darkthepro adlı üyeden alıntı

NegatifeTR mining araçlarında yüksek performans veren kartlar alınıyor niye ? 1. elektrik faturası dahil bakımları karşılasın 2. günde kazandırdığı daha fazla olsun ve yatırımımı kısa sürede telafi etsin bu işin sistem kurması soğutması bakımı var her mining sitesi size aynı performansı vermiyor ama olurda düşünürseniz cpu,ram,gpu kullanan siteler bulursanız gtx 1080 ti ye günlük 20 dolar geliyor i7 7700k gibi bir işlemciye 3 dolar ramlerden 1 dolar çıkar yani biraz oc falanla günlük 25 dolar yapıyorsunuz buda aylık 750 dolar yani 2625 tl ediyor ama yok ben 2 ekran kartı dandik işlemci ve ramle yapıcam derseniz güç tüketimi artar yatırımınızda artar sisteme göre para değişir kazandığın veya kaybettiğin elektrik faturasına gelecek olursak Türkiyede elektrik faturası sabit değil gece gündüz öğle tarifesi var, elektriğinin sağlayıcısı var, bölgeden dolayı elektrik fiyatı farkı var farklı vergilendirme sistemi var

Üstadım ben direk bitcoin makinesi almayı düşünüyorum 2 adet https://shop.bitmain.com/productDetail.htm?pid=00020170527035042898QfL59MbG0666 bundan almayı düşünüyorum btc yatırımım var zaten onunla daha fazla kazanç sağlamak istiyorum.elektrik faturası bin lirayı aşarsa babamda yakar beni :D