wmaraci reklam

Gelişmiş Haber Scripti Artık Tamamen Ücretsiz !

72 Mesajlar 19.619 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ecloud ecloud CYBER SEC. Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Siber Güvenlik Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 97 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Ayal61 adlı üyeden alıntı

ecloud hocam lisanslama işlemini yaptım konuyu açan arkadaşda aynı lisansı attı hatta ama anasayfa boş görünüyor bende nasıl bir yol izlediniz siz acaba

domain.com-hostun kurulu olduğu sunucunun ip adresi-21phphaberci21 bunları hep beraber aralarında - olarak yazıp md5 çıktısını alarak lisanslama işlemini yapabilirsiniz. Bu bölümü yaptıktan sonra cpanelinize girerek PHP versiyonunuzu 5.6 olarak ayarlamanız gerekmekte.

wmaraci
reklam

myk61 myk61 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 29 / 62
  • Ticaret 2, (%100)
Normalde ücreti neydi bu scriptin ?

Ayal61 Ayal61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Verimlilik Analiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 89 / 104
  • Ticaret 8, (%100)

ecloud adlı üyeden alıntı

domain.com-hostun kurulu olduğu sunucunun ip adresi-21phphaberci21 bunları hep beraber aralarında - olarak yazıp md5 çıktısını alarak lisanslama işlemini yapabilirsiniz. Bu bölümü yaptıktan sonra cpanelinize girerek PHP versiyonunuzu 5.6 olarak ayarlamanız gerekmekte.

Teşekkür ederim hocam php sürümü yükseltince oldu.

Kınında ki Keskin Kılıç!

defensive defensive WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 14 / 167
  • Ticaret 35, (%100)
Kurulumunu yaptım biraz karıştırdım, böyle bir scriptin ücretsiz verilmesi güzel, içerisinde 5 tane bot var bunları da denedim bir kaçı patlamış ama güzel çalışıyor. ... atmak yerine script içindeki kodları inceleyerek daha güzel daha gelişmiş bir admin paneline entegre edilebilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ayal61 Ayal61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Verimlilik Analiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 89 / 104
  • Ticaret 8, (%100)
Foto Galeri ve Video galeriyi sorunsuz çalıştırabilen oldumu?

Kınında ki Keskin Kılıç!

vedatorhan vedatorhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Medya/Bilişim
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam hiç yapmadıysam 50 kez yaptım kurulumu ama sonuç aynı, olumsuz. php sürümünü de 5,6 yaptım yine aynı. kurulum adımlarında belirtilenleri aynen denedim defalarca, acaba anlamadığım yerler oldu mu diye farklı şekillerde de denedim yine olmadı. her defasında sql dosyasını ikinci kez import etmede already exists hatası aldım bazı sütun ve tablolarla ilgili.

Allah rızası için artık biri yardım etsin şunu halletmeye... kendimce sorun ihtimali olarak tepit ettiğim 5 maddeyi de şöyle yazıyım:

1- Diyor ki upload içindekileri ana dizine yükleyin. ana dizinden kasıt ftp içinde varolan httpdocs mu yoksa bir üst dizini olan "/" mi?

2- Ayrıca upload klasörünün içindekileri mi yükleyeceğiz burda bahsedilen dizine yoksa upload klasörü de yüklenecek mi?

3- md5 oluşturmak gerektiğini yazılmış ve domainadi.com-sunucuipadresi-21phphaberci21 şeklinde örnek verilmiş. bunlardan herhangi birini mi yazacağız yoksa domain.com-ipadresi-21phphaberci21 şeklinde tamamını mı yazıp md5 oluşturacağız? ve md5'te 4 tane sonuç çıkıyor birinci sıradakini mi alacağız?

4- 777 yazma izni konusunda upload klasörü için klasör ve alt kalsörler denmiş cache için klasör ve dosyalar demişsiniz, yani ikisinde de tüm alt klasör ve dosyalar seçeneğini seçmek yerine belirtileni yapacağız değil mi?

5- bu adımdan sonra sql dosyasını upload edin denmiş. bir kere upload etmiştik, bu adımda tekrar mı upload edeceğiz? ve edince içe aktarmıyor hata veriyor

burak34 burak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Bot ile başka sitelerden çekim yapsak telif yeme durumu nedir, ne yapılmalı ?

EmlakPlatin EmlakPlatin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Emlakcı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam merhaba md5 oluşturma işini yapamadım sunucu ip adresi vs nasıl yapılıyor net bir açıklama yaparmısınız?

murateren murateren JwinGraphic Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 3 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
kurupda çalışan var mı ben kurdum ama çalışmıyor index de bir sıkıntı var sanırım biri yardımcı olabilir mi ?

*Bir web sitesine mi ihtiyacınız var ?
*Profesyonel Web Tasarım için http://www.jwingraphic.com

Webarazzi Webarazzi <?php print("Webarazzi"?> Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Birtekno'loji Sahibi
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1063
  • Beğeniler 31 / 186
  • Ticaret 5, (%100)
pritoryus öncelikle eline emeğine sağlık güzel script lakin bir sorum olacak piyasaya bu şekil scriptleri ücretsiz sunup belirli bir süre sonra script güncellendi pro sürüm için şu fiyatla alın vs gibi birşey olacakmı eğer olacaksa hiç kullanmayalım indirmeyelim dostum.
Themeforest bir tema alıyoruz adamlar 1 ay sonra verdikleri eklentileri üst proya geçelim diye yavaşlatıp kullanılmaz hale getiriyorlar sizdede böyle birşey olacak'mı ?

Türkiyenin Webmaster Topluluğu - Wmclubu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al