wmaraci reklam

Whatsapp, Mesaj Geri Alma Özelliği İçin Uğraşıyor!

8 Mesajlar 1.131 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TURUS TURUS Ölüm Var! Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 53 / 54
  • Ticaret 19, (%100)
Dünyanın en yaygın ve en popüler mesajlaşma uygulaması bir ilke imza atmak için kolları sıvadı.
Gönderdiğiniz mesajı geri almak ister misiniz?

Facebook şirketine bağlı mesajlaşma uygulaması, yanlışlıkla gönderilen veya gönderildikten sonra vazgeçilen mesajlar için, yeni bir özellik üzerinde çalışıyor.
Beta sürümünde test aşamasında olan ve üzerinde çalışılan bu yeni özellik yani Recall The Message sizi, yanlışlıklıkla mesaj gönderdiğiniz kişilere açıklama yapmaktan kurtaracak.
Dünyada milyonlarca insan mesajlaşmak için Whatsapp’ı kullanıyor ve günde milyonlarca mesaj atılıyor.Haliyle bu kadar mesaj arasında yanlış kişilere gönderilenler de oluyor.
Whatsapp’ın WABetaInfo adlı Twitter hesabında, kullanıcılarının merakını dindirmek ve bilgi vermek amacıyla attığı tweet şu şekilde;

Detaylar henüz tam bilinmese de, bu özellik mesajlaşma tarihine adını yazdıracak gibi duruyor.

Kaynak:http://www.sadeceteknoloji.net/whatsapp-mesaj-geri-alma-ozelligi-icin-ugrasiyor-1609/

...emrullâhi kaderen makdûrâ(n).
wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
İnternet'i açık olup bildirim sekmesinden görülen mesajlar için bence pek bir önemi yok.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
özellik gelsin de whatsapp da sadeliğini kaybetme yolculuğunda sona ulaşsın. atarken emin olmadığınız mesajı atmayın, he ille atacaksanız instagramdan atın bakın var orda geri alma özelliği. bugün dolandırılsak, küfür yesek vs. ss almamamız durumunda mesajlarını geri çeken adam paçayı sıyıracak öyle mi? ben desteklemiyorum bu özelliği.

.

TURUS TURUS Ölüm Var! Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 53 / 54
  • Ticaret 19, (%100)
ben o yönden bakmamıştım hiç :) haklısın.

...emrullâhi kaderen makdûrâ(n).
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

FurkanHisamioğlu adlı üyeden alıntı

özellik gelsin de whatsapp da sadeliğini kaybetme yolculuğunda sona ulaşsın. atarken emin olmadığınız mesajı atmayın, he ille atacaksanız instagramdan atın bakın var orda geri alma özelliği. bugün dolandırılsak, küfür yesek vs. ss almamamız durumunda mesajlarını geri çeken adam paçayı sıyıracak öyle mi? ben desteklemiyorum bu özelliği.

hatırladığım kadarıyla belirli bi süresi ve özelliği vardı ben beta denediğimde karşı taraf gördükten sonra değiştiremiyorsunuz görmezse 1 dk içinde değiştirebiliyordunuz çıkış yaptığında değişir mi bilmiyorum ama ilk çıktığında ben böyle deneyimlemiştim

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

hatırladığım kadarıyla belirli bi süresi ve özelliği vardı ben beta denediğimde karşı taraf gördükten sonra değiştiremiyorsunuz görmezse 1 dk içinde değiştirebiliyordunuz çıkış yaptığında değişir mi bilmiyorum ama ilk çıktığında ben böyle deneyimlemiştim

O şekildeyse iyi ama pek işlevi de olmaz bu kez. Neyse gereksiz story özelliğine nası alıştıysak buna da alışacaz napalım

.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Gmailde gönderdiğimiz mailleri 30 sn yada 1 dk içinde geri çekebiliyorduk onun gibi bişey sanırım buda.Bu şekilde de karşı tarafa geçikmeli gitmeyecekmi mesajlarımız

Rootz Rootz Rootzilla Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknikeri
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Benzer hatta aynı özellik Instagram'da mevcut zaten. Mesaj okunmadan geri alabiliyoruz. Bunu Whatsapp'a uygulamak ne kadar zor olabilir ki ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al