wmaraci reklam

Alexa'ya Tokat Gibi Cevap

31 Mesajlar 4.704 Okunma
smmexpress

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

WMDostum adlı üyeden alıntı

anonymated kardeşim benim amacım böyle insanlar böyle mesajlar atmamalı hemen bir insanı kötü oalrka eleştirmemeli sen hocamıza hemen BİR BAŞLIK ANCAK BU KADAR AHLAKSIZ OLABİLİRDİ! demişsin. Bunun üstüne daha fazla mesaj atmam.Ben böyle bir tepkinin yazılmaması gerketiğini düşünüyorum. İyi Forumlar...

Not:
Alexa değerini sadece yorum atarak da düşürebilirsiniz.

Kardeşim çok afedersin nerenle okuyorsun sen yazıları. Tekrar afedersin nerenle?

AHLAKSIZ YAZMADIM "ALÂKASIZ" YAZDIM. Okumayı bilmeyen insanlara cevap yetiştiriyorum şu halime bak.

wmaraci
reklam

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
ya ben algılayamadım mesajınızı kusura bakmayın hatta özür dilerim ya... alakasız baslık oldugunu düşünmüyorum alexa 14 günde bukadar düşerle alexaya tokat gibi cevap demek arasında cok fark görmedim yani çünki site 14 günlük ondan dolayı o baslıgı uygun gördüm
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

KadirHameş adlı üyeden alıntı

ya ben algılayamadım mesajınızı kusura bakmayın hatta özür dilerim ya... alakasız baslık oldugunu düşünmüyorum alexa 14 günde bukadar düşerle alexaya tokat gibi cevap demek arasında cok fark görmedim yani çümki site 14 günlük ondan dolayı o baslıgı uygun gördüm

Hocam Estağfurullah..

Bakın hayatım boyunca 1 kişiye bile durduk yere hakaret etmedim, etmem de. Ama iftiraya maruz kaldığımda inanılmaz öfkeleniyorum.

Alexa için belki işinize yarar;

http://webnoloji.net/webmaster/alexa-degerini-dusurmek-icin-10-yontem/

Başarılar dilerim.
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
teşekkürler valla sizin yazınızı okumadım bie desem yeridir diger arkadasınki okuyup direk cevap vermiştim benim mesajlarımı veya konularıma bakacak olurusanız ben kırmaktan incitmekten ve sevyesiz ve saygısız cevaplardan konulardan hep kacarım yaptıgım şeyi boş birseymiş gibi veya bunu herkes yapıyormus gibi gözterildiginde deger görmediginde kızıyorum emek herzaman iyi cevaplara süslenir
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu
wmaraci
wmaraci

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Arkadaşlar bazı yanlış anlaşılmalarla gerginliği arttırmayalım.

Alexa konusuna gelince, siteyle ilgilenmediğiniz sürece bir yere kadar... Bir yerden sonra çakılmanız kesindir. Ayrıca alexa öyle bişeydir ki bi tokadını yerseniz toparlanmanız zor olur. Yani eski değerleri dönerken daha çok süre geçer...
KadirHames

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
haklısınız hocam nediyeyim kavgada dayak yemekde vardır dayak atmakta:) neyse ki bu kez ilk tokatı atan benim sanmam gerileyecegini cünki oraya yatırım yapıyorum 64 kitap yayınladım 150 cevapla percinlendi ve cevaplar zaten organik ve sitenin reklamı en büyük rakibimde ve diger rakibimdede back linkim var bu site hızlı oldugu kadar düşecek sadece hızı geriletebilir birde benim tüm sitelerim zaten alexada ve googlede iyi yerlerde bunu kısa sürede yapıp ve 14 gün gibi kısa bir sürede anahtar kelimeyle 11.sıraya girmek googlede bence iyinin çok üstü saygılarımla
WMDostum

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Alexa değerini yeni site için düşürmek değil orada sabit tutmak biraz problem. Yeni siteler genelde ziyaretçi aldıkça 8-10k lara hiç bir şey yapmadan çıkabilmekte fakat bir süre sonra hızla geri düşebilmekte. Ayrıca bunlar çok da övünülecek şeyler değil. Sitenize girdim ve çıktım biraz daha tasarıma önem verilebilir hocam. :) Bu arada beni tutabildiğiniz zaman başarılısınız demektir.

Not: Beni derken aktif internet kullanıcısını.

Başarılar dilerim. Kolay gelsin...

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Ne tür çalışmalar yaptınız bilmiyorum ama doğal yükselme değilse tekrardan yükseleceğini düşünüyorum. Diğer yandan alexam çok düşük diyen siteleri de çok görüyoruz. Sayfalarında son üç konularında bir tane yorum yok. Kimse gelip okumadıktan sonra bir yorum yazmadıktan sonra varsın ilk sırada olsun alexa ne b.ka yaradı.?

fatihhuner fatihhuner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 47 / 78
  • Ticaret 0, (%0)
Alexa webmasterların değer verdiği en değersiz şeydir.Ne gerek var alexaya ben kazandıgım hite ve paraya bakarım.Bu site aylık 2-3 k kazandırmıyorsa o zaman alexa foss demektir kardeşim.

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Alexa; yıllardan beri var olan ama halen ne işe yaradığı bilinmeyen bir site. Kapısı açık bir odanın içinden elmayı almak gibi. Kapı anahtarı var, içerideki hedef var ama hedefin bir katkısı ve faydası yok. Başarı bunun neresinde?

Bir ara merak salıp, düşürmeye çalıştım bir faydasını görmedim. Alexa'm çok düşük, kazancım hitim arttı diyen duymadım. Tek amacı site satışlarında bak Alexa'm düşük, iyi bir site satıyorum diyen göz boyayan sayılardır.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al