wmaraci reklam

TTNET Dolandırıcılığına Dikkat :)

16 Mesajlar 2.167 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Türk *******un Allah belasını versin.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..
wmaraci
reklam

SezerGoc SezerGoc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Mesajların tamamını okumadım ama kroneden modeminize gelen kablonun cinsinden, arada bulunan eklere kadar hızınızı etkileyen faktörler var. Kroneden modeme kadar yekpare telefon kablosu gelmesi de hızınızı etkiler, kullanılan cat6 kabloda bulunan ekte. Anlıyorsanız modemi kronenin orada kurup arayüzden değerlerinizi kontrol edin. Dairede aldığınız hızla arasında çok fark varsa sorun kablonuzdadır.

Yılbaşına kadar hızı yüksek, aknsi düşük ve fiyatı uygun olan bir tarifeye geçin. Yılbaşından itibaren mevcut tarifenizdeki akn kalkacak. İlk fırsatta turk******* kullanmayı bırakın bu arada :)
alican121

kişi bu mesajı beğendi.

miniajans miniajans webteson.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek.
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 119 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar istediğiniz hakem heyetine gidebilirsiniz. Adamlar hız konusundaki şikayetleri kılıfına öyle bir uydurmuşlar ki paket tanıtımlarında ...'e kadar yazar hep.. bunun açıklaması da zaten biz kullanıcıya ... Mbps hız tahahüt etmedik, ....'e kadar tahahüt ettik derler. kısaca onlara göre 50 mbps'e kadar aldığınız internet, 1mbps olsa da 49 mbps olsa da ...'e kadar olduğundan kendi kılıflarına uyduruyorlar ve bu durunda sadece siz mağdur oluyorsunuz.
FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

bugraismail60 bugraismail60 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Klima Kombi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Türk ******* kadar vadandaşı soyan, aldığı para karşında hiç bir hizmet vermeyen firm var mı acaba. Bi de devletin bu şerefsizlerin her yıl vergi borçlarını siliyor olması da ayrı bir konu.
FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

TNT TNT Aforizmalar... Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)
SezerGoc Çok doğru diyorsunuz hocam. Şimdi taahhütüm yeni. Ama beni mutlaka arayacaklar yenileyelim öyle yapalım böyle yapalım diye. Bakın mesela 105 TL lik faturamı 50mbit alıyorsunuz 100 Mbit yapalım yılbaşından sonrada sınırsız kullanın 15 tl farkla dediler. Kapağın iki yüzünüde yapıştırdım hiç çekinmedim valla 50 mbit veremediğiniz yere 100 mbit nasıl vereceksiniz dedim cevap veremediler :) Yakında yine ararlar ve ahdım olsun her aradıklarında tahhütümün bitmesini bekliyorum SÜPER ONLİNE YE GEÇİP SÜPER PAKETLER KULLANACAĞIM diyecegim :)
alican121

kişi bu mesajı beğendi.

dadava dadava WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Programlama
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Ben internet bağlatırken hiç bir imza atmadım ama yine de bağlamaya geldiler fakat 2-3 gün bağlanmadı. Hat çekildi net yok ben de bana söylenen bağlanma bedeli 90 lira (hak etmiyorlar ama) verir kapattırırım düşüncesiyle aradım 520 lira para istediler. Aklıma geldikçe sinir oluyorum. İnternetim bağlanmamış sözleşme imzalamamışım daha aradan 2-3 gün geçmesine rağmen benden de 520 lira para istediler. Ben de her ödediğim faturayı haram ettim.

Tüketici hakem heyetine gitmek ise zaten adamı öldürür nitelikte önce telefonla arayıp iptal isteyeceksin sonra *****e fax yollayacaksın sonra o fax ile kaymakamlığa gideceksin. Oradan tüketici hakem heyetine gideceksin ki bu bir başlangıç, daha sonrasında haklı olur musun olmaz mısın belli değil.

Türk ******* değil devlet bizi bitiriyor. Devlet *************a sert çıkışıyor olsa halkını savunsa böyle olmaz maalesef bizim gücümüz yetmiyor. Birlik olmadıkça halkın hiç bir gücü yok!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al