wmaraci reklam
lidertakipci

Adam Beni Dolandırdın Dedi!

12 Mesajlar 1.160 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ba3ran ba3ran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 67
  • Ticaret 7, (%100)
Selamlar pazartesi gunu anahatar teslim eddilcek bir web site aldım sitede her şey tamam fakat koydugumuz resımlerınn kapak fotosu gozukmuyo ve mobıl de kategorıu kısımında sadece sayfalara ekledıgımız seyler gozukuuyor bu da tema ıle alakalı bır durum sanırım tema sahıbıne maıl attım o da 2 guundur donmedı adam eger pazartesı teslım etmessen senı savcılıga sıkayet edecegım bunun adı dolandırmaktır.(Not 160 Tl anlaştık adam 100 iş ortası verdi)60ı ssonra verecek iş bittiğinde. saygılar yorumlarınızı beklıyorum kım haklı vesaire falan tarzında

wmaraci
reklam

inan02 inan02 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 64 / 258
  • Ticaret 11, (%100)
ba3ran
Öncelikle kendi görüşümü yazmak istiyorum.
Suçlu sizsiniz 160 tlye websitesi mi olur? Bu kadar ucuza yaparsanız hem bu kadar iş yapan insanın piyasasını düşürürsünüz hem kötü bir iş çıkarırsınız.

Sorunuza cevap vermek gerekirse bu teknik bir sorundur. Bunu en kısa sürede sizin düzeltmeniz gerek. Düzeltmezseniz işinizi tam yapmış olmazsınız. Ama **************lık sayılmaz. Siz söz verdiğiniz gibi bütün eksiklerini tamamlamakla yükümlüsünüz.
programbanks

kişi bu mesajı beğendi.

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
kardeşim 160 lira nedir yapmayın gözünüzü seviyim.
piyasayı darma duman etmeyin.

mkarson mkarson Web Dev. - Sec. Expert Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer - Security Exp.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 0 / 88
  • Ticaret 11, (%100)
Ne şekilde anlaştığınıza bağlı eğer teslimat günü pazartesi ise ve teslim edemiyorsanız suçlusunuz. Karşı taraf bunu anlayışla karşılamazsa bir yaptırım talebinde bulunabilir. Taahhüt edilenden farklı birşey teslim ediyorsanız karşı tarafı kandırmış olursunuz bu da **************lık olur.

İşin diğer bir boyutuna gelecek olursak;
Herşeyi geçtim zaten piyasayı ederinin çok altına düşürerek fazlasıyla hata yapıyorsunuz. Eğer alırsanız benden size dost tavsiyesi eğer gerçekten yetkin değilseniz bir işe girmeyin hele de ederinin kat kat altında komik fiyatlar söyleyerek. Böylece hem işini hakkıyla yapan kişilerin önüne geçmemiş olursunuz hemde piyasayı öldürmemiş olursunuz.

Diğer türlü etrafta 100 tl 'ye web sitesi yazdırmak isteyen vatandaşlar doluyor. Yanlış anlamayın siz hakkıyla yapmıyorsunuz demiyorum benimki yaşanılan sorundan ötürü genel bir serzeniş.

wmaraci
wmaraci

ba3ran ba3ran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 67
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam Piyasayi darma duman etmek istemiyom ama oylede musteri bulamiyorum aciklama icin sagolun

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaş piyasayı darmaduman etmiyor. 160TL'lik site yapıyor sıfırdan kodlama yaptığını sanmıyorum o yüzden herkes bilgisinin karşılığını alır diye düşünüyorum. Konuya gelirsek arkadaş tüm sorunları düzeltip paranı istemelisin.

Elysional Elysional WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 8, (%100)
160 TL nedir hocam etmeyin eylemeyin. Bu fiyatlandırma ile para kazanamazsınız üstüne sektör çöpe gider. Ayrıca savcılığa falan da veremez dava masrafı işin fiyatından yüksek olur yahu.

netman netman netman Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 10, (%90)

mkarson adlı üyeden alıntı

Ne şekilde anlaştığınıza bağlı eğer teslimat günü pazartesi ise ve teslim edemiyorsanız suçlusunuz. Karşı taraf bunu anlayışla karşılamazsa bir yaptırım talebinde bulunabilir. Taahhüt edilenden farklı birşey teslim ediyorsanız karşı tarafı kandırmış olursunuz bu da **************lık olur.

İşin diğer bir boyutuna gelecek olursak;
Herşeyi geçtim zaten piyasayı ederinin çok altına düşürerek fazlasıyla hata yapıyorsunuz. Eğer alırsanız benden size dost tavsiyesi eğer gerçekten yetkin değilseniz bir işe girmeyin hele de ederinin kat kat altında komik fiyatlar söyleyerek. Böylece hem işini hakkıyla yapan kişilerin önüne geçmemiş olursunuz hemde piyasayı öldürmemiş olursunuz.

Diğer türlü etrafta 100 tl 'ye web sitesi yazdırmak isteyen vatandaşlar doluyor. Yanlış anlamayın siz hakkıyla yapmıyorsunuz demiyorum benimki yaşanılan sorundan ötürü genel bir serzeniş.

Katılıyorum arkadaşa, düşüncelerime tercüman olmuş vallahi :) Daha önce 300 TL'ye site yaptırmak istedi bir firma. 2000 TL fiyat verdim. Yok olmaz dedi, başka birini buldu ne kadar verdi bilmiyorum yaptırdı siteyi. Fakat şuan ben siteyi tekrar baştan yapıyorum, ee ucuz etin yahnisi yavan olur derler. 2000 TL'ye anlaştık şuan sitesini yapıyorum :)

// Acta est fabula

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Oluşan hataları bulup düzeltmeni gerek hocam.Siz anlaşmayı eksiksiz site olarak yaptıysanız bu şekilde teslim etmeniz gerekir

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)

inan02 adlı üyeden alıntı

ba3ran
Öncelikle kendi görüşümü yazmak istiyorum.
Suçlu sizsiniz 160 tlye websitesi mi olur? Bu kadar ucuza yaparsanız hem bu kadar iş yapan insanın piyasasını düşürürsünüz hem kötü bir iş çıkarırsınız.

Sorunuza cevap vermek gerekirse bu teknik bir sorundur. Bunu en kısa sürede sizin düzeltmeniz gerek. Düzeltmezseniz işinizi tam yapmış olmazsınız. Ama **************lık sayılmaz. Siz söz verdiğiniz gibi bütün eksiklerini tamamlamakla yükümlüsünüz.

Bu işler için bir limit belirlenmiyor ki hiçbir yerde! Suçlu onlar değil aslında. Website 150 TL'ye kurulur, makale 90 kuruşa yazılır, logo 5 TL'ye yapılırsa bu işlerden ekmek yiyen birçok profesyonel işsiz kalır. Öyle de oldu zaten.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al