wmaraci reklam

Backlink Paketleri Fiyaskosu!

23 Mesajlar 3.670 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Çok güzel anlatmışsın olayı Aydın.

Teşekkür ederim sinan.

freddie80 adlı üyeden alıntı

Madem bu tür baklinkler bu kadar sakıncalı wmaracı sitemizde bu backlink satışları kaldırılabilir veya bir uyarı bilgisi eklenebilir, bu işe yeni başlayan kullanıcıları uyarmak için

Üzgünüm... Bu yapılamayacak ve önüne geçilemeyecek bir şey...

TillWeDie adlı üyeden alıntı

Gayet guzel bir yazi olmus bugune kadar hic dusunmedim backlink olayini simdiden sonra detayli iceleem yaparak almak lazim.

Ek Olarak: 50 kalıcı backlinks.
Bağlantıları PR1 / m 4 web ayrılır.
Size gonderilmis tam bir rapor alacaksınız.
Bağlantıları konu ile ilgili web siteleri vardır.

Fiyat: € 299 buda hollanda sitelerinden :) cok ucuk fiyatlarda

Fiyatlar o derecede açıkçası :) Ben herkes faydalansın diye zamanında ne makaleler ne düzenli backlink paketleri açtım. Üstelik fiyatları hepsinin altındaydı :) Az ücret ödeyerek doğru bir link inşaası için bu çabam vardı açıkçası... Ama kullanıcılar yine bu tür kişilerin peşinden gittiği için ben ipi saldım açıkçası :) Bilgisini vereyim de ister alsınlar, ister almasınlar :)

wmaraci
reklam

TillWeDie TillWeDie WM Vatandas Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Danisman
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
anladim tabiki kazanc farkliligida var turkiye standartlarian gore bu cok fiyat ve backlinks ler kalicimi oda onemli ?

Augustus: € 181,47
Juli € 251,33
Juni: € 193,10
Mei: € 158,21
April: € 231,77
Maart: € 313,85
Februari: € 115,90
Januari: € 153,56
December: € 174,65

ferahi ferahi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)

freddie80 adlı üyeden alıntı

Madem bu tür baklinkler bu kadar sakıncalı wmaracı sitemizde bu backlink satışları kaldırılabilir veya bir uyarı bilgisi eklenebilir, bu işe yeni başlayan kullanıcıları uyarmak için

Burada bu tarz çalışmaların zararlı olduğu söylenmiyor.Abartılı ve bilgisizce kullanıldığı zaman zararlı olduğu anlatılıyor.

Bende katılıyorum makaleyi yazan kişinin görüşlerine.Backlink inşaası yaparken belli bir zaman ve plan içinde yapılırsa büyük kazanımlar sağlıyor.Ama karman çorman yüzlerce link alınırsa tam terside oluyor.

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

ferahi adlı üyeden alıntı

Burada bu tarz çalışmaların zararlı olduğu söylenmiyor.Abartılı ve bilgisizce kullanıldığı zaman zararlı olduğu anlatılıyor.

Bende katılıyorum makaleyi yazan kişinin görüşlerine.Backlink inşaası yaparken belli bir zaman ve plan içinde yapılırsa büyük kazanımlar sağlıyor.Ama karman çorman yüzlerce link alınırsa tam terside oluyor.

Bu çalışmayı yaptıran kişilerin %80 i sandboxta ne yazık ki. Konu ile ilgili olarak sitemin iletişim formundan düşüşler, filtre, sandbox ile ilgili sorunlar ve yardım talepleri yığılmış durumda... Herkese tek tek yardım etmek sevindiriyor beni ücretsiz ve karşılıksız olarak ama bu durum böyle devam ederse bende site başı filtreden çıkarmaya 50 TL alsam şimdiye rahat 5000TL yapmıştım :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Seo aramasında ilk sırada çıksaydın şimdi sende backlink satışı yapıyor olacaktın.

Karyotip Karyotip .... Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)
Bu işi yapanlarda işe yaramadığını biliyordur.3-5 program satın alıp seo yapıyorum diyorlar. :)
Sadece 1 kere satın aldım ve işe yaramadığını gördüm daha da bulaşmıyorum o işlere. :)

sosyalme.com

KingReis KingReis Seo UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ..
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 12 / 60
  • Ticaret 10, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Seo aramasında ilk sırada çıksaydın şimdi sende backlink satışı yapıyor olacaktın.

Seo Aramasın'da ilk 10'da olanların bi backlinklerine bakı ver. Sonra tekrar yaz buraya.

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bu ülkede seo işlerinin nasıl olduğunu çok yakından takip eden biriyim. Mesela bu yazıyı buraya koyup seo kelimesinden sitene link vermişsin. Sonra backlink paketleri fiyaskosu diye konu açmışsın. Senin yaptıığınla yazdığın arasında büyük fark var. Yazının kaynakçasında site adresin varken seo kelimesinden sitene link vermeni açıkçası bir fiyasko olarak görüyorum. Amacın insanları bilgilendirmek mi yoksa buradan sitene gelecek link mi?
supheli

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

Backlink paketi satmak için SEO kelimesinde 1.Sayfada mı olmam lazım :) Emin ol şu zamana kadar hiç öyle bir azmim olmadı :) Seo makaleleri yayınlıyorum ben, insanları bilgilendiren şeyler...

Karyotip adlı üyeden alıntı

Bu işi yapanlarda işe yaramadığını biliyordur.3-5 program satın alıp seo yapıyorum diyorlar. :)
Sadece 1 kere satın aldım ve işe yaramadığını gördüm daha da bulaşmıyorum o işlere. :)

En iyisini yapıyorsunuz :)

KingReis adlı üyeden alıntı

Seo Aramasın'da ilk 10'da olanların bi backlinklerine bakı ver. Sonra tekrar yaz buraya.

Gayet güzel bir cevap :)

Ben bu ülkede seo işlerinin nasıl olduğunu çok yakından takip eden biriyim. Mesela bu yazıyı buraya koyup seo kelimesinden sitene link vermişsin. Sonra backlink paketleri fiyaskosu diye konu açmışsın. Senin yaptıığınla yazdığın arasında büyük fark var. Yazının kaynakçasında site adresin varken seo kelimesinden sitene link vermeni açıkçası bir fiyasko olarak görüyorum. Amacın insanları bilgilendirmek mi yoksa buradan sitene gelecek link mi?

Arama motoru optimizasyonu ve özgün kaynak verilmiş bir makale içerisinden, site genelinde de SEO ile ilgili paylaşılan bir yerden SEO kelimesinde link alıyorum dikkat edersen :)

SEO kelimesinden siteme link vermem konuda da SEO dan bahsetmemdir. SEO ile ilgili makale içerisinden link almak gidipte ad**t sitelerden linkfarm sitelerden link almaktan daya iyidir.

Sakın yanlış anlama arkadaşım seni iyi tanıyorum... Böyle geri düşünerek bir şey kazanamazsın emin ol :) Sitenin içeriği ile alakasız 100 yerden link alacağına siten ile benzer anahtar kelimeler içeren yerden 1(BİR) adet link alman yeterlidir.

Bu cevapta zaten bu konuya uzaktan yakından VAKIF olmadığını gösteriyor. Özür dilerim :)
Karyotip

kişi bu mesajı beğendi.

wpuzmann wpuzmann Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 772
  • Beğeniler 108 / 61
  • Ticaret 4, (%100)
Valla bende daha önceleri sizin gibi düşünüyordum. Acemilikten olsa gerek bir kere kandık:) P3 Alışveriş sitem birden pr0 oldu. Aslında bu tür şeylerin yalan olduğuna inanıyordum ama demekki şeytana uyduk bir kere:D Umarım tekrar Pr değerim yükselir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al