wmaraci reklam

Böyle bir olay mümkün mü?

6 Mesajlar 669 Okunma
wmaraci reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Instada atıyorum bi etiket #wmaracı etiketiyle atılan tüm paylaşımları bi mobil uygulamada gösterme şansımız olur mu?

Selamunaleyküm.
wmaraci
reklam

HardMan HardMan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 17 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Olmaz diye tahmin ediyorum. Takipteyîm.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Biraz araştırdım senin için ve instagram'dan rss ile çekmek için kendi sitesinden birşey bulamadım. Ama mesela şu rss linkini görsel+metin olarak çekip mobil uygulamada yayınlamak mümkün.

Mesela İnstagram'da "arabalar" etiketi için "http://widget.websta.me/rss/tag/arabalar" ile rss'leri çekebilirsin. Bu şekilde dene muhtemelen olacaktır. Rss ile veri çekmeyi ise google'dan aratarak bulabilirsin. Basit bir işlem.

Ayrıca; önceden instagram şu şekilde rss çekiliyormuş -> https://www.instagram.com/tags/etiket/feed/recent.rss

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Biraz araştırdım senin için ve instagram'dan rss ile çekmek için kendi sitesinden birşey bulamadım. Ama mesela şu rss linkini görsel+metin olarak çekip mobil uygulamada yayınlamak mümkün.

Mesela İnstagram'da "arabalar" etiketi için "http://widget.websta.me/rss/tag/arabalar" ile rss'leri çekebilirsin. Bu şekilde dene muhtemelen olacaktır. Rss ile veri çekmeyi ise google'dan aratarak bulabilirsin. Basit bir işlem.

Ayrıca; önceden instagram şu şekilde rss çekiliyormuş -> https://www.instagram.com/tags/etiket/feed/recent.rss

Ancak bahsettiğim olayı anladınız sanırım. Bir sayfam var ve insanlar fotoğrafları etiket altında topluyor. Ben daha kolay olsun diye bi uygulamayla girdiğimde yalnızca o etiket altında paylaşılanları görmek istiyorum. Hem insanlar için de iyi olur beğeniler vs.

Rss ile mi çekebiliyoruz yalnızca peki?

Selamunaleyküm.
wmaraci
wmaraci

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
gokenim Dediğin olay rss ile oluyor, ayrıca instagram'ın bileşenleri olabilir twitter gibi. Twitter'da bir etiketi vs özel olarak göstermen için twitter sana bunu sunuyor. Instagram'da böyle birşey sunuyorsa daha kolay olur senin için. Diğer türlü rss ile çekmek biraz daha karmaşık.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

gokenim Dediğin olay rss ile oluyor, ayrıca instagram'ın bileşenleri olabilir twitter gibi. Twitter'da bir etiketi vs özel olarak göstermen için twitter sana bunu sunuyor. Instagram'da böyle birşey sunuyorsa daha kolay olur senin için. Diğer türlü rss ile çekmek biraz daha karmaşık.

Aynen dün aradım da bulamadım. Mesela twitter'da facebookta etiket olayını paylaşıma açmış ama instagramda biraz sıkıntı sanırım.

Selamunaleyküm.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al