wmaraci reklam

Gaming Laptop Önerileri

11 Mesajlar 2.244 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır Laptop arayışındayım. Gaming Laptop arıyorum. Oyunlarda masaüstü daha iyi olduğunu biliyorum fakat bana laptop gerekiyor. Son zamanlarda çıkan oyunları highda oynayabilecek bir pc arıyorum. Aradığım fiyat aralığı 1.500-2500 enfazla 2800₺ olmalı. Laptopbu 2 3 ay sonra Almayı düşünüyorum bu yüzden euro dolarda düşmede olacak fiyatlar düşecektir. Önerilerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

ozkanavci ozkanavci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 105 / 39
  • Ticaret 19, (%100)
Gaming Laptop için yüksek bütçe gerekiyor. ASUS ve MSI serilerini ön planda tutup incelemeni öneririm.

ASUS: http://www.istanbulbilisim.com.tr/-G-Series-ASUS-DUNYASI,1537,1645.html

MSI: https://www.istanbulbilisim.com.tr/MSI-Notebook-Fiyatlari-1729.html

Ayrıca şöyle bir şey de var;

Son çıkan oyunları high da oynaman için gaming laptop almana gerek yok. Yani 2800 TL den fazla veremeyeceğine göre yine aynı markaların çok güzel notebook'ları mevcut.

[ozkanavci.com] - [Front-End] - [Android Uygulama] - [skype: ozkan.avci3]

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Hocam uzun zamandır arayışta biri olarak ve cok gaming laptop değiştirmiş biri olarak rahatlıkla söylüyorum ki ...
Monster marka leptoplar yüksek donanımlı ucuz fiyatlı oluyor (Diğer markalara göre ) FAKAT ! şöyle demeliyim ki kullandığım kadarıyla fan sesi acayip fazla bir MSİ daki fan sesi 30 desibel çıkarken monsterdan 80 desibel fan sesi çıkıyor oda bilgisayar boştayken .. birde mosnterda ses kalitesi denilen bir şey yok fan sesinden bilgisayarda film izleyemiyordum düşünün. amacım kötülemek değil sadece bu iki yanı kötü diğer donanımsal olarak bir sorun yok.
MSİ markasını öneririm fakat fiyatları biraz pahalı oluyor Oyun bilgisayarı demişsin ben daha dün sipariş verdim 2.el buldum Lenovo Y5070 2100 TL ye 16GB Ram , DDLR5 4GB Ekran Kartı Nvidia GTX860m yani şuandaki cogu oyunları hight diğer 2017 oyunlarını orta seviyede oynatacağını düşünüyorum ve ek olarak lenovo y700 alırsan gtx960m li versiyonu olan ama pahalı biraz galiba 3binlere kadar çıkıyor ikinci elleri efsane diyebilirim :) görünüş ve ses kalitesi ve performans üçlüsü arıyorsan Lenovo öneririm. ayrıca on olarak 1800 - 2000 TL civarına eski laptopum olan Lenovo Y510P 'yide öneririm çift GT 755m ekran kartı vardı ve performansı oldukça yüksekti şuanda piyasada 2 bin TL ye alabileceğin bu saydığım bilgisayarlardan daha güçlü bir bilgisayar yok veya ben bilmiyorum sıfır alma dolar 4 ken hiç bir özelliği olmayan bilgisayar bile 1500 TL civarı

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam Acer E5 571-G-304Q kullanıyorum şuanda Gta 5 , arma 3 vb cs:go (İstisna bir kaç oyun) dışında High'da oynuyorum 1000 TL satın aldım (Batan gemi malıydı) sizde bulabilirseniz bakmanızı öneririm.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

MuratKa adlı üyeden alıntı

Hocam uzun zamandır arayışta biri olarak ve cok gaming laptop değiştirmiş biri olarak rahatlıkla söylüyorum ki ...
Monster marka leptoplar yüksek donanımlı ucuz fiyatlı oluyor (Diğer markalara göre ) FAKAT ! şöyle demeliyim ki kullandığım kadarıyla fan sesi acayip fazla bir MSİ daki fan sesi 30 desibel çıkarken monsterdan 80 desibel fan sesi çıkıyor oda bilgisayar boştayken .. birde mosnterda ses kalitesi denilen bir şey yok fan sesinden bilgisayarda film izleyemiyordum düşünün. amacım kötülemek değil sadece bu iki yanı kötü diğer donanımsal olarak bir sorun yok.
MSİ markasını öneririm fakat fiyatları biraz pahalı oluyor Oyun bilgisayarı demişsin ben daha dün sipariş verdim 2.el buldum Lenovo Y5070 2100 TL ye 16GB Ram , DDLR5 4GB Ekran Kartı Nvidia GTX860m yani şuandaki cogu oyunları hight diğer 2017 oyunlarını orta seviyede oynatacağını düşünüyorum ve ek olarak lenovo y700 alırsan gtx960m li versiyonu olan ama pahalı biraz galiba 3binlere kadar çıkıyor ikinci elleri efsane diyebilirim :) görünüş ve ses kalitesi ve performans üçlüsü arıyorsan Lenovo öneririm. ayrıca on olarak 1800 - 2000 TL civarına eski laptopum olan Lenovo Y510P 'yide öneririm çift GT 755m ekran kartı vardı ve performansı oldukça yüksekti şuanda piyasada 2 bin TL ye alabileceğin bu saydığım bilgisayarlardan daha güçlü bir bilgisayar yok veya ben bilmiyorum sıfır alma dolar 4 ken hiç bir özelliği olmayan bilgisayar bile 1500 TL civarı

kalite = msi bende 2 tane var biri eski diğeri yeni paranın hakkını veriyor performans,tasarım biri baya eskidi ama 1 kere garantiye gitmedi aslında gitti ama temel temizlik için sorun için gitmedi bile alacaksan paran varsa msi

editorum editorum Oyunu Bul Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 70 / 127
  • Ticaret 1, (%100)

THEX3T4R adlı üyeden alıntı

Hocam Acer E5 571-G-304Q kullanıyorum şuanda Gta 5 , arma 3 vb cs:go (İstisna bir kaç oyun) dışında High'da oynuyorum 1000 TL satın aldım (Batan gemi malıydı) sizde bulabilirseniz bakmanızı öneririm.

Almışken işe yarar olmasından yanayım. Teşekkürler.

JumperTech JumperTech Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 1705
  • Beğeniler 820 / 523
  • Ticaret 19, (%100)
Laptopla oyun mu oynanır hocam...

Alın bir masaüstü, masrafıda fazla olmaz kendiniz toplarsanız.

Bir tanede laptop alın günlük işleriniz içi kullanın.

Öznel tavsiyelerim bu yönde, hem daha karlı çıkarsınız...

alexbaysu alexbaysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 18 / 90
  • Ticaret 21, (%100)
Öncelikle gaming laptop düşünüyorsanız en az 4000 tlyi gözden çıkarmanız gerek. 1000 tlye aldığınız bilgisayarla oyunu highda oynarsınız oynamasına ama siz 60 fps alırsınız ben 300 alırım aradaki bu farkıda unutmayın. Çoğu parçalar dolarla geldiği için şu an almak için uygun bir zaman değil diye düşünüyorum. Kendim monster kullanıyorum ve gayet memnunum.

milnet milnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek DEVELOPPER
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

THEX3T4R adlı üyeden alıntı

Chipset hatası ile karşılaştınız mı hiç ? acer ın en büyük sorunu

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
Oyun için Monster laptop bilgisayarları öneririm fiyat ve özellikler bakımından en iyi marka.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al