wmaraci reklam
lidertakipci

Advoly bence...

8 Mesajlar 1.027 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
Başlangıçta google ile birlikte çalıştığına inandığım fakat son zamanlardaki tutarsızlığından (nedensiz hesap kapatma, panele ulaşılamıyor olması vs.. gibi) dolayı bu adamlardan kıllanmaya başladım hatta çok pis kıllandım :)
Bence yaptıkları olay şu bir şekilde google tarafından onaylı olan sistemlerindeki reklamlarını kendi uyguladıkları reklam kodlarına karıştırarak uygun gördükleri sitelere yani bizlere dağıtıyorlar onlar google den kazanırken bize de pay veriyorlar işte..
tabi artık patladıklarını düşünüyorum sizin fikirleriniz nedir bilemem :D

Google API servislerindeki yaşanılan sıkıntıdan dolayı raporlama yapılamamaktadır. Bu teknik sıkıntı raporlama ile ilgilidir, gelirlerinizi etkilemez.

Problemin çözümü için Google ile iletişime geçilmiştir ve Google'ın bu problemi çözmesi beklenmektedir. Çözümün ne zaman olacağına dair Google'dan net tarih alınamamaktadır.

iftar öncesi çok aç olmam sebebiyle beyin yakan bir şey ortaya atarak vakit geçiriyorum arkadaşlar :))
ogzhnbaygul

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
ben bu ay ödememi aldım

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşım yanlış düşünüyorsun. AD firmalarının hepsi google'ye bağlıdır ve sadece aracıdır. Fakat kendi oluşturdukları yayıncı ağı vardır. Banlanan kişile google tarafından banlandı. Temiz kazanç sağlayan kimseye bir şey olmadı.

Tabi ki en iyisi adsense ve ben adsense alternatifini kullanmıyor. Advoly politikası biraz daha fazla kazandırmak. Bunu bilen kötü niyetli insanlar advoly'i kandırabilirim düşüncesi ile işe girişiyorlar. Ayrıca ödeme yapılmadan önce banlanması Adsense politikasıdır. Yani bu yayıncıya verilebilecek en büyük cezadır. Ödeme alacam ve başardım, kandırdım! sanarsın fakat son gün ban yersin. Yayınlarından yararlanır seni bir köşeye atarlar ve yapmalılarda.

Advoly duyurusunda zaten her şey açıklığa kavuştu tekrar dillendirmeye gerek yok. Bizim zeki yayıncı topluluğumuz Adsense alternatiflerini kandırma işinden vazgeçerlerse bu tarz durumlar hiç yaşanmaz zaten. Haa ama yayıncıya sorsan tabi ki yayıncı haklıdır. Fakat bu tip kandırma olaylarında en büyük darbeyi Advoly gibi firmalar ve bizim gibi temiz iş yapan kişiler darbe yiyor. İnan forumda Advoly paramın üstüne yattı diyen insanlar ne kadar zarar verirsem o kadar iyi düşüncesi ile hareket ediyorlar. Bence bu saçmalıklara son vermek için sadece para ödemesi yapmamak değil daha farklı ceza sistemleri yapılmalı.

-

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
furkan2499 hocam 4 gün dür bu muhabbet yazıyor ve dikkat ederseniz ne zaman düzeleceği belli değil belki yarın belki kırmızı kar yağınca gibisinden bişey işte.. google ile iş birliği yapan bir firmanın açıklaması böyle mi olur

Google API servislerindeki yaşanılan sıkıntıdan dolayı raporlama yapılamamaktadır. Bu teknik sıkıntı raporlama ile ilgilidir, gelirlerinizi etkilemez.

Problemin çözümü için Google ile iletişime geçilmiştir ve Google'ın bu problemi çözmesi beklenmektedir. Çözümün ne zaman olacağına dair Google'dan net tarih alınamamaktadır.

wmaraci
wmaraci

Advoly Advoly Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Bu durum panelimizde belirttiğimiz üzere Google servislerinin çalışmayı durdurması ile alakalı ve malesef Google ile iletişime geçerek çözülmesini talep etmekten başka yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor. Bugüne kadar da birkaç kez iletişime geçtik ancak henüz çözüme dair net bir tarih verilmedi. İletişimimiz ve sorunun çözülmesi yönündeki girişimlerimiz devam etmektedir.

Bu gecikmelerden ötürü özür dileriz.

Teşekkürler.
Weyso Sardox

kişi bu mesajı beğendi.

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

furkan2499 adlı üyeden alıntı

Arkadaşım yanlış düşünüyorsun. AD firmalarının hepsi google'ye bağlıdır ve sadece aracıdır. Fakat kendi oluşturdukları yayıncı ağı vardır. Banlanan kişile google tarafından banlandı. Temiz kazanç sağlayan kimseye bir şey olmadı.

Tabi ki en iyisi adsense ve ben adsense alternatifini kullanmıyor. Advoly politikası biraz daha fazla kazandırmak. Bunu bilen kötü niyetli insanlar advoly'i kandırabilirim düşüncesi ile işe girişiyorlar. Ayrıca ödeme yapılmadan önce banlanması Adsense politikasıdır. Yani bu yayıncıya verilebilecek en büyük cezadır. Ödeme alacam ve başardım, kandırdım! sanarsın fakat son gün ban yersin. Yayınlarından yararlanır seni bir köşeye atarlar ve yapmalılarda.

Advoly duyurusunda zaten her şey açıklığa kavuştu tekrar dillendirmeye gerek yok. Bizim zeki yayıncı topluluğumuz Adsense alternatiflerini kandırma işinden vazgeçerlerse bu tarz durumlar hiç yaşanmaz zaten. Haa ama yayıncıya sorsan tabi ki yayıncı haklıdır. Fakat bu tip kandırma olaylarında en büyük darbeyi Advoly gibi firmalar ve bizim gibi temiz iş yapan kişiler darbe yiyor. İnan forumda Advoly paramın üstüne yattı diyen insanlar ne kadar zarar verirsem o kadar iyi düşüncesi ile hareket ediyorlar. Bence bu saçmalıklara son vermek için sadece para ödemesi yapmamak değil daha farklı ceza sistemleri yapılmalı.

Hocam diger Adx firmalarindaki hesaplarim duruyor ve aynisitede ayni reklamlar donuyor googlle tarafindan BANLANMADIK daha fogrusu bannlanmadim temmuza kadar da hala bunun arkasindayim ve neticeyi bekliyorum.
Advolyi yada baska bi firmayi kandirmak soz konusu bile degil aonucta bi kac odeme aliyorsun ve aonra borden kesiliyor neden daha once degil de simdi yine temmuzun son haftasini bekliyorum

Son paragrafindan sonro Umuyorum ki bu ay 3bin lira kazanirsin ve son odeme alacagin gun bannlanirsin ozaman anlarsin ac tokun halinden anlamaz dostum yine belirtiyorum her seyi temmuzun son haftasini bekliyorum

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Ödeme kanıtı https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/advoly-haziran-ayi-odemem-hesaba-yatmis-357138.html

firma dalevereci olsa ödemede sayımda yapmaz

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

Biz odeme almadik demiyoruz ki biz bu odemeyi alamadik diyoruz

Ek Olarak: Bu forum da ve bir cok forumdada bir cok sitedede ilk odeme kaniti atan benim odeme yapmiyor demedik b uayki odemeyi yapmadi bekleyip gorecez sonucu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al