wmaraci reklam

KONU Kilit Lütfen

60 Mesajlar 8.652 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Tema tamamlandı, satış konusu için lütfen tıklayın.

wmaraci
reklam

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
nihatturan omurolgunay TeKKeN Kurtuluş hyppia AMG61 Didimedya rostistos Reason Kurklu FurkanK SuatGülten murro senvedat antidetron ReaL71 bilimokur Seodaddy

Nihayet tamamlandı, ilgilenen arkadaşlar satış konusuna göz atabilir.
rostistos

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

omurolgunay adlı üyeden alıntı

Genel olarak güzel hocam. Mobil görünümünde 1. resim strech oluyor. Hayırlı olsun şimdiden bol kazançlar.

TeKKeN adlı üyeden alıntı

Genel olarak güzel tonlamalar da öyle hoş renkler karşılıyor bakanları ben beğendim eline sağlık

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

anasayfadaki rastgele söz mü? onun ayarlaması olacak mı panelde, tema çok hoş bu arada

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

TolgaYılmaz bitince satın almak isterim o halde :) Teşekkürler.

Kurtuluş adlı üyeden alıntı

Çok beğendim hocam, mutlaka sahip olmak isterim.

nihatturan adlı üyeden alıntı

Sidebarlı versiyonu olması gerekiyor bence.

hyppia adlı üyeden alıntı

harika bir tema oluyor.

fonksiyon olarak da zenginleştirirsen ileride bir çok blogda görmek kaçınılmaz olur hocam. tebrik ederim.

AMG61 adlı üyeden alıntı

Hoş Bir Tema rengi hosuma gitti nişanlıma Blog sitesi acıcakdım kendi bebek hemsiresi bu temayı dusune bilirim Basarılarının Devamını dilerim inşallah en kısa surede cıkar :)

AMG61 adlı üyeden alıntı

Teşekkürler hocam ince jestiniz icin parasıyla bu seferlik olsun bir dahakine senin dugun hediyen kabul edim :)

Didimedya adlı üyeden alıntı

Gerçekten güzel bir tema olmuş elinize sağlık, merak ettiğim konu içerik ekle eklenti mi ?

rostistos adlı üyeden alıntı

tema görünüm olark çok hoşuma gitti kesinlikle almak istiyorum özellikle blog ve kadın sitesi olarak çok hoş duracağına eminim. Seo analamında bir kaç önerim olacak title aynı boyutta kalmak şartı ile h3 yerine h2 yapılmalı , http://schema.org ile site güçlendirilmeli mesela konu içindeki yazıların itemtype="http://schema.org/Article" tagı ile gösterilmesi gibi .. son olarakta bu eklentinin sisteme entegre edilmesi konular okuncukça otomatik gösterim sayısının değişmesini sağlarsanız tadından yenmez olur :)

Didimedya adlı üyeden alıntı

Eklenti ismini paylaşa bilir misiniz teşekkürler.

Reason adlı üyeden alıntı

Hocam tema güzel olmuş elinize sağlık. Fakat düzeltilmesi gereken bir kaç şey var. İlk olarak fotoğraflar her çözünürlükte aynı netlikte olmuyor. Bunun nedeni ölçeklendirme orantılı olmuyor. İkincisi öne çıkarılan görsel yazınında üstünde görünmeli tabi bu benim fikrim bence daha hoş olur. Takip edip temanın son halini görmek isterim. İyi çalışmalar.

Kurklu adlı üyeden alıntı

Temayı çok beğendim hocam elinize sağlık, tema bittikten sonra satın almak isterim. Size bir sorum olacaktı yazıyı görüntülerken yazıdaki görseli sağ tarafa alma imkanımız var mı ve anasayfa da sidebar olacak mı?

FurkanK adlı üyeden alıntı

Sayfa geçişlerinde site yükleniyor şeklinde uyarı hoş değil bence hocam. Bekleme süresi uzadıkça ben sıkılıyorum açıkçası :( TolgaYılmaz

SuatGülten adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam hayırlı satışlar. Gerçekten başarılı gibi duran bir tema ile karşılaştım. Size birkaç önerim olsun lütfen dikkate alın tema bittiğinde bende almayı planlıyorum.

İlk Olarak GOOGLE PAGE SPEED

burayıda göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam edersen daha etkili bir tema ortaya çıkacaktır bundan emin olabilirsiniz. Bakıyorum bir çok insan tema yapıyor sakın yanlış anlayarak üzerine alınma geçen gün tema alıcaktım bir başka forumun kullanıcısından referansları vs yüksek temayı 350 tlye satıyor. Dedim bir inceleyelim bakalım neden pahalı ama çok şık. Bi baktım pagespeed değerleri yerlerde.

Mobil : 63 Değerinde.
Masaüstü : 64 Değerinde.

şu oluşturmayı önleyen javascript sıkıntılarını giderirsen o tema tutmakla kalmaz eline sağlık umarım dikkate alarak devam edersin hocam

FurkanK adlı üyeden alıntı

Fiber ama siz öyle diyorsanız doğrudur :) TolgaYılmaz

SuatGülten adlı üyeden alıntı

FurkanK hocam arkadaş internet hızınızdan olabilir demiş ama onunla da pek alakası yok bende bir açıklama yapayım konuya tekrardan girmişken :) Bazı bilgisayarlarda bu tür sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En hızlı bilgisayara ve en hızlı internete bile sahip olsanız bazen kullandığımız sunucular, reseller, hostingler ani bir yavaşlık yapabilir dolayısıyla geç yüklenme olur ve bu tür şeyler ortaya çıkabilir :)

TolgaYılmaz öncelikle önerimi dikkate aldığın için teşekkür ederim son halini gerçekten merak ediyorum. Kolay gelsin...

senvedat adlı üyeden alıntı

Temayı bende çok beğendim hocam, çıktığında alıntı yaparak haber ederseniz sevinirim..

antidetron adlı üyeden alıntı

Gayet başarılı bir tema olmuş. Farklı ve hoş bir tema. Hayırlı satışlar.

ReaL71 adlı üyeden alıntı

çok hoşuma gitti gerçekten kullanmak isterim fakat 1 2 özelliğe ihtiyaç var birincisi anasayfa 1. şeklinde fotoğrafların altına alakalı konuda birazcık ön açıklama metni olmalı ikincisi içeriğe girdiğimizde yazının üstünde içeriğe ait fotoğraf olursa güzel durur teknobit tarzı diyebiliriz onun dışında gerçekten elinize sağlık çok güzel görünüyor.

bilimokur adlı üyeden alıntı

TolgaYılmaz harika bir tema. Nasıl satın alabilirim bunu?

Kurklu adlı üyeden alıntı

İçerik sayfalarındaki başlıklar kısmı daha büyük olursa daha iyi olabilir kanaatindeyim.

Seodaddy adlı üyeden alıntı

Tema hoşuma gitti. Gözüme çarpan 3 olay var.

Birincisi ana sayfada belli bir süre durduktan sonra direkt iletişim sayfasına yönleniyorum. Bunu düzeltirseniz ana sayfayı daha uzun süre inceleyebilirim.

İkinci gözüme takılan olay ise ana sayfada yazıya ait olan öne çıkan görsel, yazı sayfalarında bulunmuyor. İçerik sayfasında sadece metin var. Yazıya ait görselin başlığın üstünde veya altında bulunmasını isterdim.

Üçüncüsü ise birinci ana sayfa düzeni için belki gereksiz olabilir ancak 'ANASAYFA 2' sayfa düzeninde yazıların ilk 200 karakteri gibi bir kısmın görselin altında görünmesi sayfanın daha iyi görünmesini sağlayabilir. Çünkü alt alta aynı boyda görseller dikkat dağınıklığına, başlıkların gözden kaçmasına neden oluyor. (kişisel görüştür)

Temanın bitmiş halini görmeyi dört gözle bekliyorum. Başarılar dilerim.

Seodaddy adlı üyeden alıntı

TolgaYılmaz reklama gelince yönlenme olayını fark etmemişim :) Değişik bir özellik, temada bu tarz ayrıntıların olması ayrıca güzelmiş.

Öne çıkan görseli opsiyonel hale getirebilirseniz sitenin kullanım amacına göre site sahibi dilediği şekilde temayı kullanabilir. Anket, soru cevap, pratik bilgiler vs gibi kullanımlarda bu hali oldukça kullanışlı olur. Ancak kişisel blog olarak kullanmak isteyenler de olacaktır, tema güzel çünkü.

Peki o zaman ben de gözüme çarpan bazı şeyleri söyleyeyim.

1. Header kısmında örneğin iletişim sayfasına geçince İletişim yazısının altı çizilmiyor. Yine ana sayfadaymışsın gibi gözüküyor.

2. Footer logo ve copyright yazısının konumları bence hoş durmamış. Logo solda, copyright yazısı da onun altında olmalı.

3. Bazı görsellerin en boy oranı bozuk. (Aynı durum sidebardaki popüler yazılarda da mevcut)

4. Site genişliği biraz daha dar olmalı. Okunurluk açısından.

5. Sayfa geçiş efekti kesinlikle seçmeli olsun. İsteyen kullansın isteyen kullanmasın.

6. Yorum kısmında gönder düğmesi alta alınsın. Şuan pek düzgün durmuyor.

7. Infinite scroll mu yoksa ajax load mı olacağı yine kullanıcıya bırakılmalı.

8. Header kısmındaki sosyal medya simgesi paylaş düğmesi gibi duruyor. Farklı bir simge kullanılabilir. Ayrıca basıp kapattıktan sonra odaklanma üzerinden kalkmıyor.

(Aynı durum arama simgesi için de geçerli.)

9. S.e.o açısından yazıların içerisinde h1 tagının kullanılması gerekiyor.

10. Yazılardaki satır aralığını biraz daha genişletirseniz iyi olur.

11. Üst kısımda arka plan kullanmayı çoğu kimse istemeyebilir. Oraya bir slider eklerseniz tadından yenmez.

Gözüme çarpanlar şimdilik bunlar hocam. Tema hazır olunca kesinlikle sırf bir kenarda dursun diye satın alacağım. Başarılar dilerim.

Son halini incelemenizi ve varsa sipariş vermenizi bekliyorum:) Teşekkürler.

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Hayırlı olsun, oldukça kullanışlı ve hafif duruyor. İleride bir adet alım yapmayı düşünüyorum. Bol kazançlar, hayırlı satışlar dilerim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

fmertaslan fmertaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 77 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
Temada bariz sorunlar var hocam bunları duzelttikten sonra duyursanız daha iyi olurdu. Mesela resimler bazı yerlerde görüntü kalitesi net olmayarak boyutlandirma yapılıyor. Orantili degil yani demek istedigim genislik kucultulurken yukseklik ayni kalıyor ve netlik olmuyor. Ayrica konularda iken menu aciliyor fakat bos siyah bir menu var herhangi birsey gorunmuyor. Bu sorunlari ben telefondan girdigim zaman görüyorum pc den girip bakma sansim olmadi. Sizde bir telefonla test edin bence. Kolayliklar diliyorum. Telefondan yazdığım icin hatalar olmuşsa kusura bakmayin.
TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

wpuzman wpuzman WordPress Developer Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 2773
  • Beğeniler 293 / 949
  • Ticaret 33, (%100)
Hocam temaya bu kadar olumlu yorum almışken hataları düzeltmeden satışa çıkarmanız bence doğru olmadı.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

Temada bariz sorunlar var hocam bunları duzelttikten sonra duyarsınız daha iyi olurdu. Mesela resimler bazı yerlerde görüntü kalitesi net olmayarak boyutlandirma yapılıyor. Orantili degil yani demek istedigim genislik kucultulurken yukseklik ayni kalıyor ve netlik olmuyor. Ayrica konularda iken menu aciliyor fakat bos siyah bir menu var herhangi birsey gorunmuyor. Bu sorunlari ben telefondan girdigim zaman görüyorum pc den girip bakma sansim olmadi. Sizde bir telefonla test edin bence. Kolayliklar diliyorum. Telefondan yazdığım icin hatalar olmuşsa kusura bakmayin.

Bahsettiğiniz hatalar giderildi. Yorum ve uyarınız için çok teşk ederim.

Hocam temaya bu kadar olumlu yorum almışken hataları düzeltmeden satışa çıkarmanız bence doğru olmadı.

Sanırım haklısınız ancak sürekli güncellemeler olacağı için bu hataların tümünün giderilmesi ve yeni özellikler kazanması zaman alacağından sahip olmak isteyenleri daha fazla bekletmek istemedim. Teşekkür ederim.

samdilli samdilli WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ve Pazarlama
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 1240
  • Beğeniler 439 / 366
  • Ticaret 36, (%100)
Tema iyi bir noktaya gelince haber edin bana
TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

fmertaslan fmertaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 77 / 42
  • Ticaret 11, (%100)
http://i.hizliresim.com/nRm03M.png

Şuan farkettiğim bir sorun daha. Yazar avatarı boyutu. ? Tam kare ve yazilarin solunda yer alsa daha iyi gorunur. Elestirmekten ziyade temadaki sorunları bulmaniza ve duzeltmenize yardimci olmaya calisiyorum. Yanlis anlamayin yani amacim karalamak felan degil.

• Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)

http://i.hizliresim.com/nRm03M.png

Şuan farkettiğim bir sorun daha. Yazar avatarı boyutu. ? Tam kare ve yazilarin solunda yer alsa daha iyi gorunur. Elestirmekten ziyade temadaki sorunları bulmaniza ve duzeltmenize yardimci olmaya calisiyorum. Yanlis anlamayin yani amacim karalamak felan degil.

Estfrl... Aksine memnun oluyorum. Çok teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al