wmaraci reklam

Almanca İngilizce Siteler ile 1 Günde 100-200 tl Kazandıran Sitelerin Yöntemini ÜCRETSİZ açıklıyorum

199 Mesajlar 40.012 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)

KONU YTPARA DA Kİ actionScript İSİMLİ ÜYEDEN ALINTIDIR. KONUNUN SAHİBİ BEN DEĞİLİM FAKAT YTPARA ÜYELİĞİ OLMAYANLAR KONUYU GÖREMİYOR BU YÜZDEN PAYLAŞMAK İSTEDİM. 700 ÜN ÜZERİNDE YORUM YAPILDI O KONUYA VE ŞUANA KADAR ŞİKAYETÇİ OLAN GÖRMEDİM. BAZI ARKADAŞLARIN O KONUYA YAPTIĞI YORUMLARI KONUNUN EN SONUNA EKLEYECEĞİM. UMARIM YARDIMCI OLUR.

ADSENSE İÇİN TEHLİKELİ OLA BİLİR RİSK ALMAMANIZI VE POPADS GİBİ REKLAM SİSTEMLERİNİ KULLANMANIZI ÖNERİRİM

Herhangi sorunuz varsa skype da ekleyin : sovetski927

ASLA VE ASLA BİLMEDİĞİNİZ BİR KİŞİYE DB İÇİN PARA FELAN VERMEYİN ! Uzun sürmez forumda "DB UZMANI" diye meslek belirlenir yakında...

Evet arkadaşlar..
*** gibi sitelerde site satış bölümünde sürekli görüyorsunuzdur.
Almanca günlük 100 tl getiren site satılıktır.
Fransızca günlük 100 tl getiren site satılıktır diye.

ya da almanca/fransızca adsense gelir garantili site yapımı diye konular sürekli açılıyor ve bu konular birilerinin elinde olduğu için olumsuz yorum yapamıyorsunuz.

ben bu yöntemi dün itibariyle *** da anlattım ve bu siteler / yani bu yöntem ile para kazananlar tarafından anında konum silindi üyeliğim banlandı )

ancak skype adresimi verdiğim için çok sayıda kişi skype üzerinden bu bilgilere ulaşabildi.

burada sorun yaşamamak adına moderatörler /admin izin verirse buradan paylaşırım aksi halde skype üzerinden ytpara üyelerine de anlatmayı düşünüyorum.

bakın ***.nettede söyledim burada da söylüyorum:
tek bir amacım var. ben zaten bu işten yüklü bir şekilde para kazanıyorum. bu işi başkaları gibi parayla satmam. ancak insanlar hem googledan para kazanıp hemde forum üyelerine parayla satarak çok uçuk rakamlar kazanıyorlar. helbuki ads.id gibi endonezya tabanlı sitelerde bu yöntemler bulunmuş olup oralarda binlerce kişi günde onbinler belki yüzbinlerce u şekilde site açıyor.

yani benim burada 100-200 belki 1000 kişiye ücretsiz vereceğim yöntem aslında kimsenin gelirin etmeyecek ancak klasik yurdum insanı mantığı, bitek ben kazanayım kimse kazanmasın olduğu için ne yazık ki bu yöntemler saklanıyor, ücretsiz dağıtmak istenenler harcanıyor.

***da moderatör olan saboces adlı kişi bu yöntemi kullanıyor
ancak kendisi forumdaki üyeleri uyarmış adsense hesabınızdan olursunuz bu yöntem şöyle bu yöntem böyle diye.sonra beni banlamış.

bir kişide çıkıp dememiş ki? ee arkadaş bir tek adsense mi var ben belki popads ekleyeceğim oradan kazancağım sen adamı neden adsense banlanır diye banlıyorsun ) neden senin para kazandığın gözümüze soktuğun aylık kazançların azalacağı için korkuyorum demiyorsun. ya da insanlara 3 kuruşa site satacaksın onların gözünde büyüyeceksin diye bu adamı banlıyorsun.

farklı nickli kişilerde bu adam gibi. aynı yöntem ile para kazanıyorlar ancak başkalarının kazanmasını istemiyorlar. çünkü bu adamlar haftada bir ***da bu yöntem ile yaptıkları siteleri satıyorlar. hemde 4-5bin tl gibi uçuk rakamlara.

bakın ben bedava veriyorum ) daha önce de onlarca kişiye anlattım. dün ***dan skypea gelen en az 200 kişiye anlattım tek tek yardımcı oldum.

şimdi sıra ytparada...

buradan ekleyin anlatayım.

tekrar diyorm, moderatörler ya da admin izin verirse direk buradan güzel bir anlatım da yapabilirim.

saat gece 3 e geliyor. biraz uzun ve saçma bir yazı olmuş olabilir affola...

dediğim gibi yöntem bir günde 30-40k ya kadar tekil hit getirebiliyor. adsense banlanır diye korkanlar ben 1yıldır çok güzel kazanıyorm *** modeeratörü ve diğer 2 üye de aylık 20-30 bin tl kazanıyor. ama adsenseden korkuyorsan bu yüzden çamur atacaksan, şunu diyorum bu hiti başka türlü değerlendir. facebooka hit çek, popads adnow gibi reklam firmalarını ekle.

yani çamur atma, insanlar para kazansın.

yöntem şu şekildedir : skype üzerinden bi arkadaşa anlattığımı kopyala - yapıştır yapıyorum. her şey açık ve nettir.

hocam forumdan açıklayacaktım ama buradan atayım..
99tl olayı dediğim gibi öylesine yazılmış bir miktardı çünkü konuyu site satış bölümüne açtım.

ben buradan kendime hazırladığım dosyaları atıyorum.
siz bunları kendinize göre değiştirebilirsiniz farklı sektör vs.
dediğim gibi şimdi tüm bu olayları blogger üzerinden yapacağız. bu blog için yeni gmail alın. adsense e bağlı gmail i kullanmayın.
ayrıca yok adsense banlanır mı vs diye düşünüyorsanız adsense alternatifi şirketleri kullanabilirsiniz. örneğin popads.net olabilir.
çok hit geleceği için bunların kazançları da size yetecektir.
bloggerı açtınız yeni blog oluşturdunuz. istediğiniz adı yazın.
sol taraftaki menüden Şablona tıklayın.
sağ tarafta gelen kısımdan üst bölümdeki Yedekle/Geri Yükleyi tıklayın.
gözat tuşuna basarak size attığım template diye başlayan dosyayı bulup yükleyin.
eğer adsense kullanacaksanız HTMLyi düzenle bölümüne gelip orada c-pub-000 olan kısımlara kendi yayıncı kimliğinizi yazın. tabi bu hosted account olmalı yani youtube/blogger adsense.
eğer web adsense kullanacaksanız bloggerı domaine yönlendirmelisiniz.
neyse şablonu yükledik. şu ana kadarki işlemler en fazla 1dakikanızı alır.
şimdi sıra geldi içeriği yüklemeye.
aslında bu içeriği botlar vs ile yapmanız gerek ama bildiğiniz üzere google image ajax apisi değişti. şu an piyasadaki botların çoğu çalışmıyor. ben size hazırladığım kendi kullandığım veritabanlarını yollayacağım.
tabi farklı anahtar kelimeler için bana bildirin.
yine sol taraftaki menüden ayarlar bölümüne tıklayın ve en alttaki Diğer kısmına tıklayın.
açılan bölümde en üstte blogu içe aktar var ona tıklıyoruz.
göz at yapıp size yolladığım 1- 2- 3 dosyasından 1 i seçiyoruz.
daha sonra yeni blog oluşturup 2yi seçeceksiniz.
daha sonra yeni blog oluşturup 3ü seçeceksiniz..

Blogu içe aktar diyorsunuz ve blog tamamdır
yukarıda da bahsettiğim gibi 3 tane blog açacaksınız ve sırasıyla 1 i 2yi ve 3 ü aktaracaksınız.

sıra geldi blogları webmaster toolsa kaydetmeye.
https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=tr
bu adrese girin. sağ tarafta ÖZELLİK EKLE / MÜLK EKLE bölümüne tıklayın.
buraya blogun adını yapıştırın. abcsitesi.blogspot.com.tr ise .tr yi silin. .com olarak kalsın.

eklediktn sonra yeni gelen sayfada sol taraftan Tarama ya tıklayın. ve hemen altında açılan altmenüden Site Haritalarını tıklayın.
sağ tarafta site haritası ekleme/test etme butonuna tıklayın.
açılan pencerede boş kısma

atom.xml?redirect=false&start-index=1&max-results=500

yukarıdaki kodu yapıştırın ve site haritasını gönder yapın.

Site haritaları bölümüne alt kısma geldiğini göreceksiniz. onun üzerine tıklayın.
atom.xml ile başlayan mavi renkteki linke.
açılan yerde sağ tarafta Site Haritasını Test Et butonuna tıklayın.Test bitince Test sonucunu görüntüle yapın tamamdır

daha sonra sol taraftaki menüden Tarama menüsü altından Google Gibi Getire tıklayın.

blogunuzdaki tüm sayfaları buradan tek tek ekleyip google gibi getir yapacaksınız. bunun için blogunuza girin. sağ tarafta blog arşivi yazar.orada tüm konularınız alt alta sıralıdır. sırayla tüm konulara sağ tıkla yapıp kısayolu kopyala yapın. sonra google gibi getir bölümüne tekrar gelin ve o boş kısma yapıştır yapın.
yapıştırdıktan sonra o kutu içerisindeki http://abcsitesi.blogspot.com.tr/ olan kısmı silin. com.trden sonraki / işaretini de sildiğinizden emin olun.
daha sonra getir ve oluştur butonuna basın.alt bölüme gelecektir ve yükleme işareti çıkacaktır. Beklemede yazar.yükleme bitince Dizine gönder e tıklayın.iki seçenekten üsttekini seçip Git e tıklayın. işte bu kadar

tüm sayfaları yaptıktan sonra o boş kısma hiç birşey yazmadan getir ve oluştur yapın.
ve daha sonra yine o boş kısma
atom.xml?redirect=false&start-index=1&max-results=500
üstteki linki yapıştır yapıp getir ve oluştur yapın.
yine aynı şekilde dizine gönder demeyi unutmayın.

işlemler biraz uzun gibi sürsede toplamda 15dakikalık iş.
bunları yaptıktan sonra siteye girmesenizde olur. adsense üzerinden gelirinizi takip edin.

bu blog kurma işlemini farklı gmail hesaplarıyla 2-3 günde bir yeniden yapın.
bol kazançlar

dediğim gibi adsense yerine alternatif kullanabilirsiniz o sizi ilgilendirir.
adsense vs banlanırsa bu tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
herkes bu yöntemle para kazanıyor. hemde adsense.
siz çok abartmadan azla yetinmeye çalışın.

bu arada arkadaşların ricası üzerine 3 dosya ve templatesi upload ettim:

http://s3.dosya.tc/server7/lzb19h/dosyalar.zip.html

isteyene skypetan da gönderebilirim. buradan ne inecek diyen varsa

son olarak template benim kullandığım templatetir . açtıktan sonra adsense bilgilerini değiştirin. popads bilgilreide olabilir onlarıda silin. template i notepad++ ile açabilirsiniz.

aynı yöntemi wordpress içinde anlatacağım
bakın bu yöntemi yani bu yazının üst kısmını dün ***dan paylaşmaya başladım bugün sayende 1 aylık parayı 1 gecede aldım, ya da şu an 2k 4k hite ulaştım diyenler var.
onlarıda isterseniz göndereyim

adım adım ne anlatmışsam yapın arkadaşlar kimseye muhtaç olmadan kendi emeğiniz ile kendi paranızı kazanın. başkalarına özenmeden..

bu arada ben wordpresste kullanıyorum ama blogger daha fazla kullanıyorum bunu söyleyim. referans isteyen olmuş. buyrun geçen ödemede açtığım tüm bloglar ve kazandırdıkları ücretlr. hepsi bir kaç gün aktif kalıp silinmiştir hepsi size anlattığım yöntemle yapıldı ne 1 eksik ne 1 fazla. ben botlarla içeriği wordpress e atıp anlattığım yöntemle bloggera çevirdim ya da blogger api değiştikten sonra mail adresi üzerinden maille bloggera attım. ama o da mail limitlerinden dolayı sıkıntı verdiğinden en sağlıklısı botla wordpresse atıp sonra dışa aktar yapıp, size verdiğim adresten bloggera atmanızdır.

RESIM 1

Gelen yorumlardan 1 resim :

RESIM 2

Onun dışında sistemin işe yaradığını söyleyen yorumlarda var hepsini yazamadım malesef
MrTimsah ankaradabiz turkojen34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam bu yöntemin adsense hesabını banlattıgını bilmiyorsunuz sanırım. Bu yüzden konunun değiştirilmesini yada kapatılmasını rica ediyorum. Zorla alınan hesapların böyle bir yöntemle banlanması hiç iyi olmaz

Ek olarak ; O resimde yer alan siteleri adres satırına yazın daha iyi anlarsınız

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.

• Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)

imsimsiz adlı üyeden alıntı

Hocam bu yöntemin adsense hesabını banlattıgını bilmiyorsunuz sanırım. Bu yüzden konunun değiştirilmesini yada kapatılmasını rica ediyorum. Zorla alınan hesapların böyle bir yöntemle banlanması hiç iyi olmaz

Orada açılan konuyada aynı cevaplar verildi zaten, adsense yerine popads ve s. kullana bilirler. O kullanıcı ya kalmış, adam zararlı olduğunu biliyorsa kullanmaz burada kimseyi mecburen bu işe sürükleyen yokki. Bilgi alış verişi. Olumlu yorumları görüp paylaşmak istedim sadece
Arestr

kişi bu mesajı beğendi.

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
O halde kırmızı puntoyla not düşün adsense hesabı banlatır diye de kimsenin günahına girmeyin.
brk

kişi bu mesajı beğendi.

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)

imsimsiz adlı üyeden alıntı

O halde kırmızı puntoyla not düşün adsense hesabı banlatır diye de kimsenin günahına girmeyin.

Onu düşünmemiştim haklısınız ekledim konuya
imsimsiz

kişi bu mesajı beğendi.

multimedya multimedya ☪☪☪☪☪☪ Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oto Galeri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 35 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
hocam baştan sona okudum ama hitin nereden geleceğini anlayamadım yada gözümden kaçan biryermi var acaba
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

Sustum ! Birikti yanaklarıma alfabe. Ya ilahi ya rab sükutumu en güzel duam eyle!.

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
hepsi bir kaç gün aktif kalıp silinmiştir hepsi size anlattığım yöntemle yapıldı ne 1 eksik ne 1 fazla. ben botlarla içeriği wordpress e atıp anlattığım yöntemle bloggera çevirdim ya da blogger api değiştikten sonra mail adresi üzerinden maille bloggera attım. ama o da mail limitlerinden dolayı sıkıntı verdiğinden en sağlıklısı botla wordpresse atıp sonra dışa aktar yapıp, size verdiğim adresten bloggera atmanızdır.

sovetski
Hocam merhabalar burada bahsettiğinz bot nedir acaba ?

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Burayı editlemiştim. Sonra cevap vermek için. Şimdi size kısa birşey söyleyeceğim:

BUNLAR TAMAMEN BOŞ İŞLER. Kafanızı bu işlere boşu boşuna yormayın. Siz Google'ı cahil mi sanıyorsunuz? Şuan 160 küsür mesaj olmuş. Birçok kişi kazanç umudu ile sazan gibi atladı. Hemen Blogger'a girip blog oluşturdu, hatta bloglar oluşturdu. Ancak şunu söylemeliyim ki hayalinizdeki kazancı buradan elde edemeyeceksiniz. Onca kişi bu yazıları sitesine ekleyecek ve hepsi "0" özgün. Google'da bunu yiyecek ve siz para kazanacaksınız. Çok hayalperest olmayın.

Bunun gibi gereksiz işlerde zamanınızı harcayacağınıza emek verip güzel işler ortaya koyun. Emin olun ki hakkınızla güzel paralar kazanabilirsiniz. "Emeksiz ekmek olmaz" derler. Burada emek felan yok. Kendinizi kandırmayın. 10 dakikalık iş yapıp onca para beklemek çok ironik geliyor bana.

Allah bu dünyada çalışan insana rızkını veriyor. Zaman çok önemli hepimiz için. Ve şunu biliyorum ki: forumun büyük bir kısmı gençlerden oluşuyor. Gençliğinizin tadını çıkarın. İleride zaten çalışmak şart olacak. Bu dönemde amacınız öğrenmek olsun...
byturk05

kişi bu mesajı beğendi.

bitirimci bitirimci Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1170
  • Beğeniler 216 / 214
  • Ticaret 0, (%0)
Bu işin mantığı nedir mobilden hızlı okudum anlamadım mantık olarak ziyaretçi yada google nasıl yanılıyor bu işte

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Güzel bir makale, oldukça da hoşuma gitti. Bilmeyen arkadaşlarımız için çok faydalı olabilecek bir konu emeklerin için sağolasın.
mert47 sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al