freelance iş ilanları

iPhone 6 Sonunda Tamamen Sızdırıldı!

19 Mesajlar 2.439 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşlar Merhaba! Eminim ki Birçoğunuz Başlığı Okuduktan Sonra Daha Çok iPhone 6'yı Merak Ettiğinizden Değil de Beni Azarlama İsteğinizden Dolayı Buradasınız. Evet Bu iPhone 6 Hakkındaki Bu Tarz Haberler Soz Zamanlarda İyice Arttı Farkındayız Hepimiz. Ben de Sırf Gönderme Yapabilmek Adına Böyle Bir Başlıkla Bu Yazıyı Yazma İhtiyacı Duydum. Böylece Artık iPhone 6 ile İlgili Haber Görürsek Direk Bu Konunun Linkini Verebileceğiz :)

Kimi Zaman iPhone 6 ile İlgili Haber Sitelerinde veya Forumlarda Böyle Haberlere Rastladığımda "Yeter Artık!" Şeklinde Yorum Yapma ihtiyacı Duyuyorum. Buna Karşılık Yazarlar "İstemiyorsanız Okumayın!" Şeklinde Yanıt Veriyorlar. Evet iPhone 6 Merak Edilen Bir Cihaz Olabilir. Ama Son Zamanlarda İnsanların iPhone 6'yı Heyecanla Beklediğini Farkeden Site Sahipleri İnsanların Meraklarını Giderecek Şeyler Yazmak Yerine Kesin Başlıklarla Arama Motorlarından Hit Toplamaya Çalışıyorlar. iPhone 6'yı Emin Olun Hepinizden Çok Merak Ediyorum. Çünkü Bir Çoğunuzun Aksine Ben Apple ile Daha Çok Küçük Yaşlarda Tanıştım. 5-6 Yaşındayken Turuncu Renkli Bir iMac Kullandığımı Hiç Unutmam. Benim Şu Anki Cep Telefonum iPhone 4S. Evde Babamın Kullanıyor Olduğu Tablet ise iPad 4G.

Google'a "iPhone 6 Çıktı" Yazmayı Deneyin. Ne Gördünüz? 3,370M Sonuç Bulunmuş Değil mi? İlk 10 'daki Linklere Tek Tek Tıklayın Bakalım. Her Birinde Farklı Bir Konseptle Karşılaşmadığınızı İddaa Edebilir misiniz? Aslında Dediğim Gibi Bunlar Yalnızca Hit Çabaları, Eminim ki Bu Haberlerin Yazarları Bile Bu Haberlere İnanmıyor.

Apple'ı Samsung'la Karıştırmayın. Samsung'un 5-6 Ayda Bir Yaptığı Lansmanların Aksine Apple Üst Segment Akıll Cep Telefonu iPhone'u 1'er Yıl Aralıklarla Tanıtıyor. iPhone 5S-5C'nin 10 Ay Öne Tanıtıldığını Düşünürsek 1,5-2 Ay Sonra iPhone 6'nın Tanıtılacağını Düşünebiliriz. Ayrıca iPhone 6 Sızdırıldı Haberlerine İtibar Etmeyiniz. Apple'ın veya Foxconn'un Hiçbir Çalışanı Prototip Örneğini ya da Herhangi Bir Özelliği Paylaşarak Kendini İşten Attıracak Kadar Enayi Değildir.

Not : Arkadaşlar Bu Hayatımda Zaman Ayırıp %100 Kendim Yazmış Olduğum İlk Makalem. Hatalarımı Söylerseniz Minettar Kalırım. İyi Günler, Keyifli Forumlar
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Hindistan'da replika iPhone 6 görmüştüm :)

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Hindistan'da replika iPhone 6 görmüştüm :)

Cihaz Çıkmadan Replika :D Görsem Çok Gülerdim :)

.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

mfrkn adlı üyeden alıntı

Cihaz Çıkmadan Replika :D Görsem Çok Gülerdim :)

hahaha :D aynen

wmaraci
wmaraci

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Her kelime büyük harfle yazılmaz. Çok rahatsız eden bir hata, tekrarlamayın
Riza

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Her kelime büyük harfle yazılmaz. Çok rahatsız eden bir hata, tekrarlamayın

Tamamen Bir Alışkanlı Bu Mesajda da Görmüş Olduğunuz Gibi.

.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

mfrkn adlı üyeden alıntı

Tamamen Bir Alışkanlı Bu Mesajda da Görmüş Olduğunuz Gibi.

Kötü alışkanlık.
Riza

kişi bu mesajı beğendi.

ART ART WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Radyo Müdürü
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
"Arkadaşlar Merhaba! Eminim ki Birçoğunuz Başlığı Okuduktan Sonra Daha Çok iPhone 6'yı Merak Ettiğinizden Değil de Beni Azarlama İsteğinizden Dolayı Buradasınız. Evet Bu iPhone 6 Hakkındaki Bu Tarz Haberler Soz Zamanlarda İyice Arttı Farkındayız Hepimiz. Ben de Sırf Gönderme Yapabilmek Adına Böyle Bir Başlıkla Bu Yazıyı Yazma İhtiyacı Duydum. Böylece Artık iPhone 6 ile İlgili Haber Görürsek Direk Bu Konunun Linkini Verebileceğiz

Kimi Zaman iPhone 6 ile İlgili Haber Sitelerinde veya Forumlarda Böyle Haberlere Rastladığımda "Yeter Artık!" Şeklinde Yorum Yapma ihtiyacı Duyuyorum. Buna Karşılık Yazarlar "İstemiyorsanız Okumayın!" Şeklinde Yanıt Veriyorlar. Evet iPhone 6 Merak Edilen Bir Cihaz Olabilir. Ama Son Zamanlarda İnsanların iPhone 6'yı Heyecanla Beklediğini Farkeden Site Sahipleri İnsanların Meraklarını Giderecek Şeyler Yazmak Yerine Kesin Başlıklarla Arama Motorlarından Hit Toplamaya Çalışıyorlar. iPhone 6'yı Emin Olun Hepinizden Çok Merak Ediyorum. Çünkü Bir Çoğunuzun Aksine Ben Apple ile Daha Çok Küçük Yaşlarda Tanıştım. 5-6 Yaşındayken Turuncu Renkli Bir iMac Kullandığımı Hiç Unutmam. Benim Şu Anki Cep Telefonum iPhone 4S. Evde Babamın Kullanıyor Olduğu Tablet ise iPad 4G.

Google'a "iPhone 6 Çıktı" Yazmayı Deneyin. Ne Gördünüz? 3,370M Sonuç Bulunmuş Değil mi? İlk 10 'daki Linklere Tek Tek Tıklayın Bakalım. Her Birinde Farklı Bir Konseptle Karşılaşmadığınızı İddaa Edebilir misiniz? Aslında Dediğim Gibi Bunlar Yalnızca Hit Çabaları, Eminim ki Bu Haberlerin Yazarları Bile Bu Haberlere İnanmıyor.

Apple'ı Samsung'la Karıştırmayın. Samsung'un 5-6 Ayda Bir Yaptığı Lansmanların Aksine Apple Üst Segment Akıll Cep Telefonu iPhone'u 1'er Yıl Aralıklarla Tanıtıyor. iPhone 5S-5C'nin 10 Ay Öne Tanıtıldığını Düşünürsek 1,5-2 Ay Sonra iPhone 6'nın Tanıtılacağını Düşünebiliriz. Ayrıca iPhone 6 Sızdırıldı Haberlerine İtibar Etmeyiniz. Apple'ın veya Foxconn'un Hiçbir Çalışanı Prototip Örneğini ya da Herhangi Bir Özelliği Paylaşarak Kendini İşten Attıracak Kadar Enayi Değildir.

Not : Arkadaşlar Bu Hayatımda Zaman Ayırıp %100 Kendim Yazmış Olduğum İlk Makalem. Hatalarımı Söylerseniz Minettar Kalırım. İyi Günler, Keyifli Forumlar"

Yalnızca cümlenin ilk kelimesi büyük harfle başlar; dilbilgisi alışkanlık kabul etmez.
Direk: Yanlış - Direkt: Doğru
Farketmek: Yanlış - Fark etmek: Doğru
Gerekli yerlere virgül konmamış.
Noktalı virgül kullanımı sıfır.
Birçok yazım hatası mevcut.

Makale üslubuna değinmek istiyorum biraz:

Bu tür yazılar, genellikle, haber temalı teknoloji siteleri için hazırlanmakta olup, biraz daha haber dili içermelidirler. Makale yazarken, müşteriden bir adet örnek istemen, her zaman yararına olur.

Ek olarak: Ne olursa olsun, hiçbir makalede argo kullanmamalısınız.

http://link.tl/hIAv

Kambaba Kambaba Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
gördüm resmini şaşırmadım hiç

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1151
  • Ticaret 1, (%100)
Herkes demiş ama ben de demeden edemeyeceğim.
Bir siteye girdiğimde eğer sitede yazılmış olan makalelerde bütün kelimeler büyük harfle başlıyorsa çok faydalı bir içerik de olsa okumam.
Göz estetiğini bozuyor her şeyden önce.

Ama bir diğer şey olarak siz birçok kişinin düştüğü hataya düşmemişsiniz.
Diğer yazarlardan farklı olarak -(e)bilmek ekini bitişik yazmışsınız.

Birçok kişi "yapa bilmek", "ola bilmek", "ola bilir" gibi saçma sapan şekilde yazıyor ki ben bunu büyük haber sitelerinde bile gördüm. Dikkatsizlikten ufak tefek hatalar elbette her yazıda olacaktır. Ama yazının tamamı yanlış bilgilerle yazılamaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al