freelance iş ilanları

Galaxy S5 İlk Ayda 11 Milyon Sattı

14 Mesajlar 1.482 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Sivaa Sivaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Galaxy S5′in akıllı telefonunun satış rakamları hakkında açıklamala yapan Samsung Şirketi, yeni telefonunun ilk çıkış ayında 11 milyon satış yaptığını doğruladı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un merakla beklenen yeni amiral gemisi teknolojik akıllı telefonu Samsung Galaxy S5, geçtiğimiz ay dünya genelinde satışa sunulmuş ve telefon meraklılarından büyük bir alaka görmüştü. nispeten başarılı bir satış grafiği yakalayan telefona dayalı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan haberlerde, Samsung’un yeni telefonunu satışa sunmasını izleyen 25 günde 10 milyondan fazla cihazın satıldığı belirtilmişti.

Ortaya çıkan bu yeni rakamlarla ilişkin Samsung cephesinden açıklama geldi. Samsung‘un cep telefonu bölümünden mesuliyetli J.K. Shin, Wall Street Journal’a yaptığı açıklamada, ortaya atılan bu rakamları doğruladı ve Galaxy S5‘in satışa çıkarıldığı ve satışa sunulduğu ilk ayda 11 milyon satış yaptığını resmi olarak açıkladı. Samsung Galaxy S5‘in Abdl ve Almanya gibi teknoloji devi pazarlarda da dikkat gördüğünü söyleyen Shin, Bu yeni Galaxy S5 satışlarının Galaxy S4′ten çok daha iyi bir konuma geldiğini belirtti.

Kaynak : http://blogomi.net/galaxy-s5-ilk-ayda-11-milyon-satti/

Haberomi.com
wmaraci
reklam

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)
Ufak özellik ekliyorlar hemen bir üst modeli diye geçiyor. Sonra millet merakla gidiyor telefonu alıyor. İlk aldığı zaman her özelliğini kullanmaya çalışıyor. Birde bakıyorsun 2 ay sonra o müthiş özellikli telefonun hicbir özelliğini kullanmaz olmuşsun....
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.

• Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

UyuzWeb adlı üyeden alıntı

Ufak özellik ekliyorlar hemen bir üst modeli diye geçiyor. Sonra millet merakla gidiyor telefonu alıyor. İlk aldığı zaman her özelliğini kullanmaya çalışıyor. Birde bakıyorsun 2 ay sonra o müthiş özellikli telefonun hicbir özelliğini kullanmaz olmuşsun....

Çok fazla teknoloji meraklısı var her zaman her şeyin en iyisini istiyorlar.
Ama Galaxy s5 Hakkını veren bir telefon bence.

Haberomi.com

Balerin Balerin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 11, (%100)
Ya bu tenekeye para verilirmi başta android olması kaybettiriyor git iphone 5 veya 5c al rahat rahat kullan ios dan vazgeçmm

wmaraci
wmaraci

bonafide bonafide WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 604
  • Beğeniler 8 / 116
  • Ticaret 22, (%100)

Balerin adlı üyeden alıntı

Ya bu tenekeye para verilirmi başta android olması kaybettiriyor git iphone 5 veya 5c al rahat rahat kullan ios dan vazgeçmm

Senin gibiler yüzünden insanlıktan uzağız ülke olarak. İnsanların emeğine teneke demeye hakkın yok. Fikirlerini kendine sakla burada kimse sana fikir danışmamış.
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Teneke olan bu telefonmu bilmem ama, iPhone'nun kaliteli olduğunu düşünen kafaların teneke olduğuna eminim.

• Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Teneke olan bu telefonmu bilmem ama, iPhone'nun kaliteli olduğunu düşünen kafaların teneke olduğuna eminim.

Çok kişiye sordum telefon alırken İphonemu Samsungmu diye :) Genelde İphone daha çok seçiyorlar bilemiyorum.

Haberomi.com

Balerin Balerin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 26 / 50
  • Ticaret 11, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Kullanmdınız sanırım hiç apple ürünü şuan 5 kullanıyorum ve 8 sayfa uygulama olmasına rağmen hiç bi kasma dahi yok telefonda oysaki yiğenimde galaxy s4 var daha menülerde kasma oluyor yani gercekten kalite istiyorsanız bu bi gerçekki apple yapmış

• Üyelik 24.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** E**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

Kullanmdınız sanırım hiç apple ürünü şuan 5 kullanıyorum ve 8 sayfa uygulama olmasına rağmen hiç bi kasma dahi yok telefonda oysaki yiğenimde galaxy s4 var daha menülerde kasma oluyor yani gercekten kalite istiyorsanız bu bi gerçekki apple yapmış

Apple Ram mütiş zaten ona laf yok :) Ama Samsung Galaxy s4 ve s5'te o kadar kötü telefonlar değil.

Haberomi.com

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

Sivaa adlı üyeden alıntı

Çok kişiye sordum telefon alırken İphonemu Samsungmu diye :) Genelde İphone daha çok seçiyorlar bilemiyorum.

Teneke bol bulunuyor zaten, değerli olan şeyler az bulunur.

Ek Olarak:

Apple'a kalitesiz demedim ama gereksiz, Samsung'u kötüleyenlerin %99'u teknolojiden ve donanımdan zerre anlamayan fanlar. Apple'a beni düşman eden de onlar oldu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al