wmaraci reklam
lidertakipci

Face Tarzı Mükemmel Editlenmiş Sosyal Paylaşım Sitesi (BÜYÜK İNDİRİM)

12 Mesajlar 1.659 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

emirxlo emirxlo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknolojisi ve Bili
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 5, (%80)
Site Adresi: Pm
İstenilen Fiyat: 200tl (İNDİRİLMİŞTİR)
Sitenin Aylık Getirisi: yeni olduğu için şuanlık yok lakin sponsor yazılımları ayarladım facebook tarzında sponsor reklam gösterimi admin cpden yapabilirsiniz.
Sitenin Kategorisi: Sosyal Ağ
Günlük Tekil Hit Sayısı: Hiç reklamsız 10-50
Site Analiz Bilgileri: http://i.hizliresim.com/o7oX4q.png
Satışa Hosting Dahilmi?: 1yıl sınırsız trafik mb disk hostu bizden fiyat değişmez
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru:yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: phpfoxun kendi verdiği lisanssız sürümdür.
Özel Notlar: öncelikle satma amacım proje değişikliği ve tamamen ihtiyaçtan bekletmek istiyordum projeyi ama satmak zorunda kalıyorum 1yıl sınırsız özellikli host bizden 1 yıldan sonra kendi hostunuza projeyi taşıyabilirsiniz yardımcıda olurum.
Tema ve çoğu editleme tarafımca yapıldı facebooka benzer ama özellikli ve şık birazda farklı tutma olasılığı yüksek toplu sohbeti dahi var alan kişiye mobil temada verilicektir kurulumunu dahi tarafımız yapıcaktır. Bakmadan geçmeyin. Sorularınızı yorum şeklinde cevaplarım hayırlı geceler.

wmaraci
reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
PM alabilirmiyim detayli

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

• Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 5, (%80)
Lokasyon123 gönderdim hocam

XII XII www.e-yabanci.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İşveren
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 15 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
pm lütfen

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 5, (%80)
XII pm gönderildi

MehmetTurgut MehmetTurgut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Design
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
PM Alabilir miyim ?

trabuya trabuya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Satınalma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 5 / 39
  • Ticaret 21, (%95)
İlk olarak site ismini pm olarak alabilirmiyim.

ikinci olarak sadece bir şey dikkatimi çekti.

Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: phpfoxun kendi verdiği lisanssız sürümdür.

demişsiniz. İlk defa duyuyorum. Varsada kendi derdime yanayım. Gittik 450tl bayıldık lisansa desene. Hemde blackfriday indiriminde aldık.
Ayrıca 2 tanede modül aldık 20 usd tanesi birde üstüne üstlük chat modülü aldık 150tl. Senden almak daha mantıklıymış.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Üyelik 21.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 15 / 12
  • Ticaret 5, (%80)
trabuya hocam sana bilgin varsa bu konularda 200 tlden bile veririm sıf başın yanmasın diye tasarımı gece gündüz editleyip bugları kapattım 1yılda limitsiz hostingin benden phpfox senden lisans isteyemez cünkü kendisi veriyor zaten siten resmileşirse kendin alırsın daha sağlıklı olur diyeceksin phpfox null sorun olmuyorken millet neden lisans alsın o konuda nullar hep virüslü oluyor ve şifreleri çektikleri için lisans alıyor herkes ben çoğu null ve link çıkışlarını sildim bazı linkleri kendi site urlsine bağladım anlıcağın reklamın iyi olursa ben sana sattıktan sonrada boş zamanımda destek çıkarım

Emreby Emreby Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 761
  • Beğeniler 148 / 150
  • Ticaret 33, (%94)
PM Alabilir miyim?

trabuya trabuya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Satınalma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 5 / 39
  • Ticaret 21, (%95)

emirxlo adlı üyeden alıntı

trabuya hocam sana bilgin varsa bu konularda 200 tlden bile veririm sıf başın yanmasın diye tasarımı gece gündüz editleyip bugları kapattım 1yılda limitsiz hostingin benden phpfox senden lisans isteyemez cünkü kendisi veriyor zaten siten resmileşirse kendin alırsın daha sağlıklı olur diyeceksin phpfox null sorun olmuyorken millet neden lisans alsın o konuda nullar hep virüslü oluyor ve şifreleri çektikleri için lisans alıyor herkes ben çoğu null ve link çıkışlarını sildim bazı linkleri kendi site urlsine bağladım anlıcağın reklamın iyi olursa ben sana sattıktan sonrada boş zamanımda destek çıkarım

eyw... bilgim var sağol. ama kendi ağzınla null olan bir site sattığını beyan ediyorsun. phpfox scriptini uygun hosting şartlarında kurulumu en fazla 5 dakika. onuda geçtim buradan kurulum konusunda yardım isteyen herkesin kurulumuna yardım edeceğim. tema konusunda orjinal temasınıda editlemesini yapacağım. ücretsiz olan modüllerin kurulumunuda yapacağım.ha bu arada domain için bu ücreti istediysen ona amennah veya hosting satmak için bu işi yapıyorsan onada amennah ( bu sitede sınırsız resellerin senelik 30-50tl arasında satıldığınıda gördüm) ama senin bilgin ne kadar bilmiyorum. kendi sunucumda scriptin kendi sitesine 4 farklı noktadan ping attığını biliyorsundur diye umuyorum. tabiki sen bu ping yollarınıda kapatmışsındır. hocam öyle büyük indirim filan konu başlığı yazıp milleti İSTEMİYEREK veya BİLMEYEREK kandırma.

Dip not: bu nasıl bir kelimedir ya.... (phpfox null sorun olmuyorken millet neden lisans alsın) Hani internet dünyasında bir laf vardır. Belli ki duymamışsın.
EMEĞE SAYGI

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al