wmaraci reklam

GreenCheap CMS - Açık Kaynak, Esnek ve Hızlı Yapı

36 Mesajlar 7.246 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Supercalifirigida Supercalifirigida WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 125 / 176
  • Ticaret 1, (%100)
Kendi blog'uma kuracağım. Teşekkürler emekleriniz için.
zegido

kişi bu mesajı beğendi.

Wordpress Kurulum & Destek Hizmetleri İçin PM.
wmaraci
reklam

greencheapnet greencheapnet GreenCheap CMS Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 31 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

mimarcan adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Yazılımcı olmasam da projeyi ve değerlendirmeleri inceledim.

Türk bir yazılımcıdan kendi ifadesiyle "devşirme" de olsa emek verilerek hazırlanmış bu çalışmayı tüm yazılımcı ve son kullanıcı olarak bizlerin öncelikli olarak sahiplenmesi, sonrasında desteklemesinin gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum.

Değerli kardeşimizi bu emek verilmiş çalışmasından dolayı taktir ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Zaten asıl beklediğim destek bu açıkcası hocam, çünkü son kullanıcı bir şekilde bu projeyi sahiplenirse, ister istemez geliştiricilerde buna destek vermek isteyecektir. Pagekit aslında bu yüzden kapandı, insanlar Wordpress'den vaz geçmediler ve YooTheme sahiplerinden Sascha ile görüşmemde artık bu projeye pek önem vermediklerini, zamanlarını yootheme pro paketine vereceklerini 2019 yılının başında söylediler. Bende bu lafdan sonra github.com/pastheme daki tüm repolarımı geliştirmeyi durdurdum.

Pagekit'den forklandığından bu bayana cms'de çok radikal değişiklikler yapıldı. Bunların hepsini dökümantasyonda uzun uzun yazacağım. Sezarın hakkı sezara, pagekit'den devşirdiğimi asla inkar edemem. Ancak tüm izinler yootheme'den alındı ve GreenCheap'in lisans konsepti halen Pagekit'e ait. Yani kurallara uygun bir şekilde devşirildi.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim, son kullanıcıdan böyle bir destek görmek beni çok mutlu etti.
mimarcan zegido

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 31 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

Supercalifirigida adlı üyeden alıntı

Kendi blog'uma kuracağım. Teşekkürler emekleriniz için.

Saffet adlı üyeden alıntı

Şirketimizin blog kısmında tercih edeceğiz.

Dokümantasyonun şuanda yetersiz olmasından dolayı, blogunuz için tüm çalışmalar (tema entegre, blog modülü için özel componentler) için size yardımcı olacağım. Desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim.

Şunu tekrar hatırlatmak istiyorum. Green Cheap'in kesinlikle eksikleri olacaktır. Ancak sakın endişelenmeyin ve vazgeçmeyin, bunlar bana yada geliştiren arkadaşlara bildirildiği takdirde hızlı bir şekilde aksiyon alıp, yeni güncellemeyi yayına verebilriz. Sistem zaten merkezi bir eklentide sizin web sitenizden gelen bir istekle versiyonunuzu kontrol ediyor buna göre yeni bir versiyon varsa size indirme talebinde bulunarak sisteminize güvenli bir şekilde yeni versiyonu yayınlıyor. Sistem sizden sadece GreenCheap'in sisteminizde çalışan versiyon numarasını alıyor, bunun haricinden sitenizden hiç bir şekilde bir veri çekmeye çalışmıyor hatta versiyon talebinde bulunan web sitesinin adını bile aslında GreenCheap bilmiyor ve bir yerde saklamaya çalışmıyor.

Desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim. :angel:
mimarcan Saffet zegido

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 31 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
2.0.8.5-alpha yayınlandı

Yapılan Değişiklikler: Changelog.md

GreenCheap'in varsayılan teması artık kullanıma hazır. Yeni versiyonu kurduğunuz sırada, varsayılan tema (theme-one) ve blog eklentisi yüklü bir şekilde gelecek.

Bunun yanı sıra, gerçek ve daha kapsamlı bir seo paketi hazırlanana kadar idaretenlik bir meta component yazıldı (Bloglar ve sayfalar için seo yapılabilmesi için).

Demo sayfa aktif edildi
https://demo.greencheap.net
zegido

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

r5ty7ujh r5ty7ujh WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilişim Teknolojileri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 21 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Favorilere eklendi ve beklemedeyiz , neresinden tutarsak nasıl yardımcı olursak bizim için iyidir. Wordpress alt yapısını uzun süredir kullanmaktayım yardımcı olmayı çok isterim.

Mesajımız bulunsun yeni açacağımız blog sitemizde kullanmak için sabırsızlanıyoruz.
greencheapnet zegido

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 31 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

r5ty7ujh adlı üyeden alıntı

Favorilere eklendi ve beklemedeyiz , neresinden tutarsak nasıl yardımcı olursak bizim için iyidir. Wordpress alt yapısını uzun süredir kullanmaktayım yardımcı olmayı çok isterim.

Mesajımız bulunsun yeni açacağımız blog sitemizde kullanmak için sabırsızlanıyoruz.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Sadece beta sürüme çıkabilmemiz için yoast seo gibi bir eklentiye ihtiyacımız var. Sitemapxml schemeorg yapısı gibi SEO tarafında çok aydınlatılmam gerekiyor. Bunun haricinde google analytic'i api ile projeye dahil edeceğim. Bunları bitirir bitirmez aslında proje beta olarak hazır. Bu yüzden akıla ihtiyacım var. Çok Teşekkür ederim.
zegido

kişi bu mesajı beğendi.

Exced Exced WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Okul Okuyorum
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 45 / 37
  • Ticaret 1, (%100)
ben çok beğendim hepinize başarılar dilerim
greencheapnet zegido

kişi bu mesajı beğendi.

eQuaL eQuaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 8 / 49
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba,

Enine/boyuna merak ettiğim bir süreç diyebilirim. Umarım, çabuk sıkılıp kenara doğru ittiğin bir çalışma olmaz. Aynı sistemi kullanan (wordpress) milyonlarca site var. Sistemin hızı, optimize çalışması ve seo değeri yüksek olursa bence insanlar talep gösterecektir. Umarım bir gün Ankara'da ofisinde kahve içerken bu günlere "-vay be! bir webmaster forumunda tanışmıştık. sistem nereden nereye geldi!" diye bakarız. Kodlama bilgim olmasa da sistemin düşünce kısmında destek olmak isterim.
zegido

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 31 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

eQuaL adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Enine/boyuna merak ettiğim bir süreç diyebilirim. Umarım, çabuk sıkılıp kenara doğru ittiğin bir çalışma olmaz. Aynı sistemi kullanan (wordpress) milyonlarca site var. Sistemin hızı, optimize çalışması ve seo değeri yüksek olursa bence insanlar talep gösterecektir. Umarım bir gün Ankara'da ofisinde kahve içerken bu günlere "-vay be! bir webmaster forumunda tanışmıştık. sistem nereden nereye geldi!" diye bakarız. Kodlama bilgim olmasa da sistemin düşünce kısmında destek olmak isterim.

Yorumunun için teşekkür ederim.

Başta belirttiğim gibi kendi projelerimde kullanmak için geliştirdiğim bir proje bu. Açıkcası insanlar destek vermesede ben destek vereceğim. Çünkü kendi projelerim bu paket alt yapısı ile gerçekleşecek. İnşallah birgün bu durumları ANKARA'da yaşayabiliriz.
eQuaL zegido

kişi bu mesajı beğendi.

kemalunlu70 kemalunlu70 kıyıdan kopa kopa derine indik Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 774
  • Beğeniler 294 / 295
  • Ticaret 3, (%100)
Takip etmek istiyorum konuyu sadeliği ile çok hoşuma gitti. Elinize sağlık.
zegido

kişi bu mesajı beğendi.

yalnız kalırım sanma, mutsuz olurum sanma
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al