wmaraci reklam

Backlink Paketleri Fiyaskosu!

23 Mesajlar 3.647 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Merhabalar Google SEO bilimcileri. Bugünkü makalemizde web siteniz için bir umut olarak görünen fakat neredeyse hiçbirinde doğru kullanılmayan, siteniz için tamamen bir tehdit unsuru olan backlink paketleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu hizmeti aldığınız paketlerdeki doğru kullanımı ve zararlarını sizlere anlatacağız.

Her Backlink Paketleri Satan İnsanlara İnanmayın!

Bu konuda sizin siteniz üzerinden referans almak ve cebinizdeki parayı direkt olarak hedefleyen onlarca insan mevcut. Sitenize bağlantılar göndererek sitenizi birden cezaya sokmaya sebep olacak olan bu tür insanlara karşı mutlaka tedbirli olmalısınız. Ucuz yöntemler ile binlerce backlink kazanmanızı sağlayacak ve sizlere anahtar kelimelerde birinci sayfaya geleceğinizin garantisini veren bu işi yapan kişilere asla inanmayın…

Backlink sitenin güncellemesine, referans bağlantı olarak görünmesine, doğru sayıda artışı ile anahtar kelimelerde sizi üst sıralara çıkarmak için yardımcı olan SEO için yardımcı bir çalışmadır. Bu tür bağlantıların aşırı, yanlış yerlerden ve düzensiz alınması sizi cezaya itmektedir.

Backlink Paketleri Siteleri Sandbox’a İtiyor

Genellikle WebMaster forumlarında karşılaşacağınız bu kişiler sitenize yüzlerce bağlantı göndererek sitenizin üst sıralara çıkacağını garanti ediyor, paranızı alıyor, o kadar zaman emek vererek uğraştığınız siteyi ölüme itiyor ve çekip gidiyor. Backlink paketleri adı altında satılan, tamamen spam ve yanlış bağlantılar içeren yüzlerce link yönlendirmesi mevcuttur! Bu konuya bir örnek vererek açıklayalım…

1 siteniz var ve 6 aylık durumda. Sitenizdeki indeks sayısı 500 ve 2 günde 1 yazı giriyorsunuz var sayıyorum. Sitenizin haftada alması gereken backlink ana sayfanız için 5, yazı sayfanız için maksimum 3tür. Siz bunca zaman çalışmıyorsunuz ve backlink paketleri sahtekârlığını yapan kişi aşağıdaki paketi sizlere sunuyor(örnek).

500yorum
500 wiki
100forum
100RSS x 5 = 500 (Rss bağlantısında 5 link varsa x5 olarak değerlenir, 10 link varsa x10)
100Profil
100Ziyaretçi defteri vs. 500+500+100+500+100+100= 1800 adet link gönderiyor. Bu sitelerinde 200 tanesinin almadığını düşünürsek “1 saat içerisinde” siteniz tam 1600 tane backlink alıyor. Bu sandbox’a direkt davetiye oluyor. Sizin sitenizin eklendiği yerlerde belki binlerce ad**t site mevcut nereden bileceksiniz? Bir sitenin bu kadar bağlantıyı alması ilave olarak hacklink bildirimi olarak da nitelendirilir ise siteniz filtreye girecek hatta Google dizininden silinecektir.

Zararlı Backlink Paketleri ile İlgili Bilgi Sahibi Olun

Bu backlink paketleri yapan arkadaşların sloganı “Sitenizi backlink paketi ile 1.sayfaya getiriyoruz” değil de “Sitenizi sizden 5TL alarak Google dizininden sildiriyoruz.” olarak söyleyebiliriz.

İşini düzgün yapan arkadaşlar muhakkak mevcuttur ama paket olarak satılan backlinkten asla bir hayır gelmez ve de gelmeyecektir. Bu konuda daha dikkatli olmanızı ve sadece bu işin SEO Uzmanından bilgi almanız gereklidir. Doğru backlink paketleri ile istediğiniz yerlere yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemelisiniz…

Backlink paketleri zararları konusunda bilgi verdik, ne yazık ki bu tür paketlerin faydası olmamaktadır. Siteniz için doğru olan backlink paketi seçeneği ile ilerleyebilirsiniz ve bu konuyu da bir uzmana danışarak öğrenebilirsiniz…

Bildiğiniz üzere organik seo‘ ya katkı olması için sitemiz Pinterest SEO hizmetini sunmuştu fakat hiç kimse önemsememişti. Bir kaç firmaya satışımız olmuş ve hâla o web adresleri 1.sayfada yerinde sabit olarak durmaktadır.

Her şeyin ilacı bu konuda düzenli backlink alımıdır! Backlink paketleri fiyaskosu ile ilgili yazımızın sonuna geldik. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle…

Kaynak: http://www.seomakale.com/backlink-paketleri-fiyaskosu.html
MstDrsn Karyotip Rednoize

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)
Güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş elinize sağlık blogtan da okumuştum gerçi yorum yazmak buraya kısmetmiş.

freddie80 freddie80 teknoloji yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek mühendis
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 16, (%100)
İyiki siteyi yeni açtığımda bilmeden almamışım

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

exorcist26 adlı üyeden alıntı

Güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş elinize sağlık blogtan da okumuştum gerçi yorum yazmak buraya kısmetmiş.

Faydalı olduysa, bazı şeylerin farkına vardıysanız ne mutlu bana...

freddie80 adlı üyeden alıntı

İyiki siteyi yeni açtığımda bilmeden almamışım

Fark etmeniz iyi olmuş... Doğru backlink yöntemleri hakkında da makalelerim mevcut.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Çok güzel anlatmışsın olayı Aydın.

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

Faydalı olduysa, bazı şeylerin farkına vardıysanız ne mutlu bana...

Fark etmeniz iyi olmuş... Doğru backlink yöntemleri hakkında da makalelerim mevcut.

Valla ben bunların başından beri farkındaydım kendi pakedimi oluştururken bile ona göre oluşturdum kardeşim ama bakıyorum bazı paketlere binlerce link bir güne sığdırılmış . Bunun zararlı olacağını bilmek için aslında seo uzmanı olmaya da gerek yok biraz mantıklı düşünmek yeter :)
AydinOzturk

kişi bu mesajı beğendi.

KingReis KingReis Seo UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ..
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 12 / 60
  • Ticaret 10, (%100)
Eline sağlık hocam, çok güzel anlatmışsın! bu makaleyi okuyup'da 3,5 TL'e ya da 5,10 TL'e ve ya daha üzeri sağlıksız iş yapanlardan backlink paketi alan olursa aklından şüphe ederim.

Backlink paketi viki, profil backlink, blog backlink vb paketler aşırısı ban sebebidir. Sitenizi seviyorsanız bu paketlerden uzak durun.

SeoMakale ; teşekkür ederim kardeşim.
AydinOzturk

kişi bu mesajı beğendi.

freddie80 freddie80 teknoloji yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek mühendis
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 16, (%100)
Madem bu tür baklinkler bu kadar sakıncalı wmaracı sitemizde bu backlink satışları kaldırılabilir veya bir uyarı bilgisi eklenebilir, bu işe yeni başlayan kullanıcıları uyarmak için

TillWeDie TillWeDie WM Vatandas Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Danisman
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Gayet guzel bir yazi olmus bugune kadar hic dusunmedim backlink olayini simdiden sonra detayli iceleem yaparak almak lazim.

Ek Olarak: 50 kalıcı backlinks.
Bağlantıları PR1 / m 4 web ayrılır.
Size gonderilmis tam bir rapor alacaksınız.
Bağlantıları konu ile ilgili web siteleri vardır.

Fiyat: € 299 buda hollanda sitelerinden :) cok ucuk fiyatlarda

KingReis KingReis Seo UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ..
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 12 / 60
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar, bu konuda ince bi detay var. Onu kaçırmayın.

Backlink paketi satanlar sadece cebinizi düşünüyor.
Sitenizi düşünmüyorlar.

Kaliteli backlinkler zaten belli oluyor.
Hiç backlink almayın denmiyor.

Ben daha önce paket satışı yaptım, önce kendi siteme denedim faydasını %100 aldım ve paketi satışa sundum herkes faydalandı.
Ama kimse bu şekilde çalışmıyor bi bakıyorum günde 10'dan fazla backlink paketi için konu açılıyor. Pakete bakıyorum diğerleri ile aynı. Değişik birşey yok..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al