wmaraci reklam

PhpKF sizce nasıl?

10 Mesajlar 2.043 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

OiS OiS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci / Programcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)
Merhaba arkadaşlar;

Bildiğiniz üzere %100 sıfırdan yapılmış olan Türk yapımı forum sistemi olan PhpKF sizce nasıl? Aranızda kullanan arkadaşlar varsa iyi bir açıklama istiyorum.

Forum kurmayı düşünüyorum alışılmışlıktan farklı olarak özellikle bir Türk sistemi olduğundan destek vermek istiyorum ama ilk olarak kullanıcılardan fikirlerini almak istedim.

Seo olanakları nasıl?
Eklenti ve Tema olanakları nasıl?
Arama Sonuçlarında Kalıcı Olma vb...

wmaraci
reklam

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)
Ben bir zamanlar kullanıyordum.Bence gayet güzel ve stabil bir forum scripti. Yanlış hatırlamıyorsam en son kullandığımda 1.70 sürümüydü.

Dediğiniz gibi TÜRK projelerine destek vermek gerekiyor ancak ne yazık ki milletimiz kendi halkını kendi yaptıklarını karalamak küçük görmekten başka birşey yapmıyor..Portalıda ayrıca güzel seo bakımından iyi bence link yapısı itibarı ile.Tema konusunda phpkf.com daki temalar var kendinizde uyarlayabilirsiniz fazla zor değil diye biliyorum.Eklenti vs konusuda o kadar sıkıntılı değil bence bayağı eklenti var ve işe yarar şeyler.

Emin olun ilk çıktığı yıllarda insanlar mybb smf gibi bedava scriptler yerine phpkf ye destek verip kursalardı şuanda işler daha farklı olurdu bence.Ne olursa olsun elin yabancısı kendi ülkesine destek için sevmese bile yardım ediyor ama bizdeki bu yabancının ki daha iyi TÜRK yapımı işe yaramaz mantığı herşeyi öldürüyor.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer bir forum sistemi kuracak olsam gözüm kapalı kurardim isim olmadığı halde uzun zamandır takip ediyorum genelde Biz Türk webmasterlarda olmayan kararlılık bu arkadaşlarda var ve bir forum sisteminde olması gereken mesela üye olmayanlara link gizleme gibi en temel eklentiker ve fazlası var destek olmak lazım
JpnTr26

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)

JpnTr26 adlı üyeden alıntı

Ben bir zamanlar kullanıyordum.Bence gayet güzel ve stabil bir forum scripti. Yanlış hatırlamıyorsam en son kullandığımda 1.70 sürümüydü.

Dediğiniz gibi TÜRK projelerine destek vermek gerekiyor ancak ne yazık ki milletimiz kendi halkını kendi yaptıklarını karalamak küçük görmekten başka birşey yapmıyor..Portalıda ayrıca güzel seo bakımından iyi bence link yapısı itibarı ile.Tema konusunda phpkf.com daki temalar var kendinizde uyarlayabilirsiniz fazla zor değil diye biliyorum.Eklenti vs konusuda o kadar sıkıntılı değil bence bayağı eklenti var ve işe yarar şeyler.

Emin olun ilk çıktığı yıllarda insanlar mybb smf gibi bedava scriptler yerine phpkf ye destek verip kursalardı şuanda işler daha farklı olurdu bence.Ne olursa olsun elin yabancısı kendi ülkesine destek için sevmese bile yardım ediyor ama bizdeki bu yabancının ki daha iyi TÜRK yapımı işe yaramaz mantığı herşeyi öldürüyor.

Aynen katılıyorum. Zaten ilk başta hiçbir ürün kusursuz olamaz. Google,Facebook gibi sitelerde çok kötü ve açıkları vardı ama destekler artarak büyüdükçe onlar büyüdü ve bugünkü hallerine geldiler. Bizde kendi ürünlerimizi desteklemeliyiz. Şuan sitelerimde adsense olduğu halde ara.com.tr reklamlarını kullanırım tek amaç küçükte olsa desteğimi vermek.

bitirimci adlı üyeden alıntı

Eğer bir forum sistemi kuracak olsam gözüm kapalı kurardim isim olmadığı halde uzun zamandır takip ediyorum genelde Biz Türk webmasterlarda olmayan kararlılık bu arkadaşlarda var ve bir forum sisteminde olması gereken mesela üye olmayanlara link gizleme gibi en temel eklentiker ve fazlası var destek olmak lazım

Katılıyorum önemli olan eklentiler ilk başta yapılmış.
JpnTr26

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)

OİS adlı üyeden alıntı

Aynen katılıyorum. Zaten ilk başta hiçbir ürün kusursuz olamaz. Google,Facebook gibi sitelerde çok kötü ve açıkları vardı ama destekler artarak büyüdükçe onlar büyüdü ve bugünkü hallerine geldiler. Bizde kendi ürünlerimizi desteklemeliyiz. Şuan sitelerimde adsense olduğu halde ara.com.tr reklamlarını kullanırım tek amaç küçükte olsa desteğimi vermek.

Katılıyorum önemli olan eklentiler ilk başta yapılmış.

Düşünsenize 4 seneden beri bolca destek verilmiş olsaydı ve çoğu sitede kullanılıyor olsaydı şuanda 2.0 sürümü değil belkide 3.0 sürümü çıkacaktı scriptin.Belki bu scripti yazan kişi ve geliştiren kişiler illa tutsun diye yapmadı ancak insan takdir edildikçe ve yaptığı kullanıldıkça daha çok azmeder daha iyi şeyler ortaya çıkarmak ister bu bir gerçek.Mesela Wmaracı eğer bu kadar destek görmeseydi bu kadar üyeye sahip olup ilerlemeseydi bence gerek tasarım olsun gerek işlevsellik olsun bu kadar ilerlemezdi

Siyah Siyah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 14 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Bence çok iyi iş çıkarmışlar uzun zamandır takip ediyorum.Kullanım kolaylığı sadeliği çok iyi ihtiyacınız olan eklentiler mevcut zaten fazlası da zarar.Tema olarakta bikaçtane güzel temaları var yeni çıkacak sürümün 2 adet güzel teması var ne zaman yayınlanır bilmiyorum ama gittikce gelişiyor diyebilirim..Bu aralar yeni CMS sistemi yazıyolar biraz meşguller sanırım.

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Scripti ben de kurup kullandım. Gayet güzel umarım sevilir.

• Üyelik 13.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 92 / 79
  • Ticaret 25, (%96)

agg1401 adlı üyeden alıntı

Scripti ben de kurup kullandım. Gayet güzel umarım sevilir.

Hoşunuza gitmeyen yönleri var mı?

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Var, scriptin tema sayısı çok az.

Otomodo Otomodo Bursablog.Net Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 34 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
güzel bir forum sistemi bence gözün kapalı kurabilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al