wmaraci reklam

Başaracaktım! Başaracağım!

64 Mesajlar 9.572 Okunma
wmaraci reklam

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

mceber adlı üyeden alıntı

kardeş yorumumu okuduysan belki sana motivasyon olur ben zamanında çok çektim bana gazetecilmiği öğretmemek için çok ama çok çabaladılar şimdi oğlum gazetemi yapıyor bende reklamları buluyorum kısaca aile şirketi kurdum ve haftalık gazete sahibiyim yanı hayatta imkansız denen bir şey yok yeter ki iste ha bu arada yazılar seni fobilemesin :D

Hocam siz böyle anlattıkça, ben kıskanıyorum. Aman! nazar değmesin. :)

wmaraci
reklam

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Mümin Sekman | Herşey Seninle Başlar | Bu kitabı şiddetle öneririm genelde arkadaşlara önerim bu kitap oluyor, başarılar
haberediyoruz

kişi bu mesajı beğendi.

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
neremi kıskanıyon lo :D söylede bende kıskanayım acı :D
dostum dediğim gibi enes batur denen youtuberi bilirsin heralde
o da enbaşta herkez gibi kazanır mıyım demedi videolarını izle ben youtubeyi para için değil eğlence için yaptım diyor ve adam bir gündü milyonlarca izleyiciye sahip burak oyundada öyle o da eğlenrce için yapıyor sonuçta önemli olan hayal değil hedeftir hedefi bulursan yolunu orayşa çevireceksin kardeşim :D
Erdemakale

kişi bu mesajı beğendi.

Gazianteptutku.com

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

mceber adlı üyeden alıntı

neremi kıskanıyon lo :D söylede bende kıskanayım acı :D
dostum dediğim gibi enes batur denen youtuberi bilirsin heralde
o da enbaşta herkez gibi kazanır mıyım demedi videolarını izle ben youtubeyi para için değil eğlence için yaptım diyor ve adam bir gündü milyonlarca izleyiciye sahip burak oyundada öyle o da eğlenrce için yapıyor sonuçta önemli olan hayal değil hedeftir hedefi bulursan yolunu orayşa çevireceksin kardeşim :D

Aile şirketi kurmuşsunuz, daha ne olsun? :)

wmaraci
wmaraci

mceber mceber Gazianteptutku.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1019
  • Beğeniler 190 / 193
  • Ticaret 3, (%100)
hocam aile şirketi ama sonuçta önemli olan kazanç haftalık gazeteyiz diye belediyeler ilanımızı kesti biz kaybettiklerimizi düşünseydik şuan yolun başında olurduk oğlumu anca gazeteciliğe çalıştırıyom yoksa 24 saat boyunca kod yazar matematiği o yöne çekti ama ben ona karşıyım

Gazianteptutku.com

alkan6363 alkan6363 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 12 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Yazınızı okuyunca sanki kendi hayatımı okudum, bende ilk zamanlar aynen sizin dediğini şekilde başladım, çok iyi yazılar yazıyor, sürekli araştırıyor yeni bir şeyler bulup yine yazıyordum. Ama yazılarımı hiç bir zaman satmadım ve hiç bir zaman da satmayı düşünmedim, en kötüsü kendim ücretsiz bir blog açar oraya yazardım, ilk başta senin dediğin gibi ortak olduğumu düşünüyordum oradan yedikten sonra kazığı bıraktım, sonra kısa yoldan zengin olma hayallerine girmeye başladım, her ay yeni bir site açar sitenin bir iki ay içerisinde hiç bir emek vermeden parlamasını istiyordum ve bana para kazandırmasını,

Tabi hepsi hayaldi, her projeyi açmaya karar verirken büyük bir heyecan ve hayallerle giriyorum ama aylar sonra o hayaller tükeniyordu.

eee kolay bir şey yok, fikir bulmakla site açmakla yazı yazmakla da para kazanılmıyor, kısa zaman diyorum ama haftalar, aylar yıllar geçiyor ama kısa zaman oluyor sana uzun zaman, Keşke uzun soluklu bir proje açsaydım şuan yine biraz kazanmaya başladım.

Ufak projelere girdim bazende büyük projelerde para geliyordu ama kısa vadeli oluyordu. Sonrasında karar verdim kardeşim 6 ayda en az 6 site açıyorum ama hiçbiri tutmuyor, bir alana gireyim o alanda da profesyonelleşeyim sonra ekmek gelir, akmasada damlar, damladıktan sonra akması daha kolay olur niyetiyle, niche kelimelerden başladım, bir alan buldum çok rekabetli ve karşımda ki siteler çok çetin ve heresinin sahibi SEO'da uzman kişiler, ayrıca danışmanlık hizmeti veriyorlar.

Neyse girdim bir domain aldım, bir yazar tuttum önce yazıları gönderiyordu sonra ben yazmaya bilgi sahibi olmaya başladım sırasıyla bende bu işlerden anlamaya kendim yazmaya, benim yazdığım yazılar en çok okunan yazdırdığım yazılar ise neredeyse hiç okunmuyor, o arada kitap okuyordum. Kitapta ki "Kazananlar asla vazgeçmez, vazgeçenler asla kazanamaz" 4-5 ay sürekli masraf sürekli para gidiyor ama karşılığı yok, rekabet o kadar yüksek ki sıralamaya bile giremiyorum yazılar sıralamaya bile giremiyordu.

Sonra sabır ve zamanla birlikte yükselmeye kazanmaya başladım. Şuan da daha da büyütmek istiyorum, Size tavsiyem asla vazgeçmeyin. eğer ortak isterseniz de ben olabilirim :) ama başka bir projede tabi

Arsmt Arsmt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek E-Ticaret ve Pazarlama
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 10, (%100)
Bu yazının %80 bana hitap ediyor diyebilirim bende hayatım boyunca İnternet ile iç içe oldum o kadar çok projede yer aldım ki isimlerini say desen hatırlayamam yüzlerce firma ve şirketle çalıştım bazen kazandım bazen yatırım yapmayı denedim bazende boşa gitti gel gelelim ki bu kadar çok projede sadece bir işte gerçekten kalıcı oldum o'da grafik tasarımdı şimdi Allah'a şükür bir düzen kurdum sayılır.

Ancak hala ücretsiz tasarımlar sitelere yardımlar desteklerde bulunuyorum yeni başlayanlara örnek olmaya çalışıyorum. Sende yılmamış sın bende çok düştüm ama senin gibi kalkmasını bildim azıcık sabır, doğru yatırım ile sende mutlaka kazanacaksın Allah'ın izni ile, hiç kimse senin çizgini bozmasın İnternet ortamında seni 20 lira için bile ne tezgahlar düzenleyerek soyacak insanlar var. Eğer bir ihtiyacın olursa çekinme yaz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım kendine iyi bak :)

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Bu çocuk ilerde Türkiye'nin en büyük makale sitesini açar :)

harun128 harun128 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 33 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim hevesini kırmak istemem ama ne uğraşıyon böyle boş işlerle 18 yaşındaysan üniversite okuyorsan okumana ve derslerien odaklan. Okumuyorsan sınava tekrardan hazırlan. Okurken hobi olarak yaparsın. He okumam diyorsan. Patronu olabileceğin bir işe gir kendini geliştir. Web işlerinde para yokkkkk. Bunu anladığımda biraz geç oldu ama bilgisayar mühendisliği kazandım :) Şimdi okuyorum gezmeme bakıyorum hobi olarak yapıyorum.

Normal hayattaki işlerde inan bana daha çok para var hemde sosyallik var . Meslek edin yazlım mühi bilişim sistemleri müh, bilg müh. Birşey ol yada git bir yerde çalış bak dediklerimi yapamzsan çok pişman olursun. Bir lokanta bile ayda nerden baksan 7-40 bin tl arası rahat kazanıyor :) Bir tekel bayi bile 5-7 bin bırakıyor. Bu kadar hırsını webde tüketme normal hayatta bu hırsla dağları delersin :)

bekirbulut66 bekirbulut66 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam azminle gurur duyuyorum...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al