wmaraci reklam

Boşa Çabaladığınızı Düşünüyor Musunuz Hiç?

38 Mesajlar 3.166 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
en büyük tavsiye 4-5 yıl harcayıp ingilizceyi iyi bilip ciddi emek harcamaktır. İyi bir hitli sitede adsense çok iyi getirisi var
ismail9467

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Ben yakında hayvancılığa başlamayı düşünüyorum. Bilişim artık tat vermemeye başladı özellikle teknoloji bu denli hızlı gelişiyorken takip edememeye başladım. Günlük 5 tane framework çıkıyor, kullandığımız ürünlere bir güncelleme çıkıyor 1 gecede cahil bırakıyor. Vizyonsuz herkes bi proje diyorsun adam müthaitlik anlatıyor(kafalar boş hep)

Elektrik kesilse veya internet kesilse direk parasız kalmak hoş olmayacak bu yüzden biran önce başka yerlere yönelmek lazım.
Gerilim Sercancetin

kişi bu mesajı beğendi.

AdaletinSesi AdaletinSesi ... Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 602
  • Beğeniler 224 / 166
  • Ticaret 4, (%100)
Bu işte tutunmanın altın kuralı reklamdır. Buda çok para gerektirir. Ama sonra sitenizin kullanıcılar tarafından tutulması açısından getirisi de çok olur tabi.

Umitunal Umitunal Webfaresi.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webfaresi.net r00tadmin
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ü** Ü**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 379 / 378
  • Ticaret 27, (%93)
Birgün yokki

Webfaresi.net Beklerim
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ishana ishana Su akar yolunu bulur. Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
aslında bilişim alanında herkesin kolay para kazanıldığını düşünmesi sonucunda bu tür emeklerin boşa gittiği örnekleri son zamanlarda fazlası ile görmeye başladım. aslında sadece bilişim sektörü değil diğer sektörlerde de buna benzer sorunlar var.
içerik üretmek için bilginizin olması lazım ya da çok okumanız lazım. okuduğunuzu anlamak ve yorumlamak lazım. hemen hemen her konuda içerik üretmek mümkün. Türkçe site açıp ingilizce site gibi kazananlar da var. ama bildikleri alanda ve yatırımla.
herkese bol kazançlar dilerim.

Bu devirde en zor erdem insan olmaktır.
Keyifle.Net - Keyfine Göre Takıl

Vesselam61 Vesselam61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yeni Mezun
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** N**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 54 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Gerçekten iyi kazanan az bir kesim müstesna, Google Adsense gibi içerik yayıncılığında ava giderken avlandığımızı, satıcı olacağım derken müşteri olduğumuzu düşünüyorum. Site kuruyorsun, aylarca yazılar yazıp emek veriyorsun, panelde kazanç kuruşlar seviyesinde. Ya da belki ben denedim ve beceremedim, bilmiyorum. Gelir modelinde değişiklik yapmak belki bir çözüm sunabilir. İnterneti seviyor muyum ? -Evet. Buradan ekmek yemek ister miyim ? - Evet. İçerik yayıncılığı-Denedi başarısız. Öyleyse sırada uygun ürünü bulabilirsem e-ticaret denemeyi düşünüyorum ileride nasipse.

TheFurkan TheFurkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 3, (%67)
Vitaminsiz devam etseydi iyiydi tevfikaktunc abi :)

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
TheFurkan keşke zirvede bıraktım deseydim :) hiti de iyi gidiyordu, şimdi bayağı olmuştu da. 10 yaşında site olurdu da işte, ekonomik şartlar işte maalesef.

kişisel bloğ • tevfik.org

TheFurkan TheFurkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 3, (%67)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

TheFurkan keşke zirvede bıraktım deseydim :) hiti de iyi gidiyordu, şimdi bayağı olmuştu da. 10 yaşında site olurdu da işte, ekonomik şartlar işte maalesef.

Nasip artık abi :)

Meto34 Meto34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Müdür
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 361
  • Beğeniler 10 / 57
  • Ticaret 1, (%0)
Site, seo , programcı vb. bölümlere ilgi duyan tüm arkadaşlar yani hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. Daha sonra farkettim ki 5 para etmez sitelerde kayıda değer hitler var. Daha sonra yine farkettim ki mesele istikrar! İyi veya kötü kafanda bir şey varsa ölümüne sabit kalıcan. Adamlar öyle yapıyor. Bence interneti hafife alıyoruz. 3-5 ayda sonuç almayı ve belimizi doğrultmayı bekliyoruz. En büyük hata budur. Bir yandan başka işte çalışıp biryandanda site işleriyle uğraşmakta efsane zordur. Çok büyük fedakarlıklar gerekiyor. Hit olmayabilir seo zayıf düşmüş olabilir gelir düşük olabilir ama kancayı takıcaksın kardeş o işe başka çaresi yok. Daldan dala atlamak sadece zaman kaybettiriyor. Bu anlattıklarım içinde ticaret olmayan siteler içindi. İçinde ticaret olan ve kimsenin düşünmediği birçok projemiz vardı bizimde ama sermaye yoksa bir hiç. Koca bir HİÇ! Ama denemek güzeldir. Deve kuşu gibi kafamızı toprağa gömüp kaderimiz buymuş diyeceğimize sürekli zorlayıp deneyip kendimiz ve insanlar için bir şeyler yapma çabası benim için daha önemli. Zorladında ne oldu derler. Bırak bu işleri derler. Konuşurda konuşur profesor insanlarımız. Bir gün parladığındada en yakınında beliriverirler.
ishana

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al