wmaraci reklam

Bitcoin minner hk.

8 Mesajlar 1.205 Okunma
smmexpress

NegatifeTR NegatifeTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar bitcoin minner almaya kafaya koydum turkiyede nerden alabilirim elektrik faturası kac para gelir arkarkadaslar bunlar aklımda hep soru olarak kalmakta yardımcı olabilcem bir dost varmi forumda.
hcyasavul dump3cz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cgrers cgrers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 39 / 152
  • Ticaret 5, (%100)
Buradan üye oluyorsun kendine sanal bir adres yaratıyorsun ve Buradan cihazı satın alıp yarattığın adrese göndertiyorsun.

Daha sonrasında Türkiye'ye gönderim ücretini ödeyip adresine yollatıyorsun %20 gümrük vergisini hazırlıyorsun kapıda peşin alıyorlar.

Ayrıca bir not bedava elektrik yoksa hiç bulaşma, Ayrıca çok ses çıkarıyor evde barınıcak gibi değil :)

Ek olarak: Güç kaynağı eklemeyi unutmayalım, Düz hesap aylık en fazla 400 tl elektrik faturası getirir bu gösterdiğim ürün. Bugünün btc fiyatına göre aylık 1500 tl gelir sağlar.

RX 560 4 GB ekran kartı hediye ediyorum. Forum sitemiz: pchastalari.com

egn egn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Evde Kendi Halinde Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 81 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
Türkiye'de Kazık fiyatlar hocam 10-12bin arası.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
NegatifeTR mining araçlarında yüksek performans veren kartlar alınıyor niye ? 1. elektrik faturası dahil bakımları karşılasın 2. günde kazandırdığı daha fazla olsun ve yatırımımı kısa sürede telafi etsin bu işin sistem kurması soğutması bakımı var her mining sitesi size aynı performansı vermiyor ama olurda düşünürseniz cpu,ram,gpu kullanan siteler bulursanız gtx 1080 ti ye günlük 20 dolar geliyor i7 7700k gibi bir işlemciye 3 dolar ramlerden 1 dolar çıkar yani biraz oc falanla günlük 25 dolar yapıyorsunuz buda aylık 750 dolar yani 2625 tl ediyor ama yok ben 2 ekran kartı dandik işlemci ve ramle yapıcam derseniz güç tüketimi artar yatırımınızda artar sisteme göre para değişir kazandığın veya kaybettiğin elektrik faturasına gelecek olursak Türkiyede elektrik faturası sabit değil gece gündüz öğle tarifesi var, elektriğinin sağlayıcısı var, bölgeden dolayı elektrik fiyatı farkı var farklı vergilendirme sistemi var

wmaraci
wmaraci

HandSomeForce1 HandSomeForce1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
BurstCoin Mining i tavsiye ederim. Hard Disk'inde boş yer varsa bunu kullanarak Mining yapıyorsun.

NegatifeTR NegatifeTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 10 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

NegatifeTR mining araçlarında yüksek performans veren kartlar alınıyor niye ? 1. elektrik faturası dahil bakımları karşılasın 2. günde kazandırdığı daha fazla olsun ve yatırımımı kısa sürede telafi etsin bu işin sistem kurması soğutması bakımı var her mining sitesi size aynı performansı vermiyor ama olurda düşünürseniz cpu,ram,gpu kullanan siteler bulursanız gtx 1080 ti ye günlük 20 dolar geliyor i7 7700k gibi bir işlemciye 3 dolar ramlerden 1 dolar çıkar yani biraz oc falanla günlük 25 dolar yapıyorsunuz buda aylık 750 dolar yani 2625 tl ediyor ama yok ben 2 ekran kartı dandik işlemci ve ramle yapıcam derseniz güç tüketimi artar yatırımınızda artar sisteme göre para değişir kazandığın veya kaybettiğin elektrik faturasına gelecek olursak Türkiyede elektrik faturası sabit değil gece gündüz öğle tarifesi var, elektriğinin sağlayıcısı var, bölgeden dolayı elektrik fiyatı farkı var farklı vergilendirme sistemi var

Üstadım ben direk bitcoin makinesi almayı düşünüyorum 2 adet https://shop.bitmain.com/productDetail.htm?pid=00020170527035042898QfL59MbG0666 bundan almayı düşünüyorum btc yatırımım var zaten onunla daha fazla kazanç sağlamak istiyorum.elektrik faturası bin lirayı aşarsa babamda yakar beni :D

cgrers cgrers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 39 / 152
  • Ticaret 5, (%100)

NegatifeTR adlı üyeden alıntı

Üstadım ben direk bitcoin makinesi almayı düşünüyorum 2 adet https://shop.bitmain.com/productDetail.htm?pid=00020170527035042898QfL59MbG0666 bundan almayı düşünüyorum btc yatırımım var zaten onunla daha fazla kazanç sağlamak istiyorum.elektrik faturası bin lirayı aşarsa babamda yakar beni :D

Gösterdiğin ürün Litecoin üretmek için hazırlanmış karıştırma sakın
NegatifeTR

kişi bu mesajı beğendi.

RX 560 4 GB ekran kartı hediye ediyorum. Forum sitemiz: pchastalari.com

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Eobot.com yatırım ile alabilirsin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al