lostyazilim

2 Yıl Boyunca Bir Siteye Emek ve Para Yatırmak

17 Mesajlar 2.295 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2229
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Severek yapıyorsanız işinizden vazgeçmeyin. Er ya da geç umduğunuzu alırsınız diye düşünüyorum.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org
wmaraci
reklam

BlackStone BlackStone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)
Neden adsense'i reklama boğmak olarak düşünüyorsunuz ki? Adsense'in birçok farklı banner çözümü olmakla birlikte, banner sayısını da isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Bence sayfayı satmadan önce Adsense'i bir deneyin. Ayrıca şöyle bir durumda var. O ulaşmak istediğiniz birçok firmaya sizden daha profesyonel olarak bu işi yapan reklam ve danışmanlık firmaları hizmet veriyor. Bu danışmanlık firmaları da Google aracılığı ile reklamları yayınlıyorlar. Yani Adsense sadece 15-20 yaşında webmaster'ların uğrak yeri değildir. Bu gözle bakarsanız profesyonel düşünmemiş olursunuz. Hatta şöyle bir şey bile yapılabilir. Madem reklama boğmak istemiyorsunuz siteyi o zaman örneğin bir sayfadaki reklam alanını 3 ile sınırlandırdığınızı düşünürsek, bunun ikisini Adsense'e diğer bir tanesini de sponsorluk için ayırabilirsiniz. Başta alana reklam vermek için tıklayın tarzında bir banner ile dolu dolu hazırladığınız sponsorluk sayfanıza yönlendirir ve müşterinin sizi bulmasını da sağlayabilirsiniz. Kolay gelsin...

plustre plustre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 12 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
Öncelikle güzel ve kafa açıcı yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.

Ne beklediğimi soranlar olmuş. Bu noktadan sonra artık imaj ile işim yok. Bu işten maksimum para kazanmak istiyorum. Şuan bu işe baktığım nokta şu; her gün ortalama 15 bin kadın kullanıcıya ulaşıyorum. Bu kitleyi nasıl paraya çevirebilirim?

Bunun için çeşitli denemeler yaptım. Ortaklık programlarını denedim olmadı. Kendi ürünümün reklamını koyup satmayı denedim olmadı. Örnek olarak şuan web notification'dan "3 kazak 15 TL kampanya" reklamını 45 bin kişiye yollayabiliyorum. Hem de istediğim url'ye. Acaba bunun reklamını/ticaretini mı yapmalıyım?

Bu tarz fikirlere açığım, tekrar teşekkür ederim. :)

GoMaster GoMaster Zaman daralıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Marketing
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 172 / 93
  • Ticaret 5, (%100)
Güzel bir başarı yakalamışsınız genede. Ama önemli olan pazarlama stratejisidir. Mail gönderirken ilettiğiniz anlaşma paragrafını okumak ve yardımcı olmak isterim.
plustre

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

soulsmasher soulsmasher no pain, no gain Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mobile Developer
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

bende uzun süredir kadın içerikli blog yönetiyorum, iki yıl uzun bir süreç evet bir başarı elde edilmiş. Buna devam etmenizi öneriyorum, konsepti biraz daha değiştirerek markaları çekecek tarzda girişimler yapmanız gerek. Örneğin video içerikler hazırlayarak farklı bir pazar açabilirsiniz kendinize, günlük 15k kullanıcınız var ise mevcut okunan içeriklerinizden başlayabilirsiniz bu değişime.

Ürün satışı konusuna değinecek olursam, sitenizin kategorisi ile alakalı bir durum bu, mesela ben ürün satmamış olmama rağmen hergün onlarca ürün maili geliyor. Ama ürünlerle ilgili içeriklerden dolayı oluşuyor bu durum, sadece cilt bakımı ile ilgili bir siteyse ürün satmak pek mantıklı değil.

15K azımsanacak bir hit değil ama inanın bana biraz daha üzerine düştüğünüzde firmalarının reklam departmanlarından mailler alıyor olabilirsiniz. Sadece hedefleme konusunda iyi planlama yapmak lazım, doğru hedef seçildiğinde tek sayfa için bile reklam teklifi alabilirsiniz.

Kendim bu şekilde çalışıyorum ve dönüşü güzel oluyor, adsenseyi de asla ihmal etmemeniz gerekir.
plustre

kişi bu mesajı beğendi.

plustre plustre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 12 / 5
  • Ticaret 3, (%100)

GoMaster adlı üyeden alıntı

Güzel bir başarı yakalamışsınız genede. Ama önemli olan pazarlama stratejisidir. Mail gönderirken ilettiğiniz anlaşma paragrafını okumak ve yardımcı olmak isterim.

Teşekkür ederim. Bilgisayara geçtiğimde iletmeye çalışacağım.

@soulsmasher Söyledikleriniz bir kulağımın arkasında :) Teşekkürler.
GoMaster

kişi bu mesajı beğendi.

samdilli samdilli WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam Ve Pazarlama
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 1240
  • Beğeniler 439 / 366
  • Ticaret 36, (%100)
Merhaba, kadın sektöründe 30k hitli sitem var. Bende gönderdiğim tekliflere dönüş alamadım. Bu işten markalar üzerinden para kaznamak istiyorsanız 100+k hitiniz olması gerekiyor.
Birde site adresini öğrenebilir miyim?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al