freelance iş ilanları

Şirketlerden İnceleme Ürünü İsteme Hakkında

19 Mesajlar 5.710 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
bu konuda ben de çok merak ediyorum. Bana nasıl ulaşacaklar ? ne duruma geldiğinde ulaşırlar falan. ben nasıl ulaşabilirim ??

wmaraci
reklam

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

bu konuda ben de çok merak ediyorum. Bana nasıl ulaşacaklar ? ne duruma geldiğinde ulaşırlar falan. ben nasıl ulaşabilirim ??

Hocam bayağı bir araştırmıştım sadece büyük siteler ile çalışıyorlar yani 200-300 hit alan kişilerle fln çalışmıyorlar bir süre sonra sitenizin iletişim bölümünden size ulaşıyorlar tabi ki belli bir süre piyasada olmuş olmanız gerek yani siz ulaşmıyorsunuz onlar ulaşıyor

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam yolluyorlar size telefonu geri istemiyorlar, hediye olarak yollanıyor. Çoğu site zaten hediye olarak dağıtıyor. Kargo ile gönderiliyor, başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Aslında bir kaç kişi toplanıp inceleme sitesi yapsak güzel olur önce elimizdeki ürünleri inceleriz sonrasına da bakarız :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
@Kelebek;
Sitem günlük 800 kişi hit alıyor fakat daha 1 buçuk aylık bir site.

@JackkerL;
Hocam bildiğim kadarıyla telefonlar hediye değil geri isteniyor. Hediye olarak dağıtma işi pek aklıma yatmadı gibi ? detaylandırır mısınız ?

narhosting narhosting Backlink Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 85 / 73
  • Ticaret 12, (%100)

@Kelebek;
Sitem günlük 800 kişi hit alıyor fakat daha 1 buçuk aylık bir site.

@JackkerL;
Hocam bildiğim kadarıyla telefonlar hediye değil geri isteniyor. Hediye olarak dağıtma işi pek aklıma yatmadı gibi ? detaylandırır mısınız ?

O ürüne göre değişiyor bazıları tüm firmaları dolaştırıyor en sonunda geri alıyor veya en son inceleyen firmaya bırakıyor.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
İnceleyen bir arkadaş var mı ? Çok merak ediyorum gerçekten bu iş iletişim bölümünden mi oluyor ?

narhosting narhosting Backlink Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 85 / 73
  • Ticaret 12, (%100)

İnceleyen bir arkadaş var mı ? Çok merak ediyorum gerçekten bu iş iletişim bölümünden mi oluyor ?

İletişim bölümünden sadece size ulaşıyorlar açıkçası size ürün göndermeleri kurumsal kimliğinize bağlı eğer uzun zamandır bu sektördeyseniz fuarlara vs çağırıyorlar,zaten reklam firmaları peşinizde koşuyor ve ürünleri inceleme için size ulaşıyorlar. Çünkü belirli bir kitleniz varsa onlarda ürünlerinin kalitesini daha fazla kitleye ulaştırabiliyorlar.

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Ben Chip dergisi editörüne (Ahmet Alkan'dı galiba ismi) bilgisayarla ilgili bi sorun hakkında mail atmıştım. Birkaç kez mailleştik, taa 2008 yıllarında arada bu soruyu da sormuştum. Her ay dergide 20-30 tane ürün inceleniyor, bunlar sizinmi oluyor demiştim. Sözü geçen dergiye göre durum şöyleymiş:
Her üründen 4-5 tane gelirmiş onlara. Mesela biri donanım bölümüne, biri yazılım bölümüne, biri tasarım bölümüne incelenmek için gönderilirmiş. Kaliteli bir inceleme olduysa, olumlu izlenimler alındıysa firma hediye ediyor diyor, ama olumsuz izlenimler gerçekleştiyse ürün için bazı firmalar geri alıyormuş. Ama büyük firmalar genelde hediye ediyor diyor. Tabii bu Türkiye'nin en büyük teknoloji dergisi için geçerli :) Ben öyle ufak tefek sitelere ürün falan gönderecekleri sanmıyorum. En azından ismi duyulmuş, ziyaretçisi takipçisi çok bir site olmalı. Bunlar yoksa bile kurumsal bir site olman şart bence.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al