wmaraci reklam
lidertakipci

Boşuna mı uğraşıyoruz?

24 Mesajlar 1.827 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Pat*** Hocam aylık 500 tekil falan vardı. Dediğim gibi o kadar uğraşmamam rağmen yüzümü güldüren bir ziyaretçi yakalayamadım. Youtube'da oyun videoları gündeme çıkmıştı herkes onları izliyordu. Bir kaç denemem oldu ama upload hızım yetmedi.

Merak eden olursa: oyuneditoru.net
iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)
aşağıdaki resimde sitenin 1 günlük kazancını gösteren rapor yer alıyor.

aşağıdaki resimde de ziyaretçi analizleri yer alıyor. günlük tekil hiti 2.200 civarı değişiyor.

aylık kazancı 250-300 civarı her geçen gün artıyor.

Bazı arkadaşlar yabancı sitelerden şu kadar kazandım Türkçe sitelerinizi kapatın satın gibi cümleler kuruyor. Boş uğraş diyorlar. Yabancı dilde bir sitem olmadığı için ne kadar kazanç sağlanıyor bilemiyorum. Lakin birçok Türkçe site sahibi, kazanç sağlayan insan var. Bunlar neden devam ediyor? Bence işi bilen kazanıyor.

Yeterince önemsemiyoruz. Benim 1 ay siteye hiç yazı girmediğim oldu. Bunu bir iş gibi düşünüp önemseyerek, emek vererek çalışmamız gerekiyor. Haftada 1-2 makale girdim böyle devam ederim para kazanırım sanmayın. Analiz yaparak makale girin arkadaşlar. Girdiğiniz makalenin başlığına bir bakın millet hiç aratıyor mu?

Benim şahsi görüşüm. Gerçekten sitesine değer veren, makale yazmaktan sıkılmayan, iyi bir analiz yapan 2-3 ayda kazanç sağlar. Ben 9 aydır sitemle çat pat ilgileniyorum. Böyle bir kazanç tablosu olunca daha fazla emek vermeye başladım.

100 ziyaretçiyle başladım. 2500'lere çıktım. 10 tl ile başladım. 250-300'lere çıktım. Bence sabır, emek ve doğru stratejiyle herkes isteği kazancı sağlayabilir.
marazkrem1 iFurkan Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

marazkrem1 marazkrem1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 82 / 30
  • Ticaret 2, (%100)

volbiex adlı üyeden alıntı

aşağıdaki resimde sitenin 1 günlük kazancını gösteren rapor yer alıyor.

aşağıdaki resimde de ziyaretçi analizleri yer alıyor. günlük tekil hiti 2.200 civarı değişiyor.

aylık kazancı 250-300 civarı her geçen gün artıyor.

Bazı arkadaşlar yabancı sitelerden şu kadar kazandım Türkçe sitelerinizi kapatın satın gibi cümleler kuruyor. Boş uğraş diyorlar. Yabancı dilde bir sitem olmadığı için ne kadar kazanç sağlanıyor bilemiyorum. Lakin birçok Türkçe site sahibi, kazanç sağlayan insan var. Bunlar neden devam ediyor? Bence işi bilen kazanıyor.

Yeterince önemsemiyoruz. Benim 1 ay siteye hiç yazı girmediğim oldu. Bunu bir iş gibi düşünüp önemseyerek, emek vererek çalışmamız gerekiyor. Haftada 1-2 makale girdim böyle devam ederim para kazanırım sanmayın. Analiz yaparak makale girin arkadaşlar. Girdiğiniz makalenin başlığına bir bakın millet hiç aratıyor mu?

Benim şahsi görüşüm. Gerçekten sitesine değer veren, makale yazmaktan sıkılmayan, iyi bir analiz yapan 2-3 ayda kazanç sağlar. Ben 9 aydır sitemle çat pat ilgileniyorum. Böyle bir kazanç tablosu olunca daha fazla emek vermeye başladım.

100 ziyaretçiyle başladım. 2500'lere çıktım. 10 tl ile başladım. 250-300'lere çıktım. Bence sabır, emek ve doğru stratejiyle herkes isteği kazancı sağlayabilir.

sitenizi inceleyebilirmiyim

https://teknolojim.online/

ugurdogan7 ugurdogan7 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İnternet Girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 25 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Büyük sitelerin parası var haliyle reklama basıyor parayı pazarda yerini alıyor yoluna devam ediyor.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al