freelance iş ilanları

Avea Müzik ve Müşteri Hizmetleri Sorunsalı

6 Mesajlar 787 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Mutlu ve huzurlu bir ay geçiriyordum 6 GB net paketim vardı ve Avea Müzik paketi kullanıyorum sözde kodadan yemiyor diyor ama 15 günde 6 GB kota bitti ek 50 Mb yaptı oda bittin ve yine ek 500 Mb yaptı oda şimdi can çekişiyor müşteri hizmetlerini aradım dedim böyle böyle Avea Müzik data yememiş faturada detaylı faturaya bakın dedi bende ona bir sonraki ay müzik paketim yenilienmesini sitemiyorum dedim. onaylıyorumusunuz falan derken kapattım. Avea Müzik'e bir girim bana diyor ki "Müzik paketini satın almak için tıklayınız." haydaa delirdim tekrar müşteri hizmetlerini aradım bu arada Müzik paketimin bitmesine 48 saat var :D kadına anlattım bana dedi şikayet kaydı açabilirim ama en geç 48 saat içinde çözümlenir dedi dedim zaten 48 saat sonra paket bitiyor böyle yani arkadaşlar.

Şimdi Avea'dan sonuç bekliyoruz. Size tavsiyem Avea'nın müzik paketini kullanmayın ayrıca müşteri hizmetlerinin eline düşecek duruma gelmeyin :D :D

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Zaten avea bi çok yerde çekmiyor hocam :D şuan turkcell kullanıyorum vodafone geçebilirim.Yani avea için üzerine para verseler gene geçilmez :D kaldıki avea müzik paketini kullanalım :D

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
melankolia Hocam bulunduğum yerde gayet sorunsuz kullanıyorum ama müzik uygulaması sıkıntılı zaten ailece tarife kullanıyoruz o yüzden değiştirmek istemiyorum hattı :)

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
ebagcuvan Hocam bursa da benim çevremde kullananlardan duyuyorum bi çok noktada çekmiyor evin bi köşesinde çekiyor diyorlar diğer köşesinde çekmiyor :D o yüzden aveaya pek sıcak bakamıyorum.Yoksa tarifeleri gerçekten çok iyi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
melankolia :D Doğrudur hocam ben edirnede oturuyorum burda her yerde çekiyor hatta bazı köylerde Turkcell'in Vodofone'nin çekmediği yerlerde Avea çekiyor :D

etic etic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** P**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 16, (%100)
avea turkcel vodafone gibi firmaların ve bankalarım müşteri temsilcisine ulaşmak için faydalanacağız güzel bir site:
http://www.direkbaglanma.com/

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al