wmaraci reklam

Almanca İngilizce Siteler ile 1 Günde 100-200 tl Kazandıran Sitelerin Yöntemini ÜCRETSİZ açıklıyorum

199 Mesajlar 41.183 Okunma
smmexpress

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Elimde kullanılmamış template var. 2-3 gün içinde deneyip sonuçlarını yazacağım.

wmaraci
reklam

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Kullananların adsenselerine yazık olacak. :)

tolgademo tolgademo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okul
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 221 / 57
  • Ticaret 17, (%94)
bu konu zaten diger forumlardada paylasildi biliyorum web adsense olmasi sart spam yapicaksiniz bine bi kardasin verdigi dosyalarin içinde adsense up kodunu degiştirin yoksa kardesin reklamlari sizin actınız blogerin içinde cikar iyi calişmalar.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
VALLAHA CALISIYOR *_*

Herkesin onunda soyluyorum inanmiyordum ama %1000000 calisiyor ...

ADSENSE BANLANIYOR soyleyen arkadaslara kapak olsun diye fotograf cektim

KENDI DB Lerimi ekledim siteye VALLA hic ama hic umudum yoktu hic ilgilenmiyordum bile siteyle bugun girdim hitler felan baya guzeldi sonra kenarda "Blogunuzdan para kazanin" diye yazi gordum tikladim adsense butonu aktifdi halbuki yepyeni gmail hesabi acmistim bu konuyu paylastigim gun ve NORMALDE GUNLERINI HARCAYIP SITESIYLE ILGILENEN kisiler 6 ayda Adsense butonunu aktif gorurken ben 1 haftada aldim. Zaten adsensem var fakat bu ikinci bir sans bile sevindirdi beni. Oylesine saklayacagim belki birgun lazim olur.

Kanitlar :

En iyi cozum benim verdigim DB lerden sonra kendi 1-2 DB nizi kullanin. YINE SOYLUYORUM TANIMADIGINIZ BIRISINE PARA VERMEYIN BUNUN ICIN ***********LAR COGALMAYA BASLADI NEDE OLSA ...

wmaraci
wmaraci

alejandro23 alejandro23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 5 / 21
  • Ticaret 18, (%100)
adam adsense için risklidir diyor, bu işlere hiç girmemiş biri olarak ben bile yazıyı okuyunca popads yönelmemin daha doğru olacagını anlıyorum. Haala adsense blog sahipleri bu konuyu takip etsinler yok yazık olacak bilmemne. Var bi yaranız, konu birilerini rahatsız etmiş belli.
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

tolgademo tolgademo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Okul
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 221 / 57
  • Ticaret 17, (%94)
bakın ben biliyorum yontemi calişiyor hocam dogru soyluyor ama iste bu iste biraz ugrasmak lazım oyle bi gunde olucak bisey degil spam yapicakisn o mailden cıkıcan diger maille girmicen ip degiştiricen banlanmak istemiyorsan ben youtubede boyle yapiyodum artık cok skıldım ve site ile ugrasiyorum yani ugrasmak isteyen ugrassin ama ilk once web adsense lazım ve en onemli sey 1 adet maille 1 adet ip ile girin sovetski yalanmiyim hocam

• Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Yaw adsensesi olmayan veya olanlar bile dert etmesin ben burda hicbir sey yapmadan adsenseye kayit firsati yakaladiysam siz biraz daha calisip 1 haftaya bu yontemle kurdugunuz blog icin adsense alirsiniz zaten.

sovetski adlı üyeden alıntı

VALLAHA CALISIYOR *_*

Herkesin onunda soyluyorum inanmiyordum ama %1000000 calisiyor ...

ADSENSE BANLANIYOR soyleyen arkadaslara kapak olsun diye fotograf cektim

KENDI DB Lerimi ekledim siteye VALLA hic ama hic umudum yoktu hic ilgilenmiyordum bile siteyle bugun girdim hitler felan baya guzeldi sonra kenarda "Blogunuzdan para kazanin" diye yazi gordum tikladim adsense butonu aktifdi halbuki yepyeni gmail hesabi acmistim bu konuyu paylastigim gun ve NORMALDE GUNLERINI HARCAYIP SITESIYLE ILGILENEN kisiler 6 ayda Adsense butonunu aktif gorurken ben 1 haftada aldim. Zaten adsensem var fakat bu ikinci bir sans bile sevindirdi beni. Oylesine saklayacagim belki birgun lazim olur.

Kanitlar :

En iyi cozum benim verdigim DB lerden sonra kendi 1-2 DB nizi kullanin. YINE SOYLUYORUM TANIMADIGINIZ BIRISINE PARA VERMEYIN BUNUN ICIN ***********LAR COGALMAYA BASLADI NEDE OLSA ...

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Konuyu paylaşan burada bahsi geçen mi?

http://www.ytpara.com/sikayetim-var/92220-actionscriptten-sikayetciyim.html

Hakkında ************** suçlaması yapılmış. Burada bu yöntemi uygulayıp sonuç alan var mı?
tolgademo

kişi bu mesajı beğendi.

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

sovetski adlı üyeden alıntı

Yaw adsensesi olmayan veya olanlar bile dert etmesin ben burda hicbir sey yapmadan adsenseye kayit firsati yakaladiysam siz biraz daha calisip 1 haftaya bu yontemle kurdugunuz blog icin adsense alirsiniz zaten.

Skype ekledim hocam

• Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
AKDNZ Vallaha bu isten para kazanan o kadar KENDINI DUSUNEN afedersiniz kustah adamlar var ki baskalarinin bilmemesi icin elinden geleni yaparlar. O konunun sahte olduguna adim gibi eminim ya mantikli dusunun sikayeti olan adam sadece bunlari yazarmi ? Ustelik kocaman 599 tl dolandirildi diyor ama mesajina bakin :

Burada 10 tl dolandirilan adamlar gidip tum arsivi getiriyor bunun yaptigina bak. Ellerinden geleni ardlarina koysunlar ne benim nede digerlerinin umrunda degil para kazanan kazandi artik bundan sonra ne yapsalar cok kec. Bazilarina cok kotu dokunuyor bu konu para agaclari yaniyor diye :)

Bu arada adam kacmamis cevap yazmis

Moderatorun yazdiklarina dikkat sikayet konusu acan arkadas buradada ***********

Buda adamin cevabi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al