wmaraci reklam

KONU Kilit Lütfen

60 Mesajlar 8.639 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fmertaslan fmertaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 77 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam tema güzel olmuş elinize sağlık. Fakat düzeltilmesi gereken bir kaç şey var. İlk olarak fotoğraflar her çözünürlükte aynı netlikte olmuyor. Bunun nedeni ölçeklendirme orantılı olmuyor. İkincisi öne çıkarılan görsel yazınında üstünde görünmeli tabi bu benim fikrim bence daha hoş olur. Takip edip temanın son halini görmek isterim. İyi çalışmalar.

wmaraci
reklam

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

rostistos adlı üyeden alıntı

tema görünüm olark çok hoşuma gitti kesinlikle almak istiyorum özellikle blog ve kadın sitesi olarak çok hoş duracağına eminim. Seo analamında bir kaç önerim olacak title aynı boyutta kalmak şartı ile h3 yerine h2 yapılmalı , http://schema.org ile site güçlendirilmeli mesela konu içindeki yazıların itemtype="http://schema.org/Article" tagı ile gösterilmesi gibi .. son olarakta bu eklentinin sisteme entegre edilmesi konular okuncukça otomatik gösterim sayısının değişmesini sağlarsanız tadından yenmez olur :)

Öneriler için teşk ederim. Bahsettiğin eklenti yerine eklentisiz aynı özelliği kazandırmayı düşünmüştüm bende. Teşekkürr ederim.

Didimedya adlı üyeden alıntı

Eklenti ismini paylaşa bilir misiniz teşekkürler.

AccessPress Anonymous Post

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

Reason adlı üyeden alıntı

Hocam tema güzel olmuş elinize sağlık. Fakat düzeltilmesi gereken bir kaç şey var. İlk olarak fotoğraflar her çözünürlükte aynı netlikte olmuyor. Bunun nedeni ölçeklendirme orantılı olmuyor. İkincisi öne çıkarılan görsel yazınında üstünde görünmeli tabi bu benim fikrim bence daha hoş olur. Takip edip temanın son halini görmek isterim. İyi çalışmalar.

Konu sayfasında özellikle tercih etmedim öne çıkan görseli. Ancak arka planda var olan sabit resim yerine öne çıkanı çekebilirim. Önerin için teşekkür ederim.

Kurklu Kurklu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 78 / 74
  • Ticaret 11, (%100)
Temayı çok beğendim hocam elinize sağlık, tema bittikten sonra satın almak isterim. Size bir sorum olacaktı yazıyı görüntülerken yazıdaki görseli sağ tarafa alma imkanımız var mı ve anasayfa da sidebar olacak mı?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

Kurklu adlı üyeden alıntı

Temayı çok beğendim hocam elinize sağlık, tema bittikten sonra satın almak isterim. Size bir sorum olacaktı yazıyı görüntülerken yazıdaki görseli sağ tarafa alma imkanımız var mı ve anasayfa da sidebar olacak mı?

Teşekkür ederim. Şuan yazı görüntüleme sayfasında bir kaç değişiklik yapıyorum dediğinize benzer değişiklikler. Anasayfanın sidebarlı versiyonuda olacak.

FurkanK FurkanK Sevsin Bırak Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
Sayfa geçişlerinde site yükleniyor şeklinde uyarı hoş değil bence hocam. Bekleme süresi uzadıkça ben sıkılıyorum açıkçası :( TolgaYılmaz

www.modasaglik.com | Moda, Sağlık, Diyet, Yemek Tarifleri

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 240 / 233
  • Ticaret 29, (%97)
Merhaba hocam hayırlı satışlar. Gerçekten başarılı gibi duran bir tema ile karşılaştım. Size birkaç önerim olsun lütfen dikkate alın tema bittiğinde bende almayı planlıyorum.

İlk Olarak GOOGLE PAGE SPEED

burayıda göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam edersen daha etkili bir tema ortaya çıkacaktır bundan emin olabilirsiniz. Bakıyorum bir çok insan tema yapıyor sakın yanlış anlayarak üzerine alınma geçen gün tema alıcaktım bir başka forumun kullanıcısından referansları vs yüksek temayı 350 tlye satıyor. Dedim bir inceleyelim bakalım neden pahalı ama çok şık. Bi baktım pagespeed değerleri yerlerde.

Mobil : 63 Değerinde.
Masaüstü : 64 Değerinde.

şu oluşturmayı önleyen javascript sıkıntılarını giderirsen o tema tutmakla kalmaz eline sağlık umarım dikkate alarak devam edersin hocam

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

SuatGülten adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam hayırlı satışlar. Gerçekten başarılı gibi duran bir tema ile karşılaştım. Size birkaç önerim olsun lütfen dikkate alın tema bittiğinde bende almayı planlıyorum.

İlk Olarak GOOGLE PAGE SPEED

burayıda göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam edersen daha etkili bir tema ortaya çıkacaktır bundan emin olabilirsiniz. Bakıyorum bir çok insan tema yapıyor sakın yanlış anlayarak üzerine alınma geçen gün tema alıcaktım bir başka forumun kullanıcısından referansları vs yüksek temayı 350 tlye satıyor. Dedim bir inceleyelim bakalım neden pahalı ama çok şık. Bi baktım pagespeed değerleri yerlerde.

Mobil : 63 Değerinde.
Masaüstü : 64 Değerinde.

şu oluşturmayı önleyen javascript sıkıntılarını giderirsen o tema tutmakla kalmaz eline sağlık umarım dikkate alarak devam edersin hocam

Öneri ve yorumun için çok teşekkür ederim. Bütün css ve java dosyalarını functions.php'den çağırmayı ve bütünleştirmeyi düşünüyorum. Öncelikle tamamını bitirip sonrasında iyileştirmeye başlayacağım.
SuatGulten

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

FurkanK adlı üyeden alıntı

Sayfa geçişlerinde site yükleniyor şeklinde uyarı hoş değil bence hocam. Bekleme süresi uzadıkça ben sıkılıyorum açıkçası :( TolgaYılmaz

Aslında okuyamayacak kadar hızlı geçiş oluyor. Belkide internet hızınızda bir yavaşlık söz konusu olabilir:)

FurkanK FurkanK Sevsin Bırak Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 6, (%100)
Fiber ama siz öyle diyorsanız doğrudur :) TolgaYılmaz
TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

www.modasaglik.com | Moda, Sağlık, Diyet, Yemek Tarifleri
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al