lostyazilim

120-128 GB SSD Önerisi.

13 Mesajlar 2.593 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
128 GB ve 150 TL Diyorsan seni şöyle alayım; http://www.burakgoc.com/sandisk-plus-128-gb-ssd-incelemesi.html
RHEngineer

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.
wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Samsung Evo 850 İçerisinde kullanılan kontrolcü çok tercih edildi ve en çok satan SSD serisinden biridir. Bende 120 GB bir modelini kullanıyorum.

Şunuda eklemeliyim. 120 GB bir bilgisayar için çok yetersiz bir depolama kapasitesi. Eğer sistemi içine kuracağım başka bir şeyde yüklemeyeceğim diyorsan. O işler biraz öyle olmuyor.
Chrome den indirdiklerin programların çerezleri. Küçük programlardan birley gelmez diye diye Kırmız seviyeye ulaşıyor.

Skype gibi programlar C den başka bir yere kurulmuyor.

Benim SSD fuldolduğunda artık bir DİSK olarak görmüyordu ve programlar çalışmıyordu.
Adobe Photo Shop gibi programlar SSD ve HDD veri yazmaya bayılırlar oluşturduğun projelerin özellikle Premier pro HDD yazıyor videoyu, (Bir nevi önbellekten oynatmak için sen render alamsanda video ve projen ham halde HDD yazılmış oluyor) bu ayarları değiştirmez isen daha Render almadan HDD doldursun.

Eğer M2 slotun varsa M2 SSD alman daha hızlı olacaktır. Benim acayip hıza ve kapasiteye ihtiyacım var dersen http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-512gb-950-pro-m2-v-nand-ssd-okuma-hizi-2500mb-yazma-hizi-1500mb.html

Ben uyarımı yapayım da ;)

cagdaskorkmaz.com.tr

RHEngineer RHEngineer Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 233 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Kingston SHFS37A/120G HyperX Fury 120GB 2.5" SSD Sata3 500Mb-500Mb
170 TL (Bu fiyata bundan iyisi varsa yazabilirmi) çünkü bunu alacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al