tekrar ediyorum bu iş edit demekle bitmez logonu şuradan aldım resmini değiştirdim demelisin. Yukarıda yanlışa çekilmesin yazmama rağmen, hala tartışmaya girmeye çalışıyorsun.

Tekrar ediyorum, yapmadığınız logoyu, başka tasarımcının yaptığı logoyu veya eseri rengiyle oynayarak "edit yaptım" diye başka yerde satamazsınız veya ticari olarak bulunduramazsınız. Edit'i mediti yok bu işte yeniysen öğreneceksin.
useranonimm

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 11, (%100)
Konunun kirlenmemesi için mesajları temizledim. Rahatsız olanlardan özür dilerim...

• Üyelik 01.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 13 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

rampesna adlı üyeden alıntı

fetiihh Yaşlı arkadaşım, ben bu işte yeni falan değilim. Benim kimlerin gözünün önünde neler çizip, neler tasarlayıp neler yaptığımı, veya sadece anlatarak hiç tasarım programı kullanmamış kişilere neler yaptırttığımı bilenler bilir, ispat istersende hepsinden taraf mesaj attırabilirim sana.

Edit demekle bitip bitmemesi beni ilgilendirmez. Ben bir iş yaparım, nasıl yaptığımı anlatırım, beğenirler veya beğenmezler, veya ekstra durumlar varsa çözerim.

Bir önceki yarışmayıda kazanmıştım, üstüne bundada benim ismimi görünce özellikle araştırıp buraya birşeyler getirerek adım üzerinde bir kirlilik yaratacağınızı planladıysanız, kusura bakmayın hiç zannetmiyorum.

Bu konuyu bu şekilde başlatarak üstüne birde başka yere çekmeyin de demeyiniz. O cümleyi kurmanız bunların zaten olacağı anlamına gelir.

Nasıl oluyo da bu havalardasınız anlamış değilim, Senin ne yaptığın ettiğin beni ilgilendirmez gelmişin birde şunu çizdim bunu çizdim. Ben hele ki senin yaşındakilerle buradan sürekli sürekli tartışacak değilim. Hem öyle biri değilim hem de şu yazarken harcadım vakite kızıyorum..

Bak genç çocuk arkadaşım, beni tanımaz etmezsin. Bilmediğin birine önce saygılı ol. Kime ne çiziyosan ne yapıyorsan yap beni ilgilendirmez, Beni ilgilendiren BAŞKA BİRİNİN LOGOSUNU kendin yapmış gibi göstermen buna edit lafı mazeret olamaz. Şimdi git ilk mesajımı oku, tekrar söylüyorum şahsıma sakın ola sakın laf sokmaya kalkma beni tanımazsın.

Son kez söylüyorum. İlk mesajı oku, orada göreceğin üzere böyle bir şeyin yanlış olduğunu belirttim. Sende bir başkası eğer böyle birşey yapıyorsa uyarmalısın. Hiç bir şey almıyorsan bunu bir abi tavsiyesi al. Cümlelerine dikkat et güzel kardeşimm
ruzgars

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 13 / 27
  • Ticaret 18, (%94)
fetiihh & rampesna

Arkadaslar Rica ediyorum ozelden tartisin, konunun altini daha fazla kirletmeyin.

Iyi forumlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al