wmaraci reklam

Antivirüs Programı Önerileriniz [ANKET]

27 Mesajlar 3.351 Okunma
wmaraci reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
    • Üyelik 19.06.2012
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad K** P**
    • Mesajlar 1440
    • Beğeniler 194 / 234
    • Ticaret 46, (%100)
    Arkadaşlar bu sabah itibariyle bilgisayarıma virüs dolayısıyla format atmak zorunda kaldım. Çok uzun yıllardır avast'ı memnun bir şekilde kullanıyordum. Ancak son bir haftada sürekli farklı virüsler ile baş etmek zorunda kaldım. Online alışveriş ve bankacılık işlerini bilgisayarımdan yoğun olarak yapmamdan dolayı artık ücretli bir antivirüs programı satın almak düşüncesindeyim. Konuya bir anket açarak alabileceğim antivirüs programlarını ekledim. Kullanan arkadaşların oylarını ve önerilerini dinlemek istiyorum.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
    wmaraci
    reklam

dtdesign dtdesign vizyondakifilm.org Kullanıcı
    • Üyelik 04.09.2012
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kırıkkale
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 480
    • Beğeniler 47 / 78
    • Ticaret 0, (%0)
    hepsini boşverin gidin orjinal bi windows8 işletim sistemi satın alın içinde antivirüs programı otomatik yüklüyor şuanda bende bu şekilde updateleriniz de açıksa tadından yenmez bir bilgisayarınız oluyor.

dursuntokgoz.com.tr | dursuntokgoz.net | vizyondakifilm.org

• Üyelik 19.06.2012
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad K** P**
    • Mesajlar 1440
    • Beğeniler 194 / 234
    • Ticaret 46, (%100)

dtdesign adlı üyeden alıntı

hepsini boşverin gidin orjinal bi windows8 işletim sistemi satın alın içinde antivirüs programı otomatik yüklüyor şuanda bende bu şekilde updateleriniz de açıksa tadından yenmez bir bilgisayarınız oluyor.

Microsoft'un sitesinde normali 315 prosu için ise 539 yazıyor. Sabah bakmıştım ona ama ödeyebileceğim bir ücret değil bu maalesef.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
    • Üyelik 05.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Yazılım Geliştirici
    • Konum Konya
    • Ad Soyad İ** U**
    • Mesajlar 4900
    • Beğeniler 1419 / 2962
    • Ticaret 45, (%100)
    Kaspersky kullandım hocam fakat kesinlikle tavsiye etmiyorum. Antivirüs değil de Internet Security almıştım ben. İnternette gözle görülür derecede yavaşlama oldu. Bazen bir siteye girdiğimde beyaz ekran geliyordu ve artık baya baya canımı sıkmaya başladı bu. Ben de Eset'e geçtim tekrar. Eset çok iyi, öneririm.

wmaraci
    wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
    • Üyelik 05.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Yazılım Geliştirici
    • Konum Konya
    • Ad Soyad İ** U**
    • Mesajlar 4900
    • Beğeniler 1419 / 2962
    • Ticaret 45, (%100)
    Hocam şimdi baktım da Bitdefender'ın fiyatı baya bir düşmüş. Testlerde neredeyse ilk sırada Bitdefender. Bunu da tavsiye ederim.

http://www.hepsiburada.com/liste/bitdefender-internetsecurity-2013-1-yil-1-kullanici-kutu/productDetails.aspx?productId=by40632&categoryId=60000207&SKU=BY40632&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dby40632%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dbitdefender%26fh_refview%3dsearch

• Üyelik 19.06.2012
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad K** P**
    • Mesajlar 1440
    • Beğeniler 194 / 234
    • Ticaret 46, (%100)

Aslında forumlarda en çok kaspersky destekçisi görmüştüm ama dediğin gibi hız sıkıntısı yaşadığını söyleyenlerde çok eset için ise pek sıcak değilim. Eset çok hızlı bir program ama sadece işe yarama virüsleri engelliyordu 1-2 sene önceki sürümlerinde. Şu anda ne durumda tam bilmiyorum ama iyice araştırmadan eset'e yanaşmayı pek düşünmüyorum aslına bakarsan.

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.01.2013
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek SKS
    • Konum Samsun
    • Ad Soyad C** I**
    • Mesajlar 977
    • Beğeniler 182 / 187
    • Ticaret 51, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Aslında forumlarda en çok kaspersky destekçisi görmüştüm ama dediğin gibi hız sıkıntısı yaşadığını söyleyenlerde çok eset için ise pek sıcak değilim. Eset çok hızlı bir program ama sadece işe yarama virüsleri engelliyordu 1-2 sene önceki sürümlerinde. Şu anda ne durumda tam bilmiyorum ama iyice araştırmadan eset'e yanaşmayı pek düşünmüyorum aslına bakarsan.

bence programı satın almadan birkaç demosunu kullanrak test de edebilirsiniz,

SahinDag SahinDag Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 07.08.2012
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek İnternet Hizmetleri
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad Ş** D**
    • Mesajlar 121
    • Beğeniler 30 / 38
    • Ticaret 4, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Ücretsiz düşünürseniz http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/security-essentials-download mevcuttur. Ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum virüs sorunu yaşamadım

kaspersky'i 2010'lu yıllarda kullandım tüm güvenliği açtığım zaman belirli bir düzeyde bilgisayarı yavaşlatıyordu ama şuan nasıl bilmiyorum. eset nod32 ise fazla kasmıyordu

Çokça dosya indirmeyip çeşitli sitelerde sörf etmiyorsanız bence işinizi windows security essentials görecektir. canisik arkadaşın dediği gibi birçok virüs yazılımının 15 gün deneme sürümleri var sırası ile deneyip en uygun olanını seçmenizde yarar var : )

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
    • Üyelik 20.05.2011
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek -
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad A** U**
    • Mesajlar 6139
    • Beğeniler 2442 / 2410
    • Ticaret 12, (%100)
    Kaspersky'den başkası yalan bana göre açıkcası. Yıllardır kullanıyorum, çok memnunum. Artık 'kasıyor, sistemi yavaşlatıyor' gibi şeyler de geri de kaldı. :)

+ Bitdefender da iyidir.

m2oyna m2oyna turkiyesifa.com Kullanıcı
    • Üyelik 05.10.2011
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Bilgi İşlem
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** K**
    • Mesajlar 232
    • Beğeniler 28 / 59
    • Ticaret 0, (%0)
    AV-TEST sitesi periyodik olarak test eder antivüs programlarını dilersen buradan bakabilirsin

http://www.av-test.org/en/tests/home-user/

platforma göre seçimini yaptıktan sonra koruma - performans - kullanılabilirlik kategorilerinde test sonuçlarına ulşabilirsin :)

son testlerde genel performansta bitdefender ve kaspersky önde

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al