wmaraci reklam
lidertakipci

az ama kaliteli hit için bir internet cafeciden öneriler:)

13 Mesajlar 1.607 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Benim aklımda bir şey varda denetim nasıl olur onu çözemiyorum hala bir otomatik sayfa açan kodlama yaptım foruma ekledim sınırsız sayfayı aynı tarayıcıda (ie) açabiliyorsun yana bunu 100 kişi her gün yapsa 15 dk sitelerde kalsa kapamadan al işte sana hit lakin adamın yapıp yapmadığını nasıl kontrol ederiz o büyük problem yoksa kur bir platform her üyenin siteyi tek yazılıma göm otomatik açılsın.

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.
wmaraci
reklam

veyakup veyakup Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 30 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

avsamerkezcom adlı üyeden alıntı

Google her pc yi ayrı ayrı tanıyacak kapasitededir diye düşünüyorum. Problem olacağını sanmam, ama şöyle bir durum var cafelerde handy cafe varsa açılış sayfasını ne yaparsa yapsınlar değiştiremiyorlar.

Masaüstündeki chrome kısayolunun özelliklere girin en sona http://www.google.com.tr yazıp kaydedin olması lazım

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Bunlar eskide kaldı. Kaç bilgisayar olursa olsun hit tekil sayılır.
Sayfada kalma süresi biraz uzar ama sayfa gezme sayısı azaldığı için bu olumsuz etkiler. Bu da spamcilik olduğunun anlaşılmasını sağlar. Cookie kayıtlarında sayfanın anasayfa olarak atandığı belli çünkü. Bunun yerine her sayfaya giren favorilere ekleseydi gerçekten etkili olabilirdi.
Anasayfa açık kalıyor, sitenin anasayfa yapıldığı bilgisi belli, fare hareketlerine bakıyorsun hemen sağ üst köşedeki arama çubuğuna kayıyor, sitede çok sayfa gezilmiyor, çok tıklama yok vs... Zararı çok olur. Webmaster Tools'da gizlilik bildirimine bakın, Google'nin tarayıcıdan cookie bilgisi çektiğini belirtiyor. Yani Google o kadar ahmak değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al