freelance iş ilanları

Birebir Psd to CSS eğitimi verecek arkadaş ? ..

10 Mesajlar 912 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Merhaba arkadaşlar.
Bu forum siteside dahil 1000 ... lerde konu açtım ama başarılı olabilen, zamanında işimi teslim edebilen arkadaş ile henüz karşılaşamadım.

Full responsive olacak şekilde tasarladığım .PSD tasarımları sorunsuzca HTML - CSS'e dökmek istiyorum.

Alt yapım var kendi çapımda html / css anlayabiliyorum basit şeyler yapabiliyorum.

• Türkçe videolu anlatım önermeyin videoları izliyorum ama kafam almıyor.

• Birebir Team Veawer ile gösterilmesini talep ediyorum.

• Bir tane projeyi tamamen yaparsak zaten diğer işleride o mantık ile yapabilirim.

• ANKARA ve civarı olabilirse bu harika olur ..

• Bunun için makul bir ücret ödeyebilirim.

Destek olacak arkadaş var ise gönüllü emeğini karşılıksız asla bırakmam aynı bilgi paylaşımını bende kendisine öğretebilirim.

Daha kolay yöntemi var ise önerilere açığım arkadaşlar..

Merakla yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Saygılarımla..
AhmetUcar

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
Boyle biri varsa bende gorusmek isterim.

esnaragah esnaragah Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 13 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Sana mail atmıştım ben, hafta sonları beraber çalışabiliriz diye. Onu kabul etmiyorsun anlaşılan :) Olmadı ben sana bir hafta sonu bunu göstereyim sen de bana nasıl sıfırdan tasarım oluşturabilirim, envanto'ya nasıl yüklerim, neler gerekli gibi bir eğitim ver. Olur mu? Ankara'dayım hem.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

esnaragah adlı üyeden alıntı

Sana mail atmıştım ben, hafta sonları beraber çalışabiliriz diye. Onu kabul etmiyorsun anlaşılan :) Olmadı ben sana bir hafta sonu bunu göstereyim sen de bana nasıl sıfırdan tasarım oluşturabilirim, envanto'ya nasıl yüklerim, neler gerekli gibi bir eğitim ver. Olur mu? Ankara'dayım hem.

Benim kazançlarımın istatistiğini yapıp fiyat veren bir düşünce yapısından bilgi edinmek istemiyorum :) ..

Çıkarcılık ve fesatlığa giriyor ve ticari mantığı benim gözümde sıfır.
Teşekkür ederim, arayışım devam ediyor.

Saygılarımla ..

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 13 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Ne dediğinizi anlamadım hiç. Neyin istatistiğini yapıp fiyat vermişim? Biriyle karıştırıyor olmayasınız?
Yok sırf envanto ve tasarım ile ilgili isteğimden dolayı bunu diyorsanız egonuz patlama yapmış. Bu şeyleri sizin kazancınızı bilerek isteyemem. Sizin isatiğinizi de yapacak değilim. Bu envantoya tema gönderme işinin aklıma düşmesi için de size ihtiyacım yok. Sadece tasarımdan anlamadığım için öğrenmek istediğimiz şeyler birbirimizde bulunduğu için bunu yazdım.
Bu kadar egoist ve terbiyesiz bir insan olduğunuzu bilseydim size bunu hiç önermezdim zaten. Bu saatten sonra üstüne tonla para verseniz sizinle hiç bir şey yapmam.

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Özünde back-end developer'im. Bir front-end kadar pratik olamasam da psd to html'yi sorunsuz yapabiliyorum. Günün belli saatlerinde tw ile anlatabilirim sıfırdan mantığıyla birlikte çünkü hazır sistem kullanmadığım için işlerimin her aşamasını genellikle kendim yapıyorum. Fakat şunu bilmelisiniz ki bu işlemde sadece html/css yetmiyor. Yeri geliyor responsive işlemleri için jQuery bilmeniz gerekiyor :)
Normalde anlatım yapmıyorum ama üniversitede arkadaşlar sağ olsun alıştırdılar beni ders anlatmaya :)
Detaylar için skype ekleyebilirsiniz.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Ne dediğinizi anlamadım hiç. Neyin istatistiğini yapıp fiyat vermişim? Biriyle karıştırıyor olmayasınız?
Yok sırf envanto ve tasarım ile ilgili isteğimden dolayı bunu diyorsanız egonuz patlama yapmış. Bu şeyleri sizin kazancınızı bilerek isteyemem. Sizin isatiğinizi de yapacak değilim. Bu envantoya tema gönderme işinin aklıma düşmesi için de size ihtiyacım yok. Sadece tasarımdan anlamadığım için öğrenmek istediğimiz şeyler birbirimizde bulunduğu için bunu yazdım.
Bu kadar egoist ve terbiyesiz bir insan olduğunuzu bilseydim size bunu hiç önermezdim zaten. Bu saatten sonra üstüne tonla para verseniz sizinle hiç bir şey yapmam.

Ben çok özür dilerim daha önce tartıştığım bir arkadaş sandım sizi ve o yüzden böyle sert bir tepki ile çıkıştım, affedin.

http://prntscr.com/8to4ro

Şimdi sorguladım ve onun olmadığını anladım tekrar özür dilerim.
( Egoist asla değilim, olsam gelip burada yaşça küçük olan arkadaşlarda dahil bilgisine tecrübesine güvendiğim arkadaşlardan bana özel ders verin adı altında konu açmam :) )

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Özünde back-end developer'im. Bir front-end kadar pratik olamasam da psd to html'yi sorunsuz yapabiliyorum. Günün belli saatlerinde tw ile anlatabilirim sıfırdan mantığıyla birlikte çünkü hazır sistem kullanmadığım için işlerimin her aşamasını genellikle kendim yapıyorum. Fakat şunu bilmelisiniz ki bu işlemde sadece html/css yetmiyor. Yeri geliyor responsive işlemleri için jQuery bilmeniz gerekiyor :)
Normalde anlatım yapmıyorum ama üniversitede arkadaşlar sağ olsun alıştırdılar beni ders anlatmaya :)
Detaylar için skype ekleyebilirsiniz.

Çok çok sevinirim hemen skype adresiniz için PM gönderiyorum.
Saygılarımla ..

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 13 / 50
  • Ticaret 0, (%0)
Yanlış anlaşılma olduğu anlaşılması sevindirici. Yazdıklarım için ben de üzgünüm. Sırf o isteklerim için öyle dediniz gibi gözükmüştü, öyle olduğu bir durum için yazmıştım.
GokhanKara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Yanlış anlaşılma olduğu anlaşılması sevindirici. Yazdıklarım için ben de üzgünüm. Sırf o isteklerim için öyle dediniz gibi gözükmüştü, öyle olduğu bir durum için yazmıştım.

Sorun yok ben tekrar özür dilerim, siz affedin gerisi önemli değil.

Furkan arkadaşım ile görüşmekteyiz inşallah güzel şeyler olacak.
Konu altından cevap ve yorumlarınızı yazmaya devam edebilirsiniz.

Saygılarımla ..

xFeyz xFeyz creative solutions Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 195 / 222
  • Ticaret 8, (%100)
madde madde yazmıştım ama yanlışlıkla chrome'u kapattım ve bütün yazdığım gitti:D
pm ile ulaşabilirseniz skype'dan yardımcı olabilirim.

EFSANE! | omerbeyoglu.me
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al