wmaraci reklam

TTNET Dolandırıcılığına Dikkat :)

16 Mesajlar 2.164 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TNT TNT Aforizmalar... Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)
Merhaba arkadaşlar.

İsviçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre Türk *******'un sağladığı ***** 'ten memnun olan kesim %0.01 olduğu tespit edilmektedir. Bunun sebebi ise maalesef Türkiye içerisindeki kullanıcılara verdiği ''söz'' de durmamasıdır.

En basit örneğini kendimden vereyim.

Evime 50mbit hızında 200GB akn li bir internet bağlattım. Fakat bağlatırken 200 GB Akn bana fazla bana 100 GB verin demistim. Türk *******'daki kulakları çınlasın hanımefendi'de bana 50 Mbit hızında 200 GB akn'den daha düşük akn veremiyoruz ama interneti bağlattıktan sonra akn 'nizi düşürebilirsiniz demişti. Tabii doğal olarakta 105 TL olan fatura miktarımda düşecektir.

Tamam dedim eve interneti bağlattım. İnternet bağlandıktan 3 gün sonra Türk *******u arayıp Akn yi düşürmek istediğimi söylediğimde ise

''ALT PAKETE GEÇİŞ YAPAMAZSINIZ'' denildi :) İsterseniz iptal edelim hattınızı 520 TL ceza ödersiniz dediler.

Mecbur olarak kalsın dedim kapadim telefonu.!

Gel gelelim verdikleri hıza

Aldığım hızın ortalama olarak ölçümü akşam saatlerinde 4mbit 16mbit arasında gündüz saatlerinde ise 24 - 35 mbit arasında gidip geliyor. Telefon açıp ben sizden 50mbit almıştım fakat hız alamıyorum dediğimde ise bana ''Binanızda sorun olabilir ücretli teknik ekip yönlendirebiliriz'' diyorlar :)

En bombası ise bu gün beni arayarak

''Yılbaşından sonra akn kalkıyor. 50 Mbit yerine isterseniz 105 TL faturanız var 15 TL ek ücrete size 100mbit hız verelim Yılbaşından sonra en uygun fiyatlı paketimiz 369 TL olacak'' dediler :)

Bende kapağı koydum tabii ki :)

''50 Mbit Veremediğiniz Yere 100 Mbit Vereceğiz Diyorsunuz ya İnanın Espirileriniz Gülmekten Öldürüyor Biz Kullanıcılarınızı'' diyerek telefonu suratina kapadim.

Bu kadar karaktersiz bir firma olabilir mi ? :)
Arestr alican121 srkn12

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Bana göre en gereksiz, yalancı ve profesyönel olmayan firma.

halitaga halitaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 840
  • Beğeniler 351 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
"Yılbaşından sonra en uygun fiyatlı paketimiz 369 TL olacak"
en düşük 369 olursa kimse kullanmaz ki internet.
Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

imzam yok

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
"Evime 50mbit hızında 200GB akn li bir internet bağlattım." demişsiniz... ben size daha güzel bir somut örnek vereyim...

***** 2006 yılına kadar olan 4mbit hızındaki sınırsız internet kullanım kategorisini 8Mbit e çıkartıp sınırlı yaptı. Aynı dönemlerde piyasa FİBER İNTERNET paketleri satmaya başladı. Yıl oldu 2018. *****, FİBER OPTİK SİSTEMİNDE VERİ TRANSFERİNİ SAĞLAYACAK KABLOLARI DAHA YENİ DÖŞÜYOR.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

eka7a eka7a openix.io Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 651
  • Beğeniler 109 / 313
  • Ticaret 2, (%100)
TNT Telefon görüşmesinin incelenmesini isteyin ve paketinizi istediğiniz kotaya düşürmelerini söyleyin. Size yanlış bilgilendirme yaptığı için seve seve düşürmek zorunda. Olmadı tüketici hakem heyetine gidin.

Openix.io | $9.90 PositiveSSL | $12.90 RapidSSL

• Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)

halitaga adlı üyeden alıntı

"Yılbaşından sonra en uygun fiyatlı paketimiz 369 TL olacak"
en düşük 369 olursa kimse kullanmaz ki internet.

Hocam yalan konuşuyorlar zaten. Doğruyu söylemezler ki vatandaşı kandırmak için ne kadar yalan varsa hepsini söylerler.

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam bundan önce vodafone da kullandım ************* da, bu yılda bi değişiklik olsun deyip eve millenicom bağlattım. İnanın, ne *************da ne de vodafoneda böyle internet, böyle tutarlılık görmedim. 24 mbps sözü verdiler vdsl hatta. Daha interneti 23 mbps de görmedim sorguladığımda hep 27 26 gibi sonuçlar alıyorum. ************ ve vodafone da 2 mbps i görmeyen upload hızı ise millenicomda daha 10 mbps in altına inmedi. Ve en önemlisi. En sevdiğim şeyleri ise ************* ve vodefone da 1 hafta sonra bağlanan internet millenicomda 6 7 saat içinde bağlandı. Servis elemanları wifiyi falan getirip baglayip interneti aktif edip gittiler ben boyle calisma hizi gormedim. Tabiiki size gidin millenicom baglatin demiyorum, ama bastakilerden hayir yok birazda alt kademeleri deneyin derim. :D

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Telefon görüşmeleri kayıt ediliyor diye uyarı veriyorlar konuşurken. Savcılığa başvuruda bulunursanız telefon görüşmesini de kanıtlayabilirsiniz. Hatta tv haber kanallarına da ihbar edin.

• Üyelik 04.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 786
  • Beğeniler 7 / 249
  • Ticaret 44, (%100)
UNKEF Neyi kanıtlayabileceksiniz ki ? Binaya kadar 50 Mbit hız verdiklerini iddia edenler problem binanın tesisatında diye bir rapor hazırlar sunarlar konu kapanır.
Superonline'ye geçmeyi planlıyorum 500 TL ye kadar cezaları karşılıyormuş

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

TNT adlı üyeden alıntı

UNKEF Neyi kanıtlayabileceksiniz ki ? Binaya kadar 50 Mbit hız verdiklerini iddia edenler problem binanın tesisatında diye bir rapor hazırlar sunarlar konu kapanır.
Superonline'ye geçmeyi planlıyorum 500 TL ye kadar cezaları karşılıyormuş

Size telefonda demişler ya "paketi aldıktan sonra düşürebilirsiniz" diye. Bunu kanıtlarsınız.
Evet superonline karşılıyor 500 tl. Benimkini yapmışlardı. Ama yine de dikkat edin superonline bile uğraştırmıştı bu fatura karşılama konusunda.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al