wmaraci reklam

200+ Hitli Legal Site Alınacak

6 Mesajlar 697 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AlperenAvsar AlperenAvsar Kaliteli İçerik Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 35 / 17
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Başlıktan da anlayacağınız üzere;
Legal, tamamen özgün içeriğe sahip, en az son 3 aydır ortalama 200'den fazla hiti olan bloglarınıza talibim. Site adresinizi ve son fiyatınızı hit raporu ile birlikte (analytics, metrica vb.) P.M. olarak atabilirsiniz.

Not : Site dili Türkçe ya da İngilizce olmalıdır.

wmaraci
reklam

tamer41 tamer41 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 49 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Satılık Blog sitesi

Günlük stabil 500-600 organik hit

Sitede 1500 makale var

Blogger tabanlı ve blogspot domainli.

SEO uyumlu harika bir teması var.

Sitenin sabit bir konusu yok. Günlük burç yorumları, yıldızname, bazı rüya tabirleri, hikayeler, sağlık,teknoloji, uzay vb konular içermektedir. Özellikle bir kaç makaleden çok trafik alıyor. Bu makaleler 1. sayfanın 1. satırında çıkıyor. Ekşi sözlüğü bile 3 sıra geride bırakan bir kaç makalem mevcut.

Şu anda bu siteyi alıp sahiplenecek kişi, google dostu bir siteyi alacak demektir. Yeni makaleler yazarken seo ile çok uğraşmanıza gerek kalmadan üst sıralara çıkabilirsiniz

Site, silmiş olduğum google hesabına ait olduğu için, google hesabımla birlikte makalelerdeki tüm resimler silindi. Fakat yavaş yavaş resimleri tekrar ekliyorum.
Farklı bir siteyle uğraştığım için pek üzerinde çalıştığım söylenemez.

Site önceki siteme ait makaleleri içermektedir. Bir zamanlar çöp olan bu sitenin hiti Yıllar sonra aniden yükselmeye başladı. Ben de uğraşamadığım için bu işlere ilgi duyan birine satmaya karar verdim. Bu site üzerinde gece gündüz çalıştım. Çok fazla emeğim var.

Son günlerde Google da sıralaması yükselmeye başladı. Her geçen gün artıyor. Dün 600 ziyaretçi gelmiş.

Siteye hiç bir şey yapmasanız bile bir kaç ay sonra günlük 1000-1500 ziyaretçi alacaktır. İçinde bir sürü makale var. Google siteyi taradıkça sıralaması yükseliyor. Nasıl oluyor bilmiyorum.

Ben bu siteden umudu kesmiştim ve yeni bir site açtım. Ama bir de baktım ki sitenin yıldızı parlamış. Ama geç parladı.

Siteyi aldıktan sonra kendiniz düzenlersiniz. Fiyatı da ona göre makul tutarım. Ayrıca online destek verebilirim.(haftada 1 saat)

site linki ve fiyat bilgileri için iletişime geçebilirsiniz. ( Not: google hesabımı sildiğim için analiz bilgilerini anlık veremiyorum. Bloggerın kendi analiz sayfasından kontrol ediyorum.

dreamback@hotmail.com
AlperenAvsar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 35 / 17
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam maalesef blogspot uzantılı sitelerle ilgilenmiyorum. com/net/org dışında site alma gibi bir fikrim yok şimdilik. Yine de teşekkürler size iyi satışlar dilerim.

tamer41 tamer41 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 49 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

AlperenAvsar adlı üyeden alıntı

Hocam maalesef blogspot uzantılı sitelerle ilgilenmiyorum. com/net/org dışında site alma gibi bir fikrim yok şimdilik. Yine de teşekkürler size iyi satışlar dilerim.

Sanırım biraz acemilik var. istediğin domaine yönlendirirsin.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 35 / 17
  • Ticaret 9, (%100)

tamer41 adlı üyeden alıntı

Sanırım biraz acemilik var. istediğin domaine yönlendirirsin.

2012'den beri sektörün içindeyim. Blogger konusunda da wordpress konusunda da üst düzey bir deneyime sahibim. Benim hazır ve rayına oturmuş bir site aramamın sebebi sadece içerik yönünden siteyi geliştirip büyütmek. Aksi takdirde kendim de sıfırdan piyasada bulabileceğim birçok blogdan daha kaliteli temelini de kendi atmış olacağım yeni bir site açabilirdim. Ne alakası var derseniz ben sizin sitenizi alıp domain yönlendirmesi yapınca her ne kadar 301 yönlendirmesi de yapsam site bir süre sıralamalarda afallayacaktır. Yani tekrar siteye düzen sağlamam için zaman harcamam gerekecek. Bunun aksini iddia edenler olsa da böyle bir risk var ortada bu riski almak yerine sıfırdan bir site üzerinde çalışmak bile benim için daha mantıklı. Ayrıca siteyi wordpress'e aktarsam bu sefer permalink değiştirmek istesem tüm indexler çöp olacak. Yani benim için oldukça sıkıntılı. Yine de mutlaka sitenizin alıcısı olacaktır. Tekrardan iyi satışlar dilerim.
tamer41

kişi bu mesajı beğendi.

dalidali dalidali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 25, (%100)
Hocam bu sitelerin ikisi de kriterine uygun, oturmuş yıllanmış siteler.
https://wmaraci.com/forum/web-site-alisverisi/1600-tl-harika-adsense-gelirli-site-son-gunler-623594.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al