wmaraci reklam

12.11.2018 Google hız testi güncellemesi

15 Mesajlar 1.842 Okunma
wmaraci reklam

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)
Ben de diyorum,bu özgün yazılarım diyorum,neden index aldıktan 10 dk sonra sıralamadan kayboluyor diyorum. Amma abarttın ya google. Güzelim temamı bırakıp sadece hız odaklı tema aradım uzun süre. Güya siteye içerik girecektim.

3 Saatlik uğraşlarım sonucunda varabildiğim en üst nokta şu;

Yakışıklı temam gitti. İnşallah yakışıklı ziyaretçilerim olur.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Evet Google Cloud üzerinde barınan sitenin açılış hızına laf ediyor. Bu sistem daha stabil değil diyebiliriz. Bir kaç güncelleme daha görür.

Ayrıca mobile öncelik veriyor tamam anladık ama Türkiyede işler hiç öyle gitmiyor iki gramlık dandik internet ile kime neye hızlı siteyi ulaştırıcaksın ki siteyi hiç optimize etmesen bile kullanıcı anlamıyor ki zaten internet deneyimi yerlerde.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Böyle bir güncelleme bekliyordum nihayet geldi. Güncelleme öncesinde bir araç bu kadar kötü olabilir diyordum. Şu an gayet işlevsel ve mantıklı olmuş. Daha da geliştirilecektir.

Hatta dün forum üzerinden '' Google'ın ufak bir javascript yüzünden siteme 40/100 gibi komik bir puan verdiğini '' anlatmıştım. Hatta bu javascript kodu sitemi yavaşlatmanın aksine hızlı olmasının en önemli faktörlerinden birisiydi. Güncellemeden sonra sitemin puanı hem mobil hem de masaüstünde 100/100 olarak görünüyor. Sevindirici.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

sworks adlı üyeden alıntı

Böyle bir güncelleme bekliyordum nihayet geldi. Güncelleme öncesinde bir araç bu kadar kötü olabilir diyordum. Şu an gayet işlevsel ve mantıklı olmuş. Daha da geliştirilecektir.

Hatta dün forum üzerinden '' Google'ın ufak bir javascript yüzünden siteme 40/100 gibi komik bir puan verdiğini '' anlatmıştım. Hatta bu javascript kodu sitemi yavaşlatmanın aksine hızlı olmasının en önemli faktörlerinden birisiydi. Güncellemeden sonra sitemin puanı hem mobil hem de masaüstünde 100/100 olarak görünüyor. Sevindirici.

merhaba hocam kodu buradan veya ozel msj olarak atabılırmısınız?
bırde nereye konumlandırıyorsunuz head den oncemı eklıyorsunuz ... vs

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
flashoyun Merhaba, Cloudflare Rocket Loader 'ı denemiştim. Bahsettiğim oydu. Siteden siteye boyutu ve konumu değişebiliyor. Genellikle header'da bulunuyor. Sitede inline olanlar dahil tüm javascriptlerin en son yüklenmesini sağlıyor (Resimlerden bile sonra).

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al